هیچ وظیفه هیئت منصفه هیچ قدم زدن در مراسم عروسی در سنت لوئیس مدار دادگاه

برای بزرگنمایی کلیک کنید Judge Rex Burlison has ordered a suspension of jury trials. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • قاضی رکس Burlison دستور تعلیق محاکمه با حضور هیئت منصفه.

به روز رسانی: St. Louis County دادگاه نیز تعلیق منصفه از طریق مارس 27. بنابراین هیچ وظیفه هیئت منصفه وجود دارد یا نه.

سنت لوئیس مدار دادگاه تعلیق منصفه تا مارس 13 در پاسخ به کوروناویروس.

قاضی دادگاه رکس Burlison اعلام کرد تغییر امروز که همچنین شامل یک توقف موقت به قدم زدن در مراسم عروسی, برگزار, جمعه, شروع هفته آینده.

“مدار قصد است به دادگاه برای عموم در دسترس در طول این بحران بهداشتی اما برای کاهش عمومی در معرض قرار گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است تا زمانی که ما بیشتر جهت از مقامات بهداشت و درمان” Burlison گفت: در انتشار اخبار.

هر کسی با یک هیئت منصفه احضار از طریق آوریل 3 نباید گزارش. آنها اضافه می شود به طور کلی داوران ،

امروز اعلام کرد که تغییر از دیروز وقتی Burlison گفت: در شهرستان سالن کنفرانس خبری که این امر می تواند “کسب و کار به طور معمول” در 22 دادگاه مدار گذشته از چند قدم اضافی را به مطمئن شوید که هر گونه بالقوه منصفه با علائم COVID-19 خواهد بود به خانه فرستاد.

در دادگاه شهری این شهرستان است که اجازه می دهد مردم را به تماس با خدمات به مشتریان شماره 314-622-3231 به درخواست برای تداوم موارد است.

تعلیق همه اما ضروری ترین مسائل در میان مدار کاردانی مدار و شهرداری دادگاه یکی از درخواست های موجود در نامه ای به وزارت امور خارجه و مقامات دولت محلی که به امضا رسید شانزده سازمان از جمله آیتالله سیستانی طاق شهرستان مدافعان و میسوری مدافع سیستم.

نامه نقشه از انواع پیشنهادات خود را برای مبارزه با گسترش COVID-19 در میان جمعیت های آسیب پذیر از جمله افرادی که زندانی هستند و کم کارگران پرداخت می شود و افراد معلول است.

این توصیه ها شامل فراهم کردن مکان هایی برای افرادی که بی خانمان به خود قرنطینه در صورت لزوم آزاد کردن کسانی است که به عنوان یک خطر اما صبر در زندان به دلیل آنها نمی توانند پرداخت وثیقه و نگه داشتن در بازداشت به جنحه و غیر خشونت آمیز و جنایت.

خواندن نامه در اینجا.

برای کسب اطلاعات بیشتر در COVID-19 رفتن به مرکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت برای اطلاعات بیشتر در محلی پاسخ به وب سایت ها برای این شهرستان در بخش بهداشت و سنت لوئیس شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>