بدون شبکه و بدون آغوش اجتماعی فاصله کار شهردار هوستون می گوید

حتی اگر فرماندار تگزاس گرگ ابوت پاک راه را برای کلیساها در دولت به دیدار فیزیکی نیست واقعیت مجازی — یک بخشنامه است که می رود در برابر Harris County قاضی لینا هیدلگو بان کی مون در برابر اجتماعات بزرگ — هوستون شهردار سیلوستر ترنر جمعه از مردم خواست تا با استفاده از عقل سلیم است.

در حالی که بسیاری از کلیساها و معابد و کنیسه رفته آنلاین با خدمات خود را و می گویند آنها ادامه خواهد داد به انجام این کار حتی پس از فرماندار بخشنامه برخی از رهبران مذهبی باید مخالف هر گونه محدودیت در خدمات و در اوایل این هفته محافظه کار استیون Hotze و سه شبان ظ کت و شلوار در برابر county, قاضی ترتیب, با این استدلال که آن را بر خلاف قانون اساسی بود.

چهارشنبه در کنفرانس مطبوعاتی خود ترنر خواست کلیساها بماند.

“من باید به شما بگویم اگر یک ساختمان را به آتش نمی رفتن به داخل ساختمان. و من اهمیتی نمی دهند که به شما می گوید برای رفتن به داخل ساختمان,” او گفت:. “آنچه ما می گوییم این است که اگر شما ‘دوباره درگیر شدن در معاشرت بغل کردن, دست, کف زدن, نشستن در کنار یک دیگر پس از آن شما خودتان را در راه آسیب است. من اهمیتی نمی دهند چه کسی می گوید شما را به رفتن در آن وجود دارد. ورزش برخی از حس مشترک.”

به طور کلی ترنر شد خوش بین در پیام خود گفت که به لطف اجتماعی فاصله “آنچه ما در حال انجام کار” به عنوان منطقه تلاش می کند برای جلوگیری از به عنوان یک بحران مانند شهر نیویورک در حال تجربه.

اما از آنجا که برخی از مردم هنوز هم در حال نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل ترنر گفت: تا آنجا که او حسرت انجام آن به او دستور داده است تا کارگران شهرستان به حذف 492 بسکتبال رینگ و شبکه از 142 پارک. بر خلاف تنیس بسکتبال یک ورزش تماس, او گفت:, و خطر گسترش این ویروس که راه بیش از حد بزرگ است.

تا کنون در پارک های شهر باقی مانده اند اما باز به عنوان شهردار قبلا ذکر شد “گام های بعدی” گرفته خواهد شد اگر اجتماعی فاصله نیست افتخار. این آخر هفته در یکی از پارک گروهی از مردم گفته شد برای متفرق کردن و هنوز هم وجود دارد احتمال این که پارک ها می تواند بسته, در صورت نیاز, او گفت:.

ترنر به دادگاه تجدید نظر به صاحبخانه برای کار با مستاجران خود را که ممکن است در معرض مشکلات مالی در این زمان. “نمی توان پرتاب از مردم.”

شهردار همچنین خواسته است که مردم از هوستون که در سفر به کشورهای دیگر خود قرنطینه برای 14 روز پس از بازگشت خود را. و برای هر کسی که احساس می کند بیمار است و بدست تست شده اما بعد فورا رفت واز نتایج آزمون برگشت و در عین حال — و بله وجود دارد تاخیر — لطفا قرنطینه خود را به عنوان اگر شما از این ویروس شهردار گفت.

شهر قادر به باز کردن آن دوم COVID-19 تست سایت امروز به عنوان برنامه ریزی شده. دوباره مردم فقط نمی تواند نشان می دهد تا در یا ساقی یا دلمار استادیوم اما باید از طریق یک فرآیند غربالگری برای اولین بار است که منجر به آنها داده می شود اگر تعداد screeners فکر می کنم آنها باید آزمایش می شود.

ترنر گفت که او انتظار دارد که 5 میلیون دلار به این شهر نقل مکان کرد و از ثبات اقتصادی صندوق به آن COVID-19 حساب خواهد شد در نهایت بازپرداخت توسط دولت فدرال. شهر لیزینگ حدود 180 اتاق از دو هتل در شهر برای سه ماه به ارائه مکان برای اقامت برای هر کسی که نیاز به قرنطینه شود و آیا جای دیگری برای رفتن. ترنر گفت: این شهرستان در پرداخت اجاره بها در حالی که این شهرستان را انتخاب کنید تا هزینه خدمات پشتیبانی.

دکتر دیوید Persse مقام های بهداشتی برای هوستون سالم بخش گفت: آنها شروع به دریافت تماس از برخی از کارکنان است که بهبود از کروناویروس که می گویند کارفرمایان خود هستند اصرار کارکنان باید دو پیگیری آزمون 24 ساعت از هم جدا برای اثبات آنها خلاص شدن از شر این ویروس قبل از آنها می توانند به کار. “است که فقط غیر واقعی است و نه مفید به جامعه” Persse گفت.

“تست باقی مانده است یک منبع بسیار ارزشمند. بنابراین ما می خواهید به استفاده از آن در شناسایی موارد جدید به صرف دو تست بیشتر در مردم برای تعیین اینکه آیا آنها در حال بهبود است.”

Persse پیشنهاد کرد مردم باید به جای دنبال بالینی “مسیر” است که در آن:

“خود تب از بین می رود و بدون هر گونه تب کاهش داروها بدون تب به مدت سه روز و در طول آن سه روز آنها را می توانید در ادامه به برخی از علائم تنفسی, اما آنها نیاز به بهبود و سپس با پایان سومین روز است که باید حداقل هفت روز از زمانی که آن آغاز شد. این راهی است که اکثریت قریب به اتفاق مردم در حال رفتن به دیدار با اصطلاح ” در حال بهبود است.'”

همانطور که از روز شنبه در 1 p. m. شهرستان هریس شد گزارش 303 تایید موارد COVID-19 هوستون گزارش 377 با مرگ دو نفر در شهرستان و چهار در شهرستان با توجه به کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>