نیپون تلویزیون آمار تلفن های هوشمند بازی “HUNTER × HUNTER” گسترش می یابد و تایوان و هنگ کنگ و ماکائو


توکیو, تایوان, هنگ کنگ, & ماکائو – جولای 8, 2020 – Nippon Television Network Corporation (Nippon تلویزیون) ژاپن را از پیشرو چند پلت فرم سرگرمی نیروگاه مفتخر است که این شرکت با گسترش سرزمین خود, آمار بازی گوشی های هوشمند ناشی از بسیار محبوب انیمیشن IP HUNTER × HUNTER. این بازی توسط توسعه Lantu بازی و منتشر شده در چین در Tencent به پلت فرم به موفقیت قریب به اتفاق در دسامبر 2019. پاسخگویی به درخواست های زیادی برای انتشار آن از طرفداران در تایوان و هنگ کنگ و ماکائو بازی رسما منتشر شده امروز توسط MoreFun بازی در مناطق. با بیش از 800,000 قبل از ثبت نام بازیکنان به بازی در حال حاضر جلب توجه بالا.

HUNTER × HUNTER است که در اصل یک مانگا نوشته شده توسط Yoshihiro Togashi در “هفتگی پرش” یک هفتگی مانگا مجله با بیش از 50 سال از موفقیت در این صنعت رقابتی است. نیپون تلویزیون ایجاد انیمیشن نسخه ای که شروع به پخش در سال 2011 به موفقیت فوری در ژاپن و نیز به فروش می رسد تقریبا به 200 سرزمین در سطح جهان است.

HUNTER × HUNTER همچنان بسیار محبوب IP و کسب و کار خود را گسترش داده و از اصلی مانگا به انیمیشن و فیلم (ایجاد شده پخش شد/جریان و توزیع شده توسط نیپون تلویزیون است که یک عضو از کمیته تولید), برای بسیاری از دیگر پربار کسب و کار است که دهانه از چند موفق merchandize تحقق حتی کافه ها و در حال حاضر بازی های دیجیتال.

“پس از موفقیت جهانی از انیمیشن سری و آمار بازی لذت می برد توسط انیمیشن و طرفداران بازی در چین Tencent به پلت فرم ما بلافاصله شروع مذاکرات در گسترش HUNTER x HUNTER بازی گوشی های هوشمند به سرزمین های دیگر” اظهار نظر آقای شو شیمادا و فروش و صدور مجوز کسب و کار بین المللی توسعه برای Nippon تلویزیون

“ما قادر به کار با یک مشتاق ناشر و خوشحال به انتشار این چنین در یک زمان کوتاه است. این بازی در زمان چند سال به منظور توسعه و ما مطمئن هستیم که آن را بسیار سرگرم کننده و هیجان برای طرفداران در تایوان و هنگ کنگ و ماکائو است. ما همچنین در حال توسعه مراحل دیگر بازی بر اساس داستان هیجان انگیز از HUNTER × HUNTER و استراتژیسازی به تقویت بیشتر این شکوه IP” اضافه شده شیمادا.

در مورد HUNTER x HUNTER بازی

عنوان بازی: HUNTER × HUNTER “Lieren” (Lieren چینی است برای شکارچی)

ناشر: MoreFun بازی

توسعه دهنده:Lantu بازی

نظارت کمک:Imagineer Co., Ltd.

میدهد: HUNTER × HUNTER تولید کمیته

کپی رایت:

©گلدان (Yoshihiro Togashi) 1998-2011

©VAP・NTV・تیمارستان

HUNTER × HUNTER “Lieren” یک MMORPG (انبوه چند نفره آنلاین نقش بازی بازی) که بازتولید داستان جذاب و فوق العاده در جهان از HUNTER × HUNTER انیمیشن. علاوه بر اینکه قادر به لذت بردن از جنگ با شخصیت های انیمیشن در این بازی اصلی و عناصر فرعی داستان و ماموریت نیز یکی از جذاب ترین ویژگی های.

در مورد NIPPON تلویزیون

نیپون تلویزیون ژاپن پیشرو multiplatform سرگرمی نیروگاه و رأی قهرمان پخش به عنوان به خوبی به عنوان صاحب جریان غول Hulu ژاپن است. ملت بهترین تولید کننده از تمام ژانرهای از محتوای تولید شده است, انیمیشن, برنامه های پس از 1950s و جذب متعصب طرفداران انیمیشن با سری افسانه ای مانند Lupin از 3 ANPANMAN هیولا DEATH NOTE, Ouran High School Host Club, CLAYMORE, HUNTER × HUNTER Chihayafuru سریال Parasyte-the maxim-مرگ رژه و اخیرا Sorcerous زخمی که تیر میکشد Orphen که فورا توزیع تقریبا در 200 کشور جهان همزمان با انتشار آن در ژاپن است. نیپون تلویزیون استراتژیک دارای دو عمده تولید انیمیشن شرکت, تیمارستان, Inc. و Tatsunoko Production Co., Ltd. و با یک رابطه طولانی مدت با برنده جایزه آکادمی animation studio استودیو Ghibli و جایزه اسکار-نامزد Studio Chizu همچنان به رهبری, ژاپنی, محتوای صنعت در سطح جهانی توزیع شده جذاب انیمیشن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>