هیچ بسکتبال بدون مطالعه کتاب مقدس? ناکس پدر و مادر سو مدرسه دولتی بیش مربی خطبه

لزبین, پدر و مادر که پسرش در مراسم غرب دره مدرسه باید شکایت خود را مربی تیم بسکتبال ادعا او مجبور به تحمل یک مربی خطبه در مورد گناهان از همجنسگرایی به عنوان یک پیش نیاز برای بازی بسکتبال.

وکیل جیمز Friauf به طرح دعوی و درخواست یک دستور در ایالات متحده دادگاه منطقه از طرف پسر که تنها با حروف اول خود و پدر و مادر خود را نیز تنها با شناسایی حروف در برابر Knox County و غرب دره مدرسه معلم تربیت بدنی چاک وارد است.

طرح دعوی در دادگاه می گوید وارد شده مشارکت در یک “برای مسیح” برنامه های مورد نیاز برای بازی بسکتبال در یک مدرسه “حمایت” تیم و نمی بگویید که دانش آموزان از قبل.

“Comer جلب و جذب دانش آموزان به (خود) ‘نوجوان مسیح’ سازمان با اطلاع رسانی به دانش آموزان است که آنها به سادگی به شرکت در یک مدرسه-اسپانسر بسکتبال برنامه” طرح دعوی در دادگاه می گوید.

“هنگامی که وارد اغوا دانش آموزان به شرکت در (خود) مدرسه-اسپانسر برنامه بسکتبال مشخص شد که منظور در واقع شرکت در این برنامه دانش آموزان خواهد بود مجبور به شرکت در “برای مسیح’ برنامه.”

Knox County Schools سخنگوی Carly Harrington گفت: دانش آموزان ملزم به شرکت در “برای مسیح” برنامه بازی بسکتبال در غرب دره یا هر گونه دیگر Knox County مدرسه است اما به نظر در طرح دعوی در دادگاه را ندارد.

“ما قادر به اظهار نظر در انتظار دادخواهی” او نوشت: در یک ایمیل به ناکس اخبار.

‘گی مسیح’ برنامه در موضوع

طرح دعوی در دادگاه می گوید غرب دره دانشجو به دنبال بازی بسکتبال, پسر “, عروسی, بین نژادهای مختلف, لزبین, پدر و مادر است.” او برای امضا وارد تیم نمی دانستند او نیز توان مورد نیاز برای شرکت در “برای مسیح” برنامه.

“تنها پس از (پسر) اقدام به شرکت در مدرسه-اسپانسر برنامه بسکتبال او یاد بگیرید که گوش دادن به اینده را موعظه شد یک بیماری سابقه به شرکت در گفت مدرسه-اسپانسر بسکتبال برنامه” طرح دعوی در دادگاه می گوید.

دانش آموزان نیاز به نشان می دهد تا به مدرسه در صبح زود به گوش دادن به Comer از خواندن و تفسیر کتاب مقدس برای حدود 30 دقیقه. اگر آنها نمی شرکت در “برای مسیح” برنامه آنها اجازه نداشتند به بازی در تیم بسکتبال.

“حتی بیشتر نگران کننده در طول موعظه جلسات اینده خاص همجنسگرایان ‘مسائل’ و روابط خود را به ‘گناه'” طرح دعوی در دادگاه می گوید.

طرح دعوی در دادگاه مدعی ‘تقلب’

هنگامی که پسر گفت: پدر و مادر خود را در مورد اینده را “موعظه جلسات” آنها از صحبت با مدیران مدارس طرح دعوی در دادگاه می گوید.

بر اساس اطلاعات ارائه شده به پدر و مادر توسط دستیار اصلی مت Patillo غرب دره میانه مدیر مدرسه David Clayton و Knox County می دانستند و در مورد جلوگیری نمی کند Comer از استفاده از مدرسه-اسپانسر برنامه بسکتبال در غرب دره مدرسه به عنوان بهانه ای برای جذب دانش آموزان به عضویت “برای مسیح” برنامه برای حداقل هشت سال از طرح دعوی در دادگاه می گوید.

“این سوء بخشی از ناگفته سیاست و عمل Knox County” طرح دعوی در دادگاه می گوید.

پسر و پدر و مادر خود هستند به دنبال یک دستور جلوگیری از Knox County از نیاز به مشارکت در “برای مسیح” برنامه به عنوان یک بیماری از جوانان به فعالیت های ورزشی و همچنین 1 میلیون دلار در جبران خسارت و تا آنجا که 10 میلیون دلار خسارت تنبیهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>