هیچ محدودیتی در جمعیت اندازه و یا نوع کسب و کار تحت میسوری را بازگشایی طرح

Parson admits that "the virus is still out there," yet he's opening the state up with very few restrictions. - TOM HELLAUER

  • تام HELLAUER
  • پرشن اذعان می کند که “این ویروس هنوز هم در خارج وجود دارد” در عین حال او را باز دولت با محدودیت های بسیار کمی.

پرواز در صورت از توصیه های مقامات بهداشتی دانشمندان و حتی تهمت, دولت, فرماندار مایک پرشن امروز اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی و بیانیه رسمی است که همه کسب و کار در ایالت میسوری را مجاز به بازگشایی بدون محدودیت در اندازه جمعیت آمده ممکن است 4.

با توجه به بیانیه ای وجود خواهد داشت “بدون محدودیت در گردهمایی های اجتماعی تا زمانی که لازم است اقدامات احتیاطی گرفته شده و شش پا را از راه دور می تواند نگهداری می شود بین افراد و/یا خانواده است.” علاوه بر این “همه کسب و کار می تواند باز ارائه شده است که اجتماعی فاصله دستورالعمل مندرج در سلامت منظور به دنبال آن هستند.”

برخی از این دستورالعمل ها شامل محدود اشغال در فروشگاه های خرده فروشی. خارج از آن هر چند میسوری باز خواهد شد برای کسب و کار پرشن می گوید.

“با اطلاعات مطلوب و تایید از مقامات بهداشتی دولت ما آماده هستند تا یک گام دیگر رو به جلو در بهبود میسوری” فرماندار پرشن گفت: در این آدرس. “امروز من اعلام فاز یک از ما ‘به من نشان می دهد بازیابی قوی’ طرح آن آغاز خواهد شد شنبه, آوریل 4 و گسترش از طریق سهشنبه, مارس 31.”

باید توجه داشت هر چند که هر دو سنت لوئیس و سنت لوئیس کانتی — به عنوان به خوبی به عنوان کانزاس, شهرستان Jackson County — باقی خواهد ماند و تحت اقامت در خانه سفارشات از طریق حداقل ممکن است 15. فرماندار پرشن روشن ساخته شده است در آدرس خود را که در شهرها و شهرستان ها رایگان می باشد به تصویب بیشتر دستورالعمل های دقیق از دولت است اما کمتر به این معنی است که طرح خود را نمی خواهد نادیده گرفتن دستور از مقامات محلی.

طرح دوبله “من قوی بازیابی” دارای چهار رکن اصلی: گسترش, تست گسترش PPE ذخایر نظارت و گسترش سیستم بهداشت و درمان ظرفیت در صورت لزوم و با استفاده از داده های سلامت برای بهتر پیش بینی پتانسیل شیوع است.

آن را بیشتر تشریح چند چیز است که کسب و کار و افراد به طور یکسان می توانید انجام دهید به منظور ایمن ماندن در روزها و هفته های پیش رو هر چند قابل ذکر است که هر یک تنها “تشویق” و هیچ یک به طور رسمی موظف (ساخت آنها اساسا غیرقابل اجرا).

افراد با توجه به طرح تشویق می شوند به:

-ماندن در خانه اگر بیمار
-شستن دست ها اغلب با آب و صابون یا استفاده از ضد عفونی کننده دست
-اجتناب از دست زدن به صورت خود را
-عطسه یا سرفه به یک بافت و یا داخل آرنج
-ضد عفونی کردن استفاده می شود اغلب موارد و سطوح
-جلوگیری از معاشرت در گروه که به آسانی اجازه می دهد برای مناسب اجتماعی فاصله
-به حداقل رساندن سفر تا حد امکان

کسب و کار, در ضمن تشویق می شوند به:

-پیاده سازی اساسی پیشگیری از عفونت اقدامات مطلع در صنعت بهترین شیوه
-تغییر فیزیکی فضاهای کاری برای به حداکثر رساندن فاصله اجتماعی
-به حداقل رساندن کسب و کار مسافرت
-توسعه یک بیماری عفونی آمادگی و طرح پاسخ
-آیا اجازه نمی دهد علامتی مردم به لحاظ جسمی بازگشت به کار تا زمانی که پاک شده توسط ارائه دهنده خدمات پزشکی
-تشویق telework هر زمان ممکن و عملی با عملیات کسب و کار
-بازگشت به کار در مراحل و/یا تقسیم شیفت
-محدود کردن دسترسی به زمینه های مشترک که در آن کارکنان به احتمال زیاد به جمع و ارتباط برقرار کردن
-اطمینان حاصل شود که بیمار را ترک سیاست های انعطاف پذیر و سازگار با بهداشت عمومی ارشاد

“همه Missouri, کسب و کار, کارفرمایان و کارکنان حیاتی برای کشور ما اقتصاد و رفاه” فرماندار پرشن گفت: در این آدرس. “باز کردن این کسب و کار در حال رفتن به نگاه بسیار متفاوت برای مدتی اما من با اعتماد به نفس Missourians را رعایت دستورالعمل همانطور که ما حرکت رو به جلو است.”

دقیقا به همین دلیل فرماندار کشیش بخش است از جمله اعتماد به نفس زیادی در آن چیزی است که از یک راز با توجه به این که صدها نفر از معترضان آمد ضربه زدن بر روی خود درب فقط در هفته گذشته بسیاری از آنها به دلیل خودداری از پوشیدن ماسک یا عمل اجتماعی فاصله و حتی بسیاری از اشاره به این ویروس به عنوان یک “جعل.”

بازگشایی برنامه می آید تنها چند روز پس از فرماندار پرشن یک فرمان اجرایی را امضا تمدید وضعیت اضطراری در میسوری است که در محل پس از 13 مارس تا ژوئن 15, ارسال چیزی از گیج کننده مخلوط پیام اسلام را به شدت از این وضعیت است.

و در آدرس فرماندار پرشن حتی روشن ساخته است که COVID-19 همچنان یک تهدید.

“همانطور که ما شروع به بازگشایی ما آماده خواهد شد اما این ویروس هنوز هم در اینجا” او هشدار داد. “محافظت از خودتان و مردم شما را دوست دارم.”

بنابراین: این یک وضعیت اضطراری است فرماندار پرشن می گوید و این ویروس هنوز هم در خارج وجود دارد به عنوان او اذعان می کند — اما اجازه دهید فقط پرتاب احتیاط به باد و باز این دولت تا خوبي ؟

بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد ؟

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>