همان فروشگاه سخت افزار در Grainger شهرستان ساخته شده است که سرفصل های ملی در سال 2015 برای خواندن نشانه “هیچ همجنسگرایان مجاز” اضافه شده است یکی دیگر از نشانه تبعیض آمیز به درب جلو.

روز دوشنبه یک کاربر Reddit نوشته شده در به روز رسانی تصویر در مقابل در ورودی بود که خواندن نشانه “نه لیبرال ها مجاز” حلق آویز در کنار اصلی ثبت نام. آن را شامل “همجنس” و “همجنسگرایان” اما کسانی که کلمات عبور شد.

جف Amyx که صاحب Amyx سخت افزار & بام لوازم در Grainger شهرستان گفت: ایالات متحده آمریکا امروز پس از آن که وی افزود: اولین نشانه در پاسخ به حکم دادگاه عالی به کمک مالی و به رسمیت شناختن ازدواج همجنسگرایان و چون گی و لزبین زوج ها در برابر دین.

با توجه به مقاله Amyx حذف علامت یک روز پس از آن ارسال شده و اضافه شده نشانه آن است که گفت: این فروشگاه می تواند رد خدمات به هر کسی که نقض آزادی بیان و دین است. او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که از آن وجود دارد باقی بماند.

در جدیدترین عکس هر چند هر دو نشانه ها هنوز هم حلق آویز در کنار یک مسیحی flag sticker, یک سپر دشنه است که می گوید: “خدا یا همجنس” و “هیچ لیبرالها مجاز” ثبت نام.

Amyx نمی تواند رسید بلافاصله از طریق تلفن و یا ایمیل برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im