NINETNINE پیشرو در ارائه دهنده محتوا به کابل و OTT سیستم عامل با همکاری سمیرا تلویزیون عربی کانال موجود در خاور میانه و شمال آفریقا و فرانسه که دارای تخصص در پخت و پز نشان می دهد تلویزیون با تمرکز بر غذاهای محلی. این دو شرکت تولید می شود اولین بار, فرانسوی, عربی-تلویزیون نشان می دهد, ‘Ezawj Errahal’ ارائه شده توسط فرانسه سفر و مواد غذایی اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی سلیم و لیندا شناخته شده به عنوان “سفر عاشقان” (Les Amoureux Voyageurs).

13-قسمت سری راه اندازی در 14 فوریه در Samira TV و نیز در دسترس خواهد بود بر روی تقاضا و از طریق OTT در Le Bouquet مغرب پیشرو تلویزیون عربی بسته در فرانسه. قالب منحصر به فرد ارائه خواهد شد هیجان انگیز, تلویزیون جدید پخت و پز مفهوم است که بینندگان در آشپزی سفر در سراسر جهان اجازه می دهد آنها را برای یادگیری ساده و اصلی و دستور العمل mouthwatering ایجاد شده توسط Salim و لیندا در حالی که در ماجراهای خود.

سلیم و لیندا برندگان فرانسه محبوب تلویزیون رقابت فرمت Pékin بیان که پخش M6 و جذب چند میلیون روزانه بینندگان. آنها شد و رسانه های اجتماعی ستاره های بزرگ و تصمیم گرفت به سفر جهان به دیدار با مردم, کشف فرهنگ های جدید و به اشتراک گذاری داستان های خود را.

اظهار نظر در تولید سمیرا Bezaouia, مدیر عامل, سمیرا تلویزیون می گوید: “ما به طور مداوم نوآوری به پیشنهاد جدید تلویزیون تجارب برای بینندگان ما در خط با روند فعلی و آینده. ما باید تولید این نمایش جدید با ما به جلو فکر کردن شریک NINETNINE و به اعتقاد ما آن را از توجه به چند نسل در جهان عرب و اروپا و شمال امریکا است. ما نمی توانیم صبر کنید برای انتشار قسمت اول آن راه اندازی خواهد شد ما در وبگاه برنامه در روز ولنتاین است.”

Adel Hamla و سمیر Zehani co-بنیانگذاران NINETNINE اضافه کردن “این یک فرصت هیجان انگیز برای آمریکا به پیشنهاد تازه و مخل تلویزیون نشان می دهد, اجتماعی-رسانه ای ستاره ها که می دانند چگونه به تعامل با پایه فن خود را. سلیم و لیندا در حال گرم دل مردم و شگفت انگیز خود را تجربه سفر طبیعی است متناسب با پخت و پز به سبک نشان می دهد. ما متقاعد شده است که یک پل ارتباطی بین مخاطبان هسته در منا و پویا مهاجر در اروپا و شمال امریکا است. چالش ما این بود برای ایجاد یک حق بیمه مفهوم جذاب به نسل های مختلف ملیت ها و فرهنگ ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im