‘هیچ چیز خاصی نمی’: برخی از Tennesseans مبارزه با تاخیر بیکاری پرداخت

به عنوان تنسی کسب و کار به آرامی شروع به بازگشایی درهای خود را در ماه مه 56 ساله دانا هابز بسته بندی شده تا اموال او.

یک هفته قبل از تنسی تعطیل به سرعت گسترش COVID-19, هابز’ صاحبخانه به او اخطار اخراج. به محض اخراج moratoriums برداشته او را ترک کنند. دیگر قادر به پرداخت هزینه اجاره او نمیفهمد او می خواهم آنها را ضرب و شتم به آن است.

هابز شروع شد به عقب بر گردیم روی پای خود پس قبلی از دست دادن شغل قبل از همه گیر رسید. او فرود آمد و کار به عنوان یک میزبان در یک نشویل رستوران در فوریه اما در مارس 17, او گذاشته است ،

در حال حاضر در های مختلف اجاره هابز وقت خود را صرف تمیز کاری اینترنت برای مشاغل زنجیرها او بودجه رسیدگی حیاط او و تلاش برای نگه داشتن امید است.

“من واقعا تلاش سخت” او گفت:. “این فقط گرفتن سخت تر و سخت تر و سخت تر. آن را به نقطه که در آن من نمی دانم چقدر دیگر من قصد دارم به آن را.”

هابز یکی از 740,123 تنسی کارگران برای درخواست مزایای بیکاری از مارس 15, زمانی که COVID-19 شروع به سرکوب دولت قبلا به اقتصاد سالم است.

او موفق به دریافت اولین پرداخت سود در عرض حدود یک ماه از تشکیل پرونده درخواست خود را, اما هزاران نفر دیگر شده اند در سمت چپ و بدون پول و پاسخ برای یک ماه یا بیشتر به عنوان دولت و وزارت کار در تلاش برای نگه دارید تا با سیل جدید ادعا می کند.

برای آخرین پنج هفته تنسی وزارت کار و توسعه نیروی کار دریافت بیش از 20 ، 000 برای اولین بار ادعا می کند در هر هفته.

در جولای 4, 50,130 مردم هنوز برای دریافت یک عزم خود را ادعا می کند. از این 25 شده اند در انتظار این اداره به پرداخت منافع خود را از ماه مارس و 3,037 باید منتظر از آوریل. یکی دیگر از 35,300 ادعا شده است در انتظار در این سیستم کمتر از 21 روز.

مردم تلاش کرده اند به پرداخت صورتحساب خود را از دست داده و خانه و تماشای خود را پس انداز رسید. پایان 600 دلار هفتگی فدرال بیکاری بهره مندی از مراقبت های پس از عمل جولای 25 تا هابز و دیگران عمیقا نگران است. کنگره در ادامه به بحث آنچه بالقوه گسترش و مکمل های غذایی ممکن است مانند نگاه.

“من فقط در تلاش برای کشف این و آنچه که ما در حال رفتن به قادر به انجام اگر آنها را در این دور” هابز گفت. “من نمی توانم تصور کنید که من می دانم که افرادی که خیلی بدتر از من. من سعی می حریص فرد یا چیزی شبیه به آن. من فقط تلاش برای زنده ماندن.”

همه این چیزها — جارو از دست دادن شغل و کاهش مزایا و طولانی مدت زمان انتظار برای پرداخت های بیکاری — به طور بالقوه ماندگار عواقب تنسی ثبات اقتصادی با توجه به ماریان Wanamaker استادیار اقتصاد در دانشگاه تنسی در ناکسویل. کوکتل قرار می دهد دولت در معرض خطر یک ضربه سنگین به هزینه های مصرف کننده که می تواند منجر به بیشتر کسب و کار بسته شدن و از دست دادن شغل و ترکیب در حال حاضر فلج بازار کار است.

“حتی اگر ما موفق به شکست دادن ویروس زمانی در آینده … هشت ماه است که به این معنا نیست که ما خواهید بود در سطح اشتغال است که ما در قبل از اینکه در هشت ماه” Wanamaker توضیح داد. “چه بیشتر به احتمال زیاد به رخ می دهد این است که وجود این خماری از نظر اشتغال و آن را به ما چهارم در جریان سال به عقب بر گردیم به حالت عادی است.”

‘مشاغل فقط وجود ندارد’

هابز که او ساخته شده از 40 سال فعالیت حرفه ای در شرکت سخت ضربه رستوران صنعت در حال تلاش برای پیدا کردن کار. موقعیت او واجد شرایط برای ارائه پاره وقت تنها و یا بسیار رقابتی است.

اگر او طول می کشد یک پاره وقت با دستمزد کم کار است که به ارمغان می آورد حتی کمی بیشتر از او بهره مند شوند سطح 275 دلار در هر هفته او نمی تواند واجد شرایط برای خیلی بیکاری پول به مکمل درآمد کاهش می یابد. اما بدون $600 فدرال بهره مند تنسی بیکاری می پردازد 275 دلار در هر هفته. در هر صورت آن است نه به اندازه کافی برای پوشش اجاره او اجازه دهید به تنهایی هزینه های دیگر.

“من شده است قادر به گرفتن برخی از کمک اما من تک” هابز گفت. “من با خودم. من اصلا خانواده من خیلی تلاش برای مدیریت یک خانه و یک ماشین و بیمه و آب و برق و … و من فقط به حال برای دریافت اینترنت, بنابراین من می توانید درخواست برای شغل.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و قانونگذاران جمهوریخواه کنگره ابراز نگرانی که ادامه 600 دلار سود بارگیری معنی مزایای بیکاری ادامه خواهد داد تا در مجموع بیش از بسیاری از کارگران نمونه چک که آنها می گویند می تواند disincentivize افراد بیکار از بازگشت به کار. کسب و کار جدید استخدام کارگران برای دستمزد پایین مواضع پس از آن که به ارائه پرداخت بالاتر به جذب کارگران کارشناسان گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

Wanamaker سابق رئیس داخلی اقتصاددان در مجلس شورای مشاوران اقتصادی و عضو فعلی فدرال نیروی کار سیاست هیئت مشورتی گفت وجود ندارد بسیار سخت شواهد در مورد آنچه که ارائه می دهد را دریافت می کنند و چه آنها انتخاب برای گرفتن یا نه. اما اگر افراد بیکار بودند تبدیل کردن فرصت های شغلی در مقیاس انبوه بیشتر کارفرمایان در سراسر کشور خواهد بود ارائه دستمزد بالاتر برای جذب کارکنان. که اتفاق می افتد, او گفت:.

“این قطعی اثبات اما آن را نشان می دهد که این موضوع نیست که تمام این مشاغل و هیچ کس به آنها را پر کنید. … من فکر می کنم به احتمال زیاد درست است که برای بسیاری از افراد وجود دارد و نه فقط کار و کار و کار است که وجود دارد می پردازد بسیار کمتر از آنچه که آنها درآمد قبل از” Wanamaker گفت.

ملی بازار کار مواجه است و از دست دادن خالص از 14.7 میلیون شغل با توجه به رکود اقتصادی ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر. تنسی کارفرمایان اضافه شده 108,500 non-farm شغل در ماه ژوئن به دولت و وزارت کار است اما دولت در حال حاضر 154,000 مشاغل کمتر از آن در ژوئن 2019.

“ما هنوز راه زیر که در آن ما از نظر سطح اشتغال در آغاز این” Wanamaker گفت. “بیشتر از آن به نظر می رسد در مورد تقاضا برای نیروی کار نه عرضه نیروی کار. به عبارت دیگر شغل فقط وجود ندارد.”

اضافی $600 هفتگی بهره مند شده و نسبتا موفق در نگه داشتن هزینه های مصرف کننده نسبتا قوی در تنسی او اضافه شده است. هر چند مردم در حال تغییر عادات خرید خود را — هزینه های بیشتر بر روی مواد غذایی از رستوران به عنوان مثال — پول است که هنوز هم در جریان است. به این دلیل Wanamaker فکر می کند این مکمل ادامه خواهد داد و در برخی از فرم هر چند مقدار ممکن کاهش می یابد و یا زوج و یا جایگزین با بازگشت به کار پاداش.

“اگر آنها (تا حد زیادی ادامه) من فکر می کنم آنچه شما خواهید دید که برگشت و من فکر می کنم این بازیابی را شروع کشویی عقب,” او گفت:.

تاخیر در پرداخت ها می تواند خفه هزینه های مصرف کننده

تغییر و یا شکاف در $600 هفتگی تکمیلی بهره مند شوند همچنین می تواند باعث بیشتر slowdowns با تنسی بیکاری محاسبات سیستم Wanamaker گفت. در حال حاضر مسائل کوچک در فرایند برنامه در حال ایجاد هفته تاخیر طولانی مدت در پردازش پرداخت سود.

کریستال مایکل 43 ساله سابق خانه دار از وینچستر از دست رفته و کار خود را در ماه ژانویه به دلایل نامربوط به COVID-19 و رد شد نرخ بیکاری در ماه فوریه است. دولت وزارت کار گفت که او موفق به نوبه خود به دو شکل از شناسایی هر چند مایکل گفت که او در زمینه تمام مدارک لازم و با کمک او محلی حرفه ای مرکز. او مجددا تکرار و هفته بعد گفته شد دوباره که اسناد و مدارک به حال دریافت شده است. او آنها را فرستاده ،

نزدیک به پنج ماه بعد مایکل هنوز برای دریافت پرداخت. قادر به پیدا کردن یک شغل در یک بازار پرشیب با این بیماری همه گیر و قادر به پرداخت هزینه اجاره او در حال حاضر زندگی در ماشین خود را.

“بسیاری از مردم من می دانم که نیاز به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی اما در نهایت آن را خوب,” او گفت:. “آنها در حال انتظار پنج ماه است. و همه آنها می توانید به من بگویید اگر من کسی را به ایمیل من … یا با من تماس بگیر که نادر است, ‘زمان آن طول می کشد. این یک فرایند است. حفظ و صدور گواهینامه خواهیم پرداخت ، “

میلیونها نفر دیگر در سراسر کشور در معرض خطر از دست دادن خانه های خود را پس از یک فدرال اخراج مهلت قانونی که محافظت مستاجرها زندگی در مسکن با فدرال حمایت رهن منقضی شده جمعه. در یک سرشماری ایالات متحده بررسی 9.3 میلیون آمریکایی گفت: آنها تا به حال بدون اعتماد به نفس است که آنها خواهد بود قادر به پرداخت اجاره بها در ماه اوت است.

در حالی که اخراج و مسکن دیگر ضرر و زیان انتظار می رود که مهم اقتصادی تاثیر Wanamaker اشاره می کند که هزینه های مصرف کننده است که شاید بزرگترین شاخص از چه مدت رکود اقتصادی می تواند آخرین.

“اگر شما این تاخیر (در بیمه بیکاری پرداخت) برخی از این هزینه های مصرف کننده ورقه,” او گفت:.

استیو Copeland 55 سال زندگی در اوک ریج شد به طور منظم پرداخت های بیکاری تا زمانی که او ساخته شده بیش از 275 دلار در طول یک هفته در پاره وقت و تا به حال به درخواست مجدد. از آن زمان بیش از شش هفته برای Copeland برای دریافت بعدی خود پرداخت.

“من فقط باید برای نجات این (پول) چون من نمی دانم آنچه در آینده” او گفت:. “…من کار ساعتی, شما می دانید همه چیز را تغییر دهید. هیچ چیز خاصی ندارد.”

کاتلین منینگ 52 از دست رفته خود را در تابستان قرارداد با یک کالج در ممفیس در اواسط ماه مه و دریافت هشت هفته از پرداخت در جولای 14. او هرگز دریافت پاسخ به سوال او پرسید: در حالی که انتظار و درد و رنج مشکلات مالی.

منینگ گفت که او “وجد” به ناگهان دیدن پول در حساب خود را — آن را ممکن است اجازه می دهد او را به پرداخت صورتحساب های پزشکی او به آرامی chipping دور او به عنوان کاهش در هزینه های دیگر.

“اگر هزینه های مصرف کننده ورقه پس از آن که اتحاد گسترده مفاهیم کلی تابع اقتصاد و صنایع و کسب و کار است که تا به حال تا این مرحله نوع جان سالم به در برد این خیلی خوب” Wanamaker گفت. “اگر هزینه های آن کسب و کار کاهش می یابد و سپس شما در حال رفتن برای دیدن این نوع از ‘دو شیب’ که در آن شما در حال رفتن برای دیدن بیشتر اخراج از کسانی که کسب و کار و فعالیت های اقتصادی به طور کلی بی ثباتی.”

‘دشوار’ و عوارض عاطفی

تاخیر و پتانسیل کاهش مزایای اثرات است که می تواند عمر طولانی این بیماری همه گیر.

ایالتی و فدرال اخراج moratoriums کمک کرده اند اما کسانی که آمده اند برای پایان بحران در حال انجام است به عنوان تنسی COVID-19 مورد تعداد افزایش یابد. مواد غذایی محلی بانک ها کار کرده اند بسیار فراتر از ظرفیت معمول خود را برای جلوگیری از Tennesseans از رفتن گرسنه است. یکی دیگر از فدرال توقف قرار بدهی وام دانشجویی در مکث.

“شده اند وجود دارد برخی از دریچه های آزاد است که اجازه داده اند مردم به مجبور به پرداخت تمام صورت حساب خود را اما هنوز هم شما تصور وجود دارد که افرادی که در حال ساخت انتخاب سختی است که در حال رفتن به بلندمدت عواقب” Wanamaker گفت.

رندا Shaw زندگی می کردند و در تنسی برای 15 سال قبل از او نقل مکان کرد و با او 8 سال با خانواده در کنتاکی در ماه دسامبر پس از مرگ شوهرش. در مارس 6, او از دست او در مالیات کسب و کار است که هنوز به بازگشایی شده است.

شاو در زمینه بیکاری در کنتاکی پس از بیکاری دفتر وجود دارد بارها و بارها به او گفت که آنچه که او باید انجام دهد. در ماه ژوئن او گفته شد او در واقع نیاز به فایل در تنسی است. از ژوئیه 21, او تا به حال هنوز پرداخت می شود و یا دولت است.

“من اینجا هستم 56 سال است. … حتی اگر من فقط از دست شوهرم, من باید قادر به مراقبت از خودم و پسرم در عین حال من نمی توانم” او گفت:. “و آن لطمه می زند. آن لطمه می زند و فقط به نظاره نشست و می دانم … آن را واقعا احساس می کند مانند کسی است که از انجام هر کاری. که همه چیز فقط در یک وقفه تا هر زمان که آنها آن را دریافت کنید.”

زندگی با پدر و مادر و مراقبت از پسرش شاو مانند بسیاری از دیگران گرفتار این ایده که شاید او چیزی اشتباه ندانسته پر کردن یک بخش از نرم افزار به اشتباه — و باعث خواهد شد که او ادعا می شود به تاخیر افتاد و حتی طولانی تر است. تا جولای 21, او قادر به رسیدن به هر کسی که در تنسی وزارت کار برای پاسخ. اگر او نمی دریافت پول به زودی او را به شیب به پس انداز: او پسر کالج صندوق.

“من واقعا واقعا واقعا نمی خواهید به لمس خود را در صندوق کالج, اما من ممکن است در یک موقعیت که در آن من نمی خواهد که یک انتخاب” شاو گفت.

Copeland در حال برنامه ریزی برای فروش کامیون خود را برای کمک به جزر و مد او را به عنوان او به نظر می رسد برای فرصت های شغلی جدید و به طور بالقوه به دنبال تغییر شغل. هابز گفت: او را احساس نمی کند در مورد بازگشت به سازمان است که در حال حاضر به او کمک کرد تا به درخواست برای کمک بیشتر.

در حالی که تنسی وزارت کار می افزاید: بیشتر کارکنان برای پاسخ به صدها تماس تلفنی آن را دریافت هر روز و سیاهههای مربوط به چند سال ارزش اضافه کاری ساعت هابز و دیگران در حال مبارزه.

“ما نیاز به بازگشت در محل کار” هابز گفت. “ما می خواهیم به بازگشت به کار. ما می خواهیم مردم را به درک این است که یک سوار رایگان. ما در حال تلاش برای زنده ماندن.”

رسیدن به کاساندرا استفنسون در ckstephenson@tennessean.com یا در (731) 694-7261. دنبال کاساندرا در توییتر @CStephenson731.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortturkuaz korsan taksibirthday giftkameralı su tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma Mobil Ödeme Nakite ÇevirmeTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmakedi sahiplenmeYabancı Dizi İzle