نه مرده است: جان دی گراهام می آید و نوسانی

نگران نباشید, جان دی گراهام تنها مرده برای در حالی که کمی. معشوق Austin هنرمند تا به حال یک تماس نزدیک در تابستان گذشته اما او را روی پای خود و نواختن گیتار با انرژی بیشتر از قبل و یک گروه از هوستون هنرمندان روشنایی آتش از درون چاه زندگی هنرمند است.

گراهام را از اواخر سال شده است بازی ماهانه نشان می دهد در هوستون در اولین پنج شنبه هر ماه در این قاره ، هر چند او نمی خواهد از آمدن به شهر در این ماه او خواهد بود در سهشنبه, مارس 10 با آستین حمایت گروه مبارزه با خروس.

گراهام یک خاکستری fella و صدای او میگذرد با عمق زندگی است. او شناخته شده و دوست داشتنی برای استعداد غیر قابل انکار به عنوان یک ترانه سرا به راحتی آوردن شنوندگان به داستان های خود را که پوشش هر احساسی که در این طیف از احساسات. او همیشه طول می کشد مرحله مانند یک قفس ببر بدون در نظر گرفتن که پشتوانه او قدم زدن به جلو و عقب در حالی که خم نت در گیتار الکتریک.

گراهام مطرح شد در شهر مرزی Quemado, تگزاس, اما نقل مکان به آستین برای حضور در دانشگاه تگزاس. او خود را شروع به عنوان یک مرد جوان در Skunks یکی از Austin اولین پانک راک باند به شکستن در سراسر کشور و سپس با Escovedo برادران در مؤمنان واقعی.

گراهام رفته به رکورد ده آلبوم, دریافت تحسین منتقدان خود را برای غنی آهنگسازی و توانایی به سوزاندن خانه را بر روی گیتار. او مفتخر شده است و سه بار در Austin, Music Hall of fame برای کار خود را در گروههای قبلی و انفرادی خود را کار می کنند. او را حفظ کرده هفتگی خود فرفره در Austin قاره باشگاه برای بیش از بیست سال و اغلب تورهای سراسر کشور.

در تابستان گذشته در حالی که در تور در شیکاگو با جنگ خروس گراهام دچار یک طوفان الکتریکی توقف قلب خود را. “من 12 را نشان می دهد به 17 نمایش تور هیچ شب خاموش. ما این جشنواره را در داخل خانه تا من از عرق کردن, کردن, من خشک شدم واقعا خسته من تقریبا دو ساعت بدون توقف و من سمت چپ مرحله” توصیف گراهام.

او تصمیم به نشستن در تور وان با A/C در حال اجرا در تلاش برای خنک کردن اما هنگامی که او آمد به او در بیمارستان بود. یک افسر وظیفه را دیدم او را به سقوط بیش از, فرمان از ون و در را باز کرد به سرعت متوجه گراهام نیاز به کمک.

“من مرده بود به مدت پنج تا هفت دقیقه است. آنها گفت: هشت و نیم دقیقه است که آسیب های مغزی شروع می شود بنابراین من درست در آستانه شاید من تا به حال کمی, من نمی دانم,” او می خندد و اضافه میکند: “من در مورد آن خوشحال هستم زندگی من به نظر می رسد آسان تر در حال حاضر.”

گراهام کردم روی پای خود را نه به سرعت بازگشت به خود را به طور منظم برنامه ریزی شده برنامه های در حال پخش را نشان می دهد و کار بر روی آلبوم جدید خود در حال حاضر با عنوان تنها مرده برای در حالی که کمی. او خود را آغاز کرد فرفره جدید در هوستون در ماه آگوست هنوز هم با استفاده از یک عصا و بازگشت به جایی که او قبل از طوفان است.

گراهام در ابتدا سفر به هوستون با مدت زمان طولانی آستین مبتنی بر حمایت از گروه های مبارز ایرانی و با وجود نیاز به نشستن خود را نشان می دهد و با استفاده از عصا به اطراف او همیشه در آتش در مرحله پخش با نوع اراده است که ممکن است تنها با داشتن فریب خورده مرگ است.

خود را برای ماه اکتبر نشان می دهد معمول خود گروه را نمی تواند سفر با او و او با ارسال یک متن به یک دوست درخواست برای توصیه برای بازیکنان محلی. دوستش پاسخ داد که او می دانست که فقط به بچه ها برای ارسال به باشگاه برای سریع تمرین قبل نشان می دهد.

او ملاقات در قاره باشگاه محلی درامر شین Lauder, نوازنده بیس لارنس Cevallos و آکاردئون جادوگر روبرتو رودریگز. در نگاه اول گراهام اذعان می کند او تا به حال به انجام دو را در آکوردئون یک واکنش رودریگز استفاده می شود به در حال حاضر پس از سالها از اضافه کردن آکاردئون بعید ژانرهای مانند هوستون ska افسانه لس Skarnales.

“من مانند oh shit چه هستند که ما در اینجا انجام می? سپس ما شروع به بازی و آن را مانند تمام مسائل را از من جوانتر روز و امروزه برخورد. آن بود لعنتی زیبا, از چند یادداشت برای اولین بار از اولین آهنگ سر من دمیده شد و من به دنبال بیش از رابرت مانند خدا لعنت این است,” او می گوید.

Roberto Rodriguez, Shane Lauder, Jon Dee Graham and Lawrence Cevallos on stage at the Continental Club.

روبرتو رودریگز شین Lauder, جان دی گراهام و لارنس Cevallos در مرحله در قاره باشگاه.

عکس Gladys فوئنتس

آن را بدون شک یک لحظه جادویی است که ترکیب همه برای تلفن های موبایل و تحت تاثیر گریم و دیگر اعضای گروه حمل در اطراف با آنها به طور طبیعی ایجاد, پانک راک, conjunto, ریشه سنگ برخورد.

“در اینجا چیزی است که مردم همیشه بپرسید” چه چیزی شما را تحت تاثیر قرار?’, در خانه من در حال رشد کردن آن سخت کشور و پس از آن در حال رشد در مرز آن conjunto و tejano زیرا هر رقص می رفت که چه بود.”

گراهام توضیح می دهد که چگونه در یک روز روشن در Quemado او می تواند انتخاب کنید تا یک ایستگاه رادیویی از سن آنتونیو که در آن محلی DJ وجود خواهد چرخش راک و پانک راک, ساخت هیچ فرقی بین این دو و افشای یک جوان گراهام به یک صدا او ضامندار بر روی برای بقیه عمر خود را.

“چیزی هیجان انگیز تر و بیشتر رایگان” او می گوید: از اوایل روز ، گراهام معروف رفت و در به در Skunks و توصیف یک شب از متراکم با برخورد در قاره باشگاه در Austin, پخش ساعت پس از درها قفل شد و ترک هنگامی که خورشید شد تا روز بعد.

هر چند اتصال نقطه از پانک راک به conjunto ممکن است به نظر می رسد مانند یک کشش هر دو ژانرهای شد ایجاد شده توسط مردم در نقاط دورافتاده از جامعه جیغ برای یک راه یا راه را در. “وقتی که شما گوش دادن به Los Tigres del Norte, چه تر است, پانک راک, سپس Los Tigres,” می پرسد گراهام.

“برخورد شد و آواز در مورد برگزار کردن در مورد مبارزه در مورد برنده تمام چیزهای که چه Los Tigres در مورد آواز خواندن. “من باید بماند یا باید من” شما می توانید انتخاب کنید که آهنگ و اعمال آن به هر tejano آهنگ و آثار آن.”

گراهام اذعان می کند که در حال رشد مانند بسیاری از دیگر افراد جوان آکاردئون بود و به عنوان علاج بد و چیزی از چپ به نسل های قدیمی تر برای خود نوع از موسیقی است. “همانطور که معلوم آکاردئون دکمه فوق العاده سرد وجود دارد هیچ چیز مانند آن.”

“ما فقط کلیک راست دور می گوید:” رودریگز شانس خود را روبرو می شوند که شب. “او نگاه خود را به سمت چپ و راست خود را به پشت سر نگاه کرد و او مانند” خدا لعنت جهنم!’, اما من تو را دیدم چهره اش و چهره خود را به من گفت همه چیز است.”

گراهام و جفت باند همه توصیف آن به عنوان “سحر و جادو” و گراهام به حال گلویی پاسخ به موسیقی آنها ساخته شده است که شب. “این خیلی دیوانه است که آن را فقط اتفاق افتاده حادثه آن است که چگونه به بهترین چیزهایی که اتفاق می افتد می گوید:” گراهام.

“سوم نشان می دهد که ما با هم او پر از انرژی و پر از زندگی” توصیف رودریگز. “مردم مانند ‘ما نمی دانیم که چه شما بچه ها را به او, اما او واقعا دوباره زنده’. آن را فقط نشان می دهد که چه مقدار انرژی است که در زمانی که شما به عقب بر گردیم به ریشه و انرژی خام از موسیقی خود را در حال تولید تنها با ما.”

این اتصالات که پس از یک قلم مو با, مرگ, سرنوشت فرستاده گراهام برای تلفن های موبایل از ریشه های خود را به او را زنده خلاقانه. “من نسل هفتم تگزاس و من قوی هستم که می دانید خیره son of a bitch, شما نمی توانید مرا بکشند. این عجیب ترین چیزی که در مورد این فکر می کردم که این اتفاق افتاده است که به راحتی در حال حاضر که گفت: من زندگی من زندگی انتظار و نگران آینده است. اگر هر چیزی پس از آن چه آن را برای من بود و من مانند بچه که لذت بردن از امروز.”

گراهام ادامه خواهد داد به بازی هر اولین دوشنبه هر زمان که ممکن است و هنرمند برنامه ای برای ضبط آلبوم جدید خود را با خدمه به عنوان به زودی به عنوان او در حال حاضر پروژه به پایان می رسد. او حتی نام آنها جاست لس Gallos Luchadores.

“رکورد بعدی من بعد از پایان این یکی در حال رفتن به با این بچه ها چون پاسخ هر نفوذ کردم. من می تواند پرتاب کردن مانند دیوانه نا موزون پانک گه و آنها را قطع و من می تواند پرتاب کردن یک عشق تصنیف و آنها خیلی شیرین روی صحنه” توصیف گراهام.

“من تا به حال هرگز این و من هرگز از این انجام داده و من انجام بسیاری از گه می گوید:” گراهام.

جان دی گراهام و مبارزه خروس بزرگ انجام خواهد شد جمعه, آوریل 10 در قاره باشگاه 3700 اصلی جزئیات TBA بازدید continentalclub.com برای اطلاعات بیشتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>