· گسترش احزاب موجود با همکاری ذخیره سازی امن و با یک کلیک توزیع محتوا به جشنواره های فیلم در سراسر جهان· ایمن سازی و توزیع فعال هستند توسط DVnor سازمان راه حل یکپارچه با NAGRA محتوای فن آوری های حفاظت از

بخش سن موریس سوئیس و محفل ققنوس (AZ), ایالات متحده آمریکا – 17 فوریه سال 2020 – DVnor سازمان برای ذخیره سازی امن و با یک کلیک توزیع آن فیلم به بیش از 170 جشنواره های فیلم در سراسر جهان است. این راه حل را قادر خواهد ساخت NFI برای دریافت, ذخیره و توزیع جدید سینما عنوان در با کیفیت بالا و از همه مهم نروژی فیلم تولید کنندگان و شرکت های تولید و همچنین به عنوان فروشگاه بیش از 300 کاتالوگ عناوین. آن را نیز ارائه زیرنویس در بسته های زبان های مختلف.

“ما خوشحال هستیم که به گسترش همکاری ما با NAGRA و DVnor تیم در به کارگیری از یک رسانه دارایی راه حل است که آن را برای ما آسان برای ذخیره و توزیع فیلم ما دارایی در سراسر جهان در یک محیط بسیار امن تنها با یک کلیک” گفت: Stine Helgeland رئیس گروه ارتباطات بینش استراتژیک و روابط بین الملل, NFI. “بهترین بخش این است که همه ما نیاز به ملاقات با یک راه حل ساخت این فرایند بسیار موثر و کارآمد می باشد.”

“امن و کارآمد و هوشمند محتوای گردش هستند که باید در فیلم امروز توزیع محیط زیست و ما بسیار مفتخریم که NFI به ما سپرده به فروشگاه و توزیع فیلم خود و دارایی گفت: Morten Solbakken, EVP & COO DTV در NAGRA. “ما راه حل های طراحی شده برای فیلم ها و صاحبان محتوا دادن به آنها را با صلح از ذهن است که خود را با ارزش محتوای امن باقی خواهد ماند و در هر مرحله از این فرایند با تشکر NAGRA بهترین نژاد محتوای فن آوری های حفاظت از.”

DVnor سازمان است به صورت end-to-end رسانه مدیریت دارایی راه حل است که به صاحبان محتوا کنترل کامل از فایل های کارشناسی ارشد, با, خودکار, خوردن, کنترل کیفیت و ذخیره سازی امن. فایل های کد باز و توزیع در سراسر جهان از امن NAGRA ابر اعمال نفوذ NAGRA محتوا امنیت و NexGuard قانونی نهان نگاری راه حل. NAGRA در حال حاضر فراهم می کند یک کتابخانه راه حل به NFI اجازه می دهد همه شهروندان نروژی با یک کارت کتابخانه برای دسترسی به فیلم خود و کاتالوگ.

دیدار با DVnor تیم در آینده اروپا در بازار فیلم جشنواره در برلین از 20 فوریه تا 27. برای برنامه ریزی یک جلسه اینجا کلیک کنید.

NAGRA دیجیتال تلویزیون بخش Kudelski گروه شش:KUD.S) فراهم می کند امنیت و multiscreen تجربه کاربر راه حل های کسب درآمد از رسانه های دیجیتال است. این شرکت فراهم می کند ارائه دهندگان محتوا و DTV اپراتور در سراسر جهان با امن باز و یکپارچه سیستم عامل و برنامه های کاربردی بیش از پخش پهنای باند و سیستم عامل های تلفن همراه را قادر می سازد فوتی و فوری و شخصی مشاهده و تجربه است. لطفا dtv.nagra.com برای کسب اطلاعات بیشتر و به دنبال ما را در توییتر @nagrakudelski.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im