هیچ روشنایی ضعیف تابیدن از امید: Smokies’ همزمان firefly نمایش رسما لغو

کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی اعلام کرد و از آن خواهد شد چراغ این بهار که سالانه همزمان کرم شب تاب صفحه نمایش در نزدیکی Elkmont اردوگاه لغو شده است.

هر سال هزاران نفر از بازدید کنندگان از سراسر جهان جمع آوری در اردوگاه در اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن به شاهد منظره.

اما این رویداد اتفاق نمی افتد در سال 2020 به امید کاهش گسترش coronavirus و مطابق با دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“که همزمان firefly منطقه مشاهده در Elkmont به سادگی به اندازه کافی بزرگ را به با خیال راحت اجازه می دهد صدها نفر از مردم به جمع آوری تحت سلامت فعلی ارشاد” GSMNP سرپرست Cassius نقدی گفت: در انتشار اخبار. “در حالی که ناامید کننده ایمنی کارکنان و داوطلبان و بازدید کنندگان همچنان به ما شماره یک اولویت است.”

مردم از سراسر جهان

ناکس اخبار بازدید Smokies سال گذشته برای توصیف نور فلاش احساس از گونه های منحصر به فرد از کرم شب تاب. ما راه می رفت دور لال.

حدود 29,000 مردم از تمام 50 ایالت و 19 کشور می خواستم به آن را ببینید و برای خود در سال 2019 و وارد قرعه کشی.

اما تنها در حدود 1000 نفر به مشاهده کرم شب تاب در هر شب. در سال گذشته کسانی که مردم را از 42 متحده, کانادا و ایالات فدرال میکرونزی با توجه به انتشار.

به همین دلیل می تواند از آن نمی افتد ؟

بخشی از دلیل این رویداد نمی تواند اتفاق می افتد است چرا که از شاتل سرویس است که به ارمغان می آورد مردم به مناطق مشاهده. وجود دارد به سادگی هیچ راهی برای نگه داشتن مردم 6 فوت از هم جدا آزادی گفت.

شاتل سرویس لازم است با توجه به کمبود پارکینگ به جز برای کسانی که اقامت در Elkmont اردوگاه. این اردوگاه در حال حاضر بسته شده است.

“مدیران پارک ادامه خواهد داد به منظور بررسی شرایط منطقه ای و کار با جوامع محلی به بررسی تاریخ به صورت منظم بازگشایی پارک امکانات در یک شیوه ای فراهم می کند که برای سلامت و ایمنی کارکنان و داوطلبان همکاران ساکنان و بازدید کنندگان” آزادی گفت.

یاد آخرین مورد پارک شرایط و بسته شدن در nps.gov/grsm.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>