نامزد باز: 2020 بهترین های نشان دادن جوایز در NAB نمایش

ورود پنجره باز تا آوریل 3

پخش+کابل و بعدی تلویزیون پیوست با آینده دیگر عناوین در هفتمین سالانه بهترین های نشان دادن جوایز در NAB در لاس وگاس.

از هم اکنون تا مارس 3, شرکت کنندگان می توانید با معرفی محصولات جدید برای جوایز ارائه شده توسط B+Cبرای گسترده رسیدن به صنعت تلویزیون; و بعد, تلویزیون, تنها, دیجیتال, منابع اختصاص داده شده به کسب و کار از جریان ویدئو; همراه با نشریات آینده تلویزیون, تکنولوژی, TVBEurope, دیجیتال, ویدئو, دولت, تصویری, تصویری, Edge, Radio جهان, نرم افزار صدا, اخبار و صدا و ویدئو پیمانکار.

برندگان خواهد شد انتخاب شده توسط پانل های کاربران حرفه ای و مجله و سایت ویراستاران بر اساس توضيحات ارائه شده توسط شرکت از طریق رسمی نامزدی فرم و همچنین در سایت ارزیابی نشان می دهد.

شرکت کنندگان همچنین می توانید معرفی شرکت خود را برای طراحی غرفه جایزه.

پس از ارسال یک نامزدی شرکت کنندگان دریافت خواهد کرد یک نامزد لوگو به نمایش در غرفه های خود را و برای بازاریابی رسانه های اجتماعی. هر نامزد محصول نیز برجسته خواهد شد در یک پست-نمایش دیجیتال, راهنمای برنامه است که ارائه می دهد یک مرور کلی از فن آوری های جدید در سال 2020 NAB نشان می دهد. جزئیات 2019, راهنمای برنامه برای مثال.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 2020 NAB بهترین نمایش جوایز بازدید از صفحه پرسش و پاسخ. معرفی به بازدید رسمی از بهترین نمایش سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>