هیچ خبری خبر بد: Bret Narayan در حال رشد با Riverfront Times

برای بزرگنمایی کلیک کنید Listen to Alderman Bret Narayan, and his dad. - COURTESY BRET NARAYAN

  • حسن نیت ارائه میدهد برت NARAYAN
  • گوش دادن به Alderman برت Narayan و پدر خود را.

این یکی در یک سری از مقالات از Riverfront Times خوانندگان در حمایت از ما به تازگی راه اندازی RFT باشگاه مطبوعات

.

“نگه دارید من فقط باید برای گرفتن محلی fishwrap,” مشترک بود گفت: پدر من هر زمان او گذشت یکی از مجله غرفه در سراسر شهر برگزار شد که نسخه Riverfront Times.

من هرگز کاملا آن را به عنوان یک بچه. ما در حال حاضر یک کاغذ تحویل به خانه ما هر روز بخوانید و او آن را پوشش به پوشش. در هر زمان از من پرسید که چرا او تا به حال برای گرفتن این یکی بیش از حد او فقط می خواهم پاسخ: “این یکی از آن یکی است.”

این بود تا من کمی مسن تر که من متوجه شدم چرا RFT خیلی متفاوت تر از کاغذ است که من در خانه من روزانه. مطمئن شوید که روزانه اجازه دهید من می دانم که روز به روز وقایع ما محلی و ایالتی و دولت فدرال شامل جرم و جنایت گزارش شده بود و برخی از جامد کمیک — اما RFT اجازه دهید من می دانم که به کجا برود و زمانی که برای رفتن وجود دارد واقعا بیشتر از من سیتی. این که آیا آن یک جامد رستوران جدید در شهر باز است که نمی توانید پوشش در برخی از بزرگتر انتشارات تابستان نشان می دهد در Riverport سالن آمفی تئاتر (آن را همیشه خواهد بود Riverport به من dammit!), یک بازی در فاکس تئاتر ایستاده در یک محلی کمدی باشگاه و یا حتی فقط یک گروه محلی بازی در یکی از شهر ما کوچک و بزرگ سالن برای شب RFT کمک به درخشش نور در بخش سنت لوئیس که نشریات دیگر به سادگی نمی شد حد عالی رساندن در.

البته که به کجا بروید و چه زمانی به وجود تنها یک بخش کوچک از آنچه RFT واقعا. این محل برای هر دو کوتاه داستان مسخره از شهر ما است که شما را به خنده و برخی از جدی ترین و سخت ضربه longform روزنامه نگاری در شهر داستان است که می تواند شما را غمگین یا عصبانی یا واقعا درایو را تغییر دهید. هنگامی که استعداد مثل دویل مورفی یا دنی Wicentowski مکان کسی یا چیزی را در تیررس آن را نشان می دهد که دقیقا به همین دلیل شما هرگز انتخاب مبارزه با کسی که اقدام به خرید جوهر توسط هر بشکه رسید. این RFT را longform مقالات ارزش خواندن; اگر شما اصلا آنها را بررسی کنید شما از دست رفته.

با COVID-19 در اینجا در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به هر دو آسان می خندد و سریع pick-me-یو پی اس ارائه شده توسط خنده دار داستان کوتاه است که ما نمی بینیم در جای دیگر به عنوان به خوبی به عنوان جدی در دنیای واقعی دانش ارائه شده توسط longform روزنامه نگاری است که شایع است در RFT. حرکت رو به جلو وجود دارد در حال رفتن به بسیاری از سوالات سخت بود و پرسیده و پاسخ داده شده توسط رسانه ها و شهروندان. با حمایت از رسانه های محلی شما می توانید اطمینان حاصل شود که شما در حال تصمیم گیری با اطلاعات به عنوان آنجا که ممکن است در مقابل از شما.

به علاوه زمانی که همه این دیوانگی است که در آن من می خواهم برای پیدا کردن که در آن به سر برای شام و یک نمایش بدون نویسندگان مانند دانیل هیل و شریل Baehr?

برت Narayan است alderman از 24 بخش در شهرستان سنت لوئیس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>