بدون توجه به منبع بیماران ماری جوانا می تواند دارای علف هرز در میسوری

برای بزرگنمایی کلیک کنید Hundreds lined up to get into a Metro East dispensary. Missouri's dispensaries are months from opening. - LIZ MILLER

  • لیز میلر
  • صدها نفر به صف برای رسیدن به مترو شرق درمانگاه. میسوری درمانگاه هستند ماه از باز شدن است.

میسوری ممکن است هر گونه درمانگاه ها قادر به تهیه بيماران مبتلا به پزشکی قانونی ماری جوانا اما مقامات بهداشتی دولت حمایت خود را حق به انجام این کار — حتی اگر این بدان معناست که ضرورت شکستن قانون است.

آن را به یک نظر مشترک توسط St. Louis County Police Department که با صدور بیانیه ای به RFT این صبح روشن است که افسران خود را نمی خواهد در بازداشت دولت-مصوب بیماران ایم که به نوعی می آیند به در اختیار داشتن ماری جوانا.

“اگر افراد در اختیار داشتن ماری جوانا و دارای مدرک معتبر و نسخه قانونی ما را به رعایت حقوق اساسی و آنها را نمی توان دستگیر کرد” می نویسد: سخنگوی وزارت تریسی Alicknovic. “ما نمی خواهد دستگیری افراد بر اساس این فرض ماری جوانا به دست آمده به طور غیر قانونی.”

وزارت موقعیت به دنبال انتشار نامه ای توسط دولت را بالا ماری جوانا رسمی که در این هفته وزن در عجیب و غریب وضعیت قانونی و حقوقی در مواجهه با بیماران ماری جوانا پزشکی در میسوری. از یک سو از دولت 192 تایید درمانگاه ها هنوز ماه دور از باز کردن. اما از این ماه حدود 30,000 بیماران در حال برگزاری ماری جوانا پزشکی, کارت های شناسایی.

در حال حاضر این کارت ها بی فایده برای خود اظهار داشت: هدف. مخمصه نشده بماند. Lyndall Fraker که در خدمت به عنوان وزارت بهداشت و خدمات سالمندان’ به درستی و بسیار awesomely, عنوان, مدیر, ماری جوانا پزشکی نوشت: در ژانویه 28 حرف است که او تا به حال شده است نقل مکان کرد به توضیح DHSS ” درک این موضوع “در درخواست از چندین اجرای قانون اشخاص و قانونگذاران.”

Fraker نامه آغاز شده توسط خلاصه چگونه میسوری کردم به این وضعیت است. محدود توسط ماده چهاردهم از میسوری قانون اساسی — که اصلاح شد در سال 2018 توسط موفق انتخابات ابتکار که قانونی ماری جوانا دارویی — بخش بود موظف به قبول برنامه های کاربردی. حتی بدون درمانگاه های DHSS به دنبال برنامه گذاشته و در اصلاح و پس از آن رفت و در مورد تصویب آن برای اولین بار ماری جوانا بیماران در ماه ژوئن گذشته.

این است که در قانون اساسی تعهد که بر روی کاغذ به بیماران حق خود را علف های هرز. به سمت پایان دو صفحه نامه Fraker نوشت (تاکید ما):

برای هر دو امکانات و بیماران پس از در اختیار داشتن ماری جوانا همه از حقوق و حمایت های مشخص شده در ماده چهاردهم توانند بدون اخطار…

این نظر DHSS که به موجب ماده چهاردهم افرادی که معتبر پزشکی ماری جوانا کارت شناسایی هستند و در حال حاضر مجاز به داشتن و استفاده از ماری جوانا پزشکی و فقدان یک مکانیسم است که توسط آن افراد ممکن است از نظر قانونی آمده به در اختیار داشتن ماری جوانا پزشکی تغییر نمی کند حق خود را به داشتن آن است.

در این نامه Fraker اذعان کرد که وضعیت “اجتناب ناپذیر بود” با توجه به برنامه تعیین شده توسط دولت اساسی است. او اشاره کرد که “واقعیت های آماده سازی ماری جوانا پزشکی” شامل ماه از کشت و تست و تاخیر “تضمین شده است که ماری جوانا پزشکی خواهد بود آماده برای فروش در درمانگاه ها تا زمانی که به خوبی پس از اولین امکانات دارای مجوز شد.”

در حال حاضر اجتناب ناپذیر وارد کرده است.

“البته” Fraker نوشت: “اگر ماری جوانا پزشکی بیماران در حال حاضر مجاز به داشتن ماری جوانا پزشکی با وجود عدم مجوز درمانگاه و سپس از جایی که ممکن است یک بیمار به دست آوردن ماری جوانا پزشکی?”

این تناقض قرمز چشم فیل در اتاق است. “ماده چهاردهم آدرس نیست این سوال” Fraker ادامه داد: با اضافه کردن این وضعیت یک “واقعیت دشوار است که هیچ قانونی وجود دارد روش در ابتدا به دست آوردن ماری جوانا.”

“مگر اینکه” او افزود: “که ماری جوانا است به نحوی کشف شده در طبیعت.”

بله در این سناریو بعید است که یک تصادفا به یک وحشی خاردار رایگان-رشد vape کارتریج و THC gummies, میسوری اساسی خواهد خود را به عقب. گرفته اما در مجموع Fraker نامه هنوز هم برگ باز کردن هسته تناقض در مواجهه با بیماران. DHSS اعلام کرد که حقوق و حمایت از “اعمال می شود بدون اخطار” اما Fraker نامه به پایان می رسد که فقط.

“ما متوجه این نامه ممکن است ارائه به راهنمایی به همان اندازه به عنوان بسیاری از آنها امیدوار به دریافت خواهید کرد در مورد چگونگی ادامه این حقوقی محیط زیست” Fraker نوشت. او به این نتیجه رسیدند با مشاوره است که هر کسی “navigat[ing] بسیاری از مجموعه شرایطی که بوجود می آیند با توجه به در اختیار داشتن” باید از یک وکیل در مورد “شرایط خاص.”

بنابراین وجود شما به آن است. بیماران ماری جوانا پزشکی قانونی هستند. خود را در اختیار داشتن ماری جوانا قانونی است. وجود دارد فقط هیچ راه قانونی برای خرید آن است.

این خرس به خاطر سپردن است که در اینجا میسوری را مقامات بهداشت و ماری جوانا تنظیم کننده هستند نه مسئول پلیس یا شهرداری محلی خود را قاضی — و که این موضوع نیست فقط بازی کردن به عنوان یک بحث از حقوق اساسی. نگاهی به جیمی ویلسون. متهم با در اختیار داشتن ماری جوانا در ماه دسامبر خود را وکیل استدلال می کنند که بازداشت غیر قانونی بود چرا که او کارت-حمل بیمار ماری جوانا پزشکی.

در آن صورت ویلسون دستگیر شد در Daviess County, در مورد ساعت رانندگی در شمال شهر کانزاس پس از او کشیده شد توسط بیش از یک دولت سپاهی. او نیز ظاهرا در حال دم محلی مواد مخدر نیروی کار که تا به حال او را مشکوک از خرید ماری جوانا در استقلال است.

با توجه به گزارش های کانزاس سیتی NBC وابسته KSHB یک جستجوی ویلسون کامیون در بر داشت هشت اونس ماری جوانا در یک کوله پشتی است که در قانون اساسی محدودیت های میسوری را قانون ماری جوانا پزشکی.

هنوز ویلسون دستگیر شد و به اتهام نه تنها با در اختیار داشتن اما با خطر افتادن کودک به عنوان ویلسون چهار ساله نوه بود و بنا به گزارش ها در کامیون در این حادثه. در روز پنج شنبه با توجه به آنلاین سوابق دادگاه ویلسون وکلا ارسال نامه توسط DHSS’ Fraker به عنوان یک نمایشگاه در دفاع از مشتری خود را.

در اینجا در سنت لوئیس منطقه بالا دادستان در سنت لوئیس شهرستان و شهرستان سنت لوئیس تنظیم سیاست به پرونده اتهامات در اکثر ماری جوانا در اختیار داشتن موارد است. هنوز در اختیار داشتن یک جرم و جنایت است که شما می توانید ذکر شده و یا دستگیر شده توسط پلیس شهرستان.

در یک ایمیل St. Louis شهری سخنگوی اویتا کالدول نوشت: “پلیس اداره نظارت بر این تغییرات و آماده است برای انطباق با روش های اجرای قانون درآمده است.” اما او می افزاید: “با این حال ما همچنان اجرای قابل محلی و ایالتی و فدرال قوانین که در تنظیم مواد تحت کنترل از جمله ماری جوانا.”

روشن نیست چگونه این تناقض را در دادگاه حل و فصل. در روز پنج شنبه RFT رسیده به DHSS از طریق ایمیل به دنبال توضیح بیشتر در مورد چگونه بیماران می توانند در مورد داشتن علف های هرز که به نظر می رسد هر دو قانونی و غیر قانونی در همان زمان.

سخنگوی Cox Lisa پاسخ داد که در واقع “بیماران و مراقبان با مدرک معتبر وزارت-صدور کارت شناسایی ممکن است از نظر قانونی دارای ماری جوانا پزشکی.”

او افزود: “اما ما نمی توانیم هر کسی توصیه در مورد چگونه برای به دست آوردن محصول است.”

DHSS نامه در ماری جوانا پزشکی در اختیار داشتن 28 ژانویه 2020 توسط دنی Wicentowski در Scribd

دنبال دنی Wicentowski در توییتر @D_Towski. E-mail نویسنده در Danny.Wicentowski@RiverfrontTimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید