هیچ خبری خبر بد: David سندوسکی می گوید: حمایت از نویسندگان محلی

برای بزرگنمایی کلیک کنید David Sandusky, pitmaster and co-owner of BEAST Craft BBQ and BEAST Butcher and Block. - MABEL SUEN

  • مابل SUEN
  • دیوید Sandusky بود pitmaster و مالک وحش کرافت BBQ و جانور قصاب و بلوک.

این برای اولین بار در یک سری از مقالات از Riverfront Times خوانندگان در حمایت از ما به تازگی راه اندازی RFT باشگاه مطبوعات.

آنها می گویند اینترنت کشته چاپ. من می گویم آن را به فرصت برای کسانی که با توپ برای گفتن آنچه که هیچ کس دیگری می گویند. که در فضای بین آزادی بیان و روزنامه نگاری نهفته است چند را انتخاب کنید که به سنگ قایق لگد کردن گرد و غبار و صحبت با پسر کوچک. آنها به اعتبار تیره رنگ سنگ نوار مشروعیت بخشیدن به اقلیتها و تقویت زیرزمینی صحنه و درام به ضربان قلب از شهرستان درونی. که صدای تعریف روند و ایجاد جدید افسانه.

St. Louis هیچ کمبود واقعی مردم — شما می دانید واقعی مردم است. نه آنهایی که آمار گیلاس انتخاب, از, اما, واقعی, صادقانه انسان است. در یک تنگ گره شهر کوچک که در آن هر کس می داند که همه روابط در همه چیز. یک ارتباط وجود دارد به این شهر که تقریبا باعث می شود شما تعجب می کنم اگر شما می خواهم خود را از دست دادن حس تعلق در جایی دیگر. این چیزی است که باعث می شود آن را خاص است. بزرگ چراغ با زادگاه شن. واقعی گه.

این است که در آن RFT زندگی می کند. این است که در آن RFTصحبت می کند.

که صدای صحبت می کند جلد است. در یک زمان مثل این کلمات ما می تواند به معنای به اندازه اعمال ما. این زمان برای تصمیم گیری که ما در حال رفتن به. فراموش نکنید که ما از کجا آمده. موج خود را به همسایه خود را تشویق بچه ها به خوردن مقدار زیادی از “سنت لوئیس-سبک” گه سهم استفاده نشده TP و حمایت از نویسندگان محلی. آزادی بیان عوضی.

دیوید سندوسکی است pitmaster و مالک وحش کرافت BBQ (20 S. کمربند غرب IL; 618-257-9000) و جانور قصاب & Block (4156 منچستر خیابان 314-944-6003).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>