نایک به طور موقت می بندد ممفیس انبار کارمند پس از آزمایش مثبت برای COVID-19

نایک به طور موقت بسته یکی از آن ممفیس توزیع امکانات پس از یک انبار کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19.

نایک تایید بسته شدن موقت به درخواست های تجاری در یک ایمیل به شنبه.

مرکز برنامه ریزی شده است برای باز کردن دوباره جمعه ساعت 6 صبح این شرکت در بیانیه ای گفت. در طول بسته شدن نایک انجام شده “جامع ضد عفونی روند.”

نایک را تایید نمی کند که تسهیلات بسته شد.

با توجه به MLK50 که اولین گزارش این داستان جمعه این بسته تسهیلات نایک آمریکای شمالی لجستيک پردیس در Frayser. MLK50 گزارش شده است که تسهیلات بسته پنج شنبه بعد از ظهر.

نایک گفت: درخواست های تجاری که در طول بسته شدن دوره “خواهیم پرداخت کارکنان که باید تغییر برنامه و پرداخت خواهد شد بر اساس استاندارد ساعت.”

آغاز مارس 16, Nike بسته مکان های خرده فروشی در سراسر جهان است. مشتریان هنوز هم می توانید خرید آنلاین, با توجه به انتشار.

زمانی که با تلفن رسیده شنبه ویلی گرگوری مدیر جامعه جهانی تاثیر برای نایک و رئیس بیشتری ممفیس مجلسی کارگردانی سوالات به نایک شرکت های بزرگ رسانه ای روابط.

بیشتر: ویلی گرگوری نایک به نام رئیس جدید بیشتر ممفیس مجلسی

این Frayser تسهیلات برای اولین بار افتتاح شد در ماه ژوئن 2015. در آن زمان این شرکت بزرگترین مرکز توزیع در آمریکای شمالی درخواست تجاری گزارش شده است.

مقامات سیاسی و مدیران صحبت می کرد در افتتاحیه رویداد از جمله آن ولایت لایحه Haslam و اریک Sprunk نایک را افسر ارشد عامل.

در باز کردن در سال 2015 2.8-میلیون فوت مربع تسهیلات 1,900 مردم است. فضای ساخته شده به فرایند را به عنوان بسیاری از 271 میلیون واحد در سال و تثبیت کفش و پوشاک و تجهیزات را به یک فضای تجاری تجدید نظر شده است.

“همانطور که ما رشد NALC ممفیس خواهد شد نقش مهمی در تکامل ما با نام تجاری” Sprunk گفت: در سال 2015 باز کردن. نایک افتتاح اولین مرکز توزیع در ممفیس در سال 1982 Sprunk گفت.

ممفیس کسب و کار مجله گزارش که نایک در حال حاضر حدود از 3200 نفر در مشاغل سراسر ممفیس شهری منطقه است.

نزدیک به 15 درصد از ممفیس شهری نیروی کار شاغل در حمل و نقل مواد و حرکت بخش است که شامل انبار شغل با توجه به آخرین داده ها از اداره آمار نیروی کار. در سراسر کشور این بخش نشان دهنده 7 درصد از کل اشتغال است.

در سراسر کشور, ایمنی و بهداشت, نگرانی های مربوط به COVID-19 وادار انبار کارگران و دیگران خواهان بهبود شرایط کار با برخی از جریان اعتصاب.

بیشتر: اعتصاب کار در آمازون Instacart و تمام مواد غذایی نشان می دهد ضروری کارگران نگرانی های ایمنی

در ممفیس کارگران در Kroger انبار خواستار افزایش حقوق و بهبود شرایط ایمنی پس از یادگیری است که یک کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس 26. دوم کارمند پس از آزمایش مثبت است.

Kroger خود اعطا 460,000 کارگران در سراسر کشور 2 $در هر ساعت خطر افزایش پرداخت از طریق اواسط ماه آوریل در روز چهارشنبه.

بیشتر: Kroger کمک های مالی کارگران 2 $در هر ساعت خطر افزایش پس از coronavirus دهید 30% افزایش در ماه مارس فروش

نایک بیانیه کامل در زیر کلیک کنید. نایک بلافاصله پاسخ وقتی پرسید که چگونه بسیاری از کارگران شاغل در unnamed بسته تسهیلات و اینکه آیا کارمند بود علامتی در حالی که در محل کار است.

“بهداشت و ایمنی از تیم ما است که همیشه اولویت اول ما. ما به طور موقت بسته یکی از ما Memphis, TN, توزیع امکانات است. در طول این دوره ما خواهد بود با انجام یک جامع ضد عفونی روند. ما در حال هدف قرار دادن به بازگشایی تاسیسات فردا ساعت 6 صبح یکشنبه, آوریل 5. در طول این دوره در حالی که امکانات ما بسته است ما خواهد پرداخت کارکنان که باید تغییر برنامه و پرداخت خواهد شد بر اساس استاندارد ساعت.”

لورا Testino پوشش آموزش و پرورش و کودکان مسائل تجاری تجدید نظر شود. رسیدن به او را در [email protected] یا 901-512-3763. پیدا کردن او در توییتر: @LDTestino

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>