حتی یک بیماری همه گیر می تواند دور ورزش ما خاطرات | آدامز

جوانه فورد اختصاص داده است که بیشتر عمر خود را به ورزش. حتی بازنشستگی خود را به پایان رسید ورزش های اتصال.

او در تنسی ورزشی روابط رسانه ای وزارت 47 سال تا بازنشستگی اش در سال 2011. پس از چند سال پیش او دوباره خود را پیر گروه به عنوان یک “مورخ.”

“زمانی که من برگشتم به UT من متوجه شدم چیزی که من از دست رفته بیشتر شد بخش پژوهش – تاریخی بخشی از” فورد گفت.

هرگز به ذهن اگر تمام بهار ورزشی لغو شده است. حتی یک بحران بهداشتی می تواند لغو تاریخچه ورزش.

تاریخچه ورزش چیزی است که همه تنسی طرفداران باید برای رفتن آنها. اگر چه آنها نمی توانند از تماشای آنها می توانید به یاد داشته باشید آنها را.

فورد می داند که به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی. او همچنین می داند که تاریخ و سنت هستند جذاب تر در دانشگاه تهران از در مدارس.

“تاریخچه در تنسی بوده است مهم است,” او گفت:. “ما همیشه می تواند رسیدن به چیزهایی که ما در اینجا انجام داده اند و ساخته شده است رو به جلو است.”

فورد رسیدن به بیشتر از بیشتر. او یک محقق در قلب اما همچنین می تواند به آسانی به یاد وقایع و نام خاموش در بالای سر خود را.

برخی از کسانی که در حوادث و اسامی به ذهن آمد که ما در مورد چه بسیار ما هر دو گم شده ورزشی در این بهار.

مایک استراتون نام آمد. درگذشت او چند روز قبل از فورد و من صحبت کرد. ما هر دو او را می دانستند.

استراتون که تنسی linebacker از 1959-61 به نام من گاهی اوقات از طریق سال. مکالمات ما آغاز شد و با UT فوتبال اما گسترش به فوتبال به طور کلی. من آرزو می کنم من می تواند به او صحبت کرد بیشتر از من بود. او واقعا می دانستم که بازی.

“او قرار بود آن مرد به جای (پایان) دوستان Cruze,” فورد گفت: به محض این که من ذکر Stratton. “او هرگز تمام-SEC اما او رفت و برای تبدیل شدن به یک بازیکن بسیار خوب در جوانب مثبت است.”

در واقع Stratton شد یکی از بوفالو بزرگترین بازیکنان. او شش بار AFL همه ستاره بود و بعد از آن پذیرفته به صورتحساب دیوار از شهرت. او همچنین به یاد برای یک تیم بزرگ می پردازد.

او نامطلوب آمار در سن دیگو در حال اجرا پشت کیت لینکلن در سال 1964 AFL عنوان بازی زدم باد از لینکلن و تغییر حرکت از یک بازی است که بوفالو در نهایت برنده شد.

زمانی که فورد فکر می کند از استراتون او همچنین فکر می کند از تنسی مقابله با کیر Evey که در اوایل 1960s.

“او مانند استراتون” فورد گفت. “تنسی بازیکن که شد و حتی بهتر در جوانب مثبت است.”

که چگونه از آن است که با ورزش. حافظه یک بازی یا بازیکن باعث حافظه از دیگر.

همه SEC بهار ورزشی لغو شده است در این سال به دلیل coronavirus. اما اگر ما نمی توانیم تماشای بهار, ورزش, ما می توانیم آنها را به یاد.

فورد درگیر شده است با, تنسی, ورزشی برای مدت طولانی او حتی می تواند به شما بگوید وقتی که میدانی و می تواند در قرعه کشی یک جمعیت.

“ما تا به حال دو دیدار در اینجا در برابر ویلانووا در سال 1968” فورد گفت. “نه هزار نفر آمدند.”

مکالمه ما و سپس منتقل به UT دو-ورزشی ورزشکاران است. گیرنده گسترده ریچموند گل بود hurdler در آن مسیر تیم. Offensive lineman تراشه Kell شد یک شات ور رفتن معمولا. Placekicker کارل Kremser بود بالا جهنده.

من به خاطر خرید یک خیابان و اسمیت پیش فصل فوتبال, مجله, با, باید بر روی جلد. یک offensive lineman بر روی جلد یک مجله چیست ؟ از آن ساخته شده برداشت.

مسن, تنسی, طرفداران ممکن است به یاد داشته باشید همان را پوشش میدهد. کسانی که خاطرات مشترک اتصال طرفداران ورزش.

و با هیچ ورزشی به تماشای آن خاطرات را مهم تر از همیشه بهار.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>