نه یکی نه دو تا بلکه 20 مجسمه های نصب شده توسط زغال اخته (و یکی می تواند مال شما)

مردم را خال خال “پرنده ماهی” درست کردن بازار مربع است. و یا آن را فقط یک “سراب”?

این نام از دو مجسمه های اضافه شده در Krutch پارک مرکز شهر — دو نفر از عظیم 20 مجسمه های نصب شده در داخل و اطراف ناکسویل به عنوان بخشی از زغال اخته هنر’ “هنر در مکان های عمومی” برنامه.

جدید نصب مجسمه به معنای قدیمی و آنهایی که تا به حال برای رفتن به هنر عوض شده است هر سال است. سیزده از این مجسمه را می توان در Krutch پارک.

یک مجسمه اضافه خواهد شد در Krutch پارک آوردن مجموع از تاسیسات جدید به 21.

یک مجسمه نیز می توان در هر یک از این مکان:

  • مهد موسیقی کشور پارک
  • UT باغ
  • باغ وحش ناکسویل
  • McGhee تایسون فرودگاه
  • آمریکایی موزه علوم و انرژی
  • ORNL فدرال اتحادیه های اعتباری (Oak Ridge)
  • ORNL فدرال اتحادیه های اعتباری (Northshore شعبه)

“بخش مورد علاقه من در مورد این برنامه آن را در مکان های عمومی, و هر کس دسترسی به هنر” زغال اخته هنر سخنگوی شانون Herron گفت ناکس اخبار. “هنر عمومی — آن را واقعا می افزاید: ارزش بسیار زیادی به فرهنگی و زیبایی شناسی و اقتصاد یک جامعه است.”

انتخاب و فروش مجسمه

هنرمندان از سراسر کشور به ارائه طرح های پیشنهادی به هنر خود را نمایش داده و از طریق این برنامه است. جان قدرت یک دانشگاه تنسی-Knoxville, دانشیار, مجسمه, تنگ 346 طرح به 21 سال جاری Herron گفت.

یک هنرمند محلی است که وظیفه کمک به تصمیم می گیرید که در آن قطعه باید واقع شده است.

“واقعا وجود دارد نه همیشه یک موضوع یا هر چیزی شبیه است که آنها به دنبال” Herron گفت. “ما به دنبال هنرمندان ما نیست نشان داده شده است قبل از تلاش برای نگه داشتن یک خوب گروه متنوع از هنرمندان مشغول اند.”

برخی از این مجسمه شده اند نمایش داده می شود در جای دیگر قبل از آمدن به Knoxville به عنوان برنامه های مشابه وجود دارد در دیگر شهرستانها.

زغال اخته هنر اساسا اجاره هنر ارائه دستمزد هنگامی که هنر نصب شده است و یکی دیگر از دستمزد پس از این مجسمه در محل باقی مانده است برای یک سال Herron گفت.

این مجسمه برای فروش هستند.

این مجسمه در محدوده قیمت از 3500 $به $60,000. گران قیمت ترین قطعه ای است به نام “سراب” و می توان در Krutch پارک.

مردم علاقه مند به خرید هر یک از این مجسمه باید با زغال اخته هنرهای اما این مجسمه هنوز هم باید اقامت در محل آن برای یک سال.

به طور معمول حدود 20% از مجسمه فروش Herron گفت.

پنج مجسمه بخشی از این برنامه مجموعه دائمی. کسانی را می توان یافت در الهه شعر و موسیقی, Krutch پارک Krutch پارک فرمت اموری محل و جکسون مربع در اوک ریج.

مجسمه مردم واقعا هیجان زده’

مجسمه به طور سنتی در حال جابجا کردن در مارس اما coronavirus مجبور زغال اخته هنر به “فشار مکث” و فشار نصب و راه اندازی به ماه ژوئن Herron گفت.

این تاسیسات ادامه خواهد داد و این اتفاق در ماه ژوئن در حال حرکت رو به جلو است.

“مردم واقعا هیجان زده در هر زمان که ما در حال تعویض آنها را” Herron گفت.

تاسیسات افتاده اند در گوش تعطیلات آخر هفته گذشته) به معنای مردم از خارج از شهر یک نمونه از ناکسویل را در صحنه هنر.

“این قطعا درایوهای مردم در” Herron گفت. “این چیزی است که بازدید ناکسویل را دوست دارد به بحث در مورد. … دیدن مجسمه های تجدید هر سال را نگه می دارد همه چیز تازه و هیجان انگیز و واقعا غنی محیط زیست و تجربه بودن در مرکز شهر.”

مجسمه های برنامه شده است در اطراف از سال 2007 Herron گفت. نیز وجود دارد یک نقاشی دیواری جزء از “هنر در مکان های عمومی” برنامه.

“هنری است و نه محدود به یک فضای گالری یا موزه” Herron گفت. “این واقعا منجر به ناکسویل هویت است.”

جزئیات بیشتر در مورد هر یک از مجسمه های موجود در festival.dogwoodarts.com/art-in-public-places. اطلاعات تماس برای خرید نیز می تواند بر روی وب سایت یافت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>