بدون هیچ تغییری به ثانیه فوتبال, برنامه همانطور که از در حال حاضر; کنفرانس همچنان با صبر و انتظار رویکرد

ده بزرگ و Pac-12 تصمیم هفته گذشته به هیچ کس خود را nonconference بازی های فوتبال و محدود موسسات عضو به یک کنفرانس-تنها برنامه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

SEC است که ساخت چنین حرکت – حداقل به عنوان در حال حاضر.

SEC کمیسر گرگ سنکی روز دوشنبه گفت: در “پل Finebaum نشان می دهد” که این کنفرانس ادامه خواهد داد و به صبر کنید و ببینید رویکرد با امید داشتن اطلاعات بیشتر به تصمیم گیری در اواخر این ماه.

“اگر ما می توانید صبر کنید برای ایجاد تصمیم های مهم ما در حال رفتن به بهتر اطلاعات” سنکی گفت: “Finebaum.” “بنابراین ما در حال رفتن به بیمار است.”

مانند SEC, ACC و 12 نه به دنبال در قدم به قدم از ده یا Pac-12. علاوه بر این هیچ گروه پنج همایش تصمیم گرفتند برای یک کنفرانس-تنها برنامه است.

SEC دو و میدانی مدیران ملاقات دوشنبه در بیرمنگام آلاباما در میان عدم اطمینان در مورد سقوط ورزشی از جمله پر سود فوتبال فصل است.

ده بزرگ و Pac-12 تصمیمات هفته گذشته که موسسات خود را نمی خواهد بازی nonconference بازی های فوتبال این سقوط منجر به حدس و گمان در مورد اینکه آیا دیگر قدرت پنج همایش همچنین ممکن است حرکت به یک کنفرانس-تنها برنامه است.

هیچ SEC تیم تا به حال nonconference بازی های برنامه ریزی شده با ده نهاد. دو بازی برنامه ریزی شده بودند در برابر Pac-12 تیم. آلاباما برنامه ریزی شده بود به بازی جنوب کالیفرنیا و تگزاس A&M برنامه ریزی شده بود به بازی کلرادو.

Coronavirus موارد در حال افزایش در سراسر ایالات متحده از جمله در سراسر جنوب. بیش از 135,000 مرگ تایید شده است در ایالات متحده به گفته جان هاپکینز داده است. جهانی مرگ و میر بالا 570,000 با توجه به پایگاه داده.

“این روند هستند نه آنچه که مورد نظر ما نیست و آنچه که ما تا به حال تجربه کمی پیش از آن در تابستان بسیار زیادی را در جهت اشتباه است. که مشکل” سنکی گفت Finebaum. “این بدان معنی نیست که خط پایان است.”

“آنچه که ما شناسایی کرده ایم فرصتی است در اواخر ماه جولای برای مهم چک در برای دیدن آنچه که ما بهداشت عمومی, واقعیت این است,” او اضافه شده است.

و چه SEC نیاز به مراجعه به بین در حال حاضر و اواخر جولای ؟

“ما باید برای دیدن یک تغییر در بهداشت عمومی گرایش به ساخت این راحتی که ما باید یک فرصت برای رقابت در این پاییز” سنکی گفت.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک مشترک فقط متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>