هیچ دست دادن, بوسیدن نوزادان در دوران جدید مبارزه

از خانه اش در خیابان Louis, Yinka Faleti میسوری را نامزد حزب دموکرات برای وزیر امور خارجه مرتب مبارزات انتخاباتی خود و چهار بچه.

“من در حال اجرا یک ایالت از خانه من و تغییر پوشک در همان زمان” Faleti می گوید.

نامزدهای رقابت برای پیروزی در انتخابات این سال باید برای اجرای کمپین در راه آنها هرگز اجرا شده است قبل از. بیش بوسیدن نوزادان یا بالا fiving جمعیت. ساخته شده است که زندگی سخت تر برای رقبا مانند Faleti که نیاز به ساخت به رسمیت شناختن نام علاوه بر ارتقای سیستم عامل خود را.

Faleti می گوید مبارزات انتخاباتی خود تا به حال به فکر می کنم از راه های خلاق برای رسیدن به رای دهندگان. هفته گذشته او در میزبانی مجازی سالن شهر. او اجرا می شود خود را در این ایالت در حالی که او و همسرش homeschool بچه های خود و مراقبت از خود را برای سه ماهه نوزاد.

با بیشتر مردم مبتلا به کروناویروس هر روز مردمی تکنیک های دیگر یک گزینه است. ملاقات با مردم درب-به-درب بود بخش عظیمی از جان استفنز’ مبارزه به عنوان او برای شهردار سانست هیلز.

“درب به درب مورد علاقه من بود و متاسفانه به محض این که این آمار از آن متوقف شد و من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به عقب بر گردیم به قبل از انتخابات” استفن می گوید.

آن را در مورد هفته دوم مارس که هدر Robinett متوجه ترس مردم در مجموعه. او دیگر احساس راحتی ضربه زدن بر روی درب. Robinett در حال حاضر یک فرگوسن عضو شورای شهرستان در حال اجرا است شهردار فرگوسن.

“من نمی خواهم به ندانسته آلوده کسی” Robinett می گوید. “این زمانی بود که من متوجه شدم چیزهایی که رفتن به تغییر زیادی است.”

Mary Pat کارل شروع به تماس با او اهدا کنندگان حتی اگر بچه های خود را ساخته شده سر و صدا در پس زمینه به جای ملاقات با آنها را در فرد.

کارل اعلام کرد که مبارزات انتخاباتی او برای حزب دموکرات نامزد برای سنت لوئیس مدار وکیل در ماه سپتامبر. این است که او برای بار دوم در تلاش برای مدار وکیل. او در سال 2016 را از دست داد به کیم گاردنر با 24 درصد آرا. کارل برنامه ریزی برای بزرگتر فشار در مبارزات انتخاباتی او پس از تشکیل پرونده در 2 آوریل.

قبل از این ویروس کارل میزبانی چندین گردهمایی در خانه های مردم که در آن رای دهندگان می تواند دعوت از همسایگان خود و رسیدن به او را می دانم. او تا به حال هشت رویدادهای مالی برنامه ریزی شده برای دو هفته آخر ماه مارس است. همه لغو شد.

Robinett متوقف درخواست برای کمک های مالی پس از COVID-19 شد یک مشکل در سنت لوئیس.

او شناخته شده در اطراف دفتر او به عنوان “بودجه بانو.” او ریخت و بیش از فرگوسن و بودجه “می داند که در آن خونریزی هستند.” با چند درجه ای در زمینه علم Robinett می گوید: یکی از بهترین رقابتی کیفیت است که او رویکرد عملی به مسائل و نه در آینده چیزهایی که از نظر عاطفی.

او در مبارزات انتخاباتی شده بود نگاشت. آن را تا به حال بسیار راحت و کوسن از کمک های مالی قبل از COVID-19 به شهر آمد. نهایی آگهی خواهد بود توزیع, حوادث, سازمان, نامه ارسال می شود.

سپس میسوری رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن به تعویق افتاد انتخابات شهرداری از 7 آوریل تا ژوئن 2. هیچ برنامه ریزی برای آن و یا می تواند داشته باشد.

ناگهان Robinett انتخاباتی تا به حال در دو ماه گذشته بیش از او اختصاص داده شده است. به درخواست برای کمک های مالی بیشتر احساس زمخت.

“به نظر می رسد به طوری مبتذل به فکر کردن در مورد یک کمپین در یک زمان مثل این که ما ساکنان در حال ترس” Robinett می گوید. “آنها به دنبال از دست دادن شغل و از دست دادن دسترسی به مراقبت های بهداشتی. بسیاری از بچه ها در خانه هستند و آنها در حال تلاش برای کشف کردن تحصیل.”

Faleti می گوید این ویروس گذاشته لخت مشکلات میسوری تا به حال برای یک مدت زمان طولانی. او هرگز پیش بینی خود را در حال اجرا برای دفتر. Faleti توصیف مسیر خود را به سیاست به عنوان یک پیشرفت است. او با مهاجرت به ایالات متحده از لاگوس, نیجریه در هفت سال است. او فارغ التحصیل از دانشگاه نظامی ایالات متحده در Westpoint در سال 1998 و صرف شش سال در مخزن واحد با ارتش ایالات متحده.

Faleti قبلا به عنوان مدیر اجرایی به جلو از طریق فرگوسن غیر انتفاعی با تمرکز بر آوردن تغییرات مثبت و برابری نژادی به St. Louis. برخی از مسائل Faleti مشغول به کار در آموزش و پرورش سیاست های مراقبت های بهداشتی — شد دولت در سطح همه چیز. چه coronavirus انجام داده است در میان بسیاری از چیزهایی است که برجسته چقدر مهم است برای اطمینان از Missourians دسترسی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت ،

میزوری در حال حاضر وزیر امور خارجه جی Ashcroft نه تایید رای توسط ایمیل. Faleti می گوید که او می بیند که به عنوان یک شکست کامل از رهبری است. شاهد انفعال تنها انگیزه Faleti.

“آن را فقط به من داده فوق العاده باد در بادبان” Faleti می گوید. “من می بینم حتی بیشتر که چرا ما نیاز به پیروزی در این انتخابات و چرا از آن مهم است برای Missourians به وزیر امور خارجه خواهد کرد که اطمینان از امن و دسترسی امن به انتخابات.”

Robinett هم این را می بیند به عنوان زمانی که رهبری مورد نیاز است ،
“ما انعطاف پذیر, شهرستان, اما ما نیاز به رهبری, اینجا,” او می گوید. “تا آنجا که من نمی خواهم به خود ترویج, من فکر می کنم این مهم در حال حاضر است.”

این همه عذاب و دل تنگی Robinett می گوید. او عاشق دیدن جامعه از آن لذت ببرید با فرگوسن خرس شکار در مارس 4. مردم خرس عروسکی در ویندوز خود را به طوری که بچه ها می تواند رانندگی در اطراف با پدر و مادر خود را در شکار برای آنها. بچه ها لبخند زد و خندید و به آنها نگاه کردن اتومبیل های خود را درب.

“وجود دارد هیچ راهکار برای این” Robinett می گوید. “فقط مراقبت از یکدیگر. که بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید.”

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>