در حال حاضر یک پزشک سابق بانوی Vol سارا ادواردز با استفاده از درس های زندگی از پت Summitt

هفته قبل از اجتماعی فاصله وارد آمریکا واژگان و اقامت در خانه دستور صادر شد سارا ادواردز متوجه شدت coronavirus.

سابق تنسی بانوی جلد بازیکن بسکتبال است که بخشی از چندین گروه بسته سایت برای حرفه ای پزشکی در رسانه های اجتماعی. پزشکان و پرستاران بودند ارسال اطلاعات روزانه در مورد COVID-19 نفر از آنها درمان در چین و ایتالیا است.

“آنچه آنها ارسال شد واقعا ترسناک و وحشتناک و هشدار به ما” ادواردز گفت. “من می دانستم که آن چیزی بود که ما نیاز به درک به عنوان یک تهدید واقعی به دلیل آن بود در آینده که آیا ما آن را می خواستم یا نه.”

ادواردز 39 و همکاران او شده اند در خط مقدم به عنوان بهداشت جهانی همه گیر شده جاروب در سراسر کشور.

Gatlinburg بومی در حال کار پاره وقت در یک اتاق اورژانس در Charlotte, North Carolina. بیمارستان خواسته ادواردز به شناسایی که در آن او کار می کند.

اگر چه ادواردز نشده درمان بسیاری از بیماران با COVID-19 او می داند که این ویروس می تواند تاثیر هر یک بیمارستان در هر شهر در هر لحظه.

“از طب اورژانس چشم انداز آن بسیار سخت است به یک پاسخ به دلیل آن را بسیار سیال چیز” ادواردز گفت. “آنچه ما امروز ممکن است بسیار متفاوت از آنچه که ما ممکن است فردا صبح. این تغییر سرعت به صورت روزانه و گاهی اساس ساعات روز:.”

مسیر از ورزشکار به دکتر

به عنوان ارشد در Sevier County در سال 1997 ادواردز به نام ملی برنده وندی دبیرستان Heisman جایزه که افتخارات دانش آموز برتر-ورزشکار برای برتری در, دانشگاهیان دو و میدانی و مشارکت جامعه.

ادواردز به یک ذخیره گارد برای بانوی جلد از 1998-2001 تحت مربی افسانه ای پت Summitt در حالی که اخذ مدرک لیسانس در رشته فیزیولوژی ورزش. او خود را دریافت M. D. از شرق ایالت تنسی و تکمیل اقامت او در طب اورژانس در مرکز پزشکی ویک فارست باپتیست.

ادواردز وارد دانشگاه تهران به قصد تبدیل شدن به یک مربی اما تغییر مسیر حرفه ای او و پس از او سایه یک پزشک از طریق دور. او را سقوط در عشق با طب شور است که حتی قوی تر زمانی که مادر او مبتلا به سرطان پستان که در همان سال است.

“او 15 سال بازمانده در حال حاضر, اما این روند کاملا تغییر داد به من گفت:” ادواردز که مربیان دخترش در کلیسا لیگ بسکتبال. “من متوجه شدم من خیلی دوست دارم به مراقبت از مردم است و این امر می تواند یک امتیاز برای مراقبت از مردم است.”

چه ادواردز آموخته شده از پت Summitt

زندگی درس القا Summitt باقی می ماند بخشی از هسته ادواردز در زندگی حرفه ای او. همان تمرکز و اخلاق کار او نیاز به دریافت از طریق آموزش در پایان سه ساعت تمرین استفاده می شود درمان بیمار پس از بیمار هنگامی که او را تخلیه احساسی.

تاکید Summitt قرار داده شده در کار تیمی است که ترجمه شده به برنده در بسکتبال نتایج در چیزی حتی بیشتر ارزشمند در پزشکی است.

“آن را موجب صرفه جویی در زندگی می کند. واقعا” گفت: Edwards, همه ثانیه های علمی انتخاب و بانوی Vol مشعل جایزه تحصیلی تعالی گیرنده در سال 2000. “من فکر می کنم درک نقش خود را و قادر به کار به عنوان یک تیم چیزی است که او به من داد و من خدا را شکر که هر روز. در یک بحران مانند ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر آن را مهم تر از همیشه.”

یک دیدگاه همه گیر از یک پزشک

ادواردز و همسرش, Gaurav Bharti جراح پلاستیک در حال افزایش چهار دختر جوان.

او مشاهده شده است این بیماری همه گیر از چندین پزشکی دیدگاه در درون خانواده خود را.

شوهرش یک ETSU فارغ التحصیل به حال نزدیک به کلینیک خود را که در آن ادواردز سلامتی مدیر چرا که آن را به عنوان غیر ضروری در مراقبت های بهداشتی. او sister-in-law, Sheena Bharti یک دانشگاه تهران فارغ التحصیل, یک بیماری عفونی پزشک در نیویورک است.

“دیدن آنچه که او در حال رفتن را از طریق در خط مقدم من احساس می کنم مثل او بسیار شجاع” ادواردز گفت. “آن بوده است بسیار شدید و او خیلی خسته است. آن بوده است مالیات بر ذهنی است.”

ادواردز آورده شده است به اشک چند بار خواندن در مورد پزشکان و پرستاران در سراسر کشور داوطلب برای پرواز به هواپیمای مناطق کمک کند. او heartened با تمام وعده های غذایی و اتاق های هتل از اهدا به کارگران در این صنعت است.

“یکی از چیزهایی که من فکر می کنم خوب است که از این بوده است نوظهور قدردانی برای پزشکان و پرستاران و هر کس در زمینه های پزشکی” ادواردز گفت. “این کار آسان نیست و من نقل مکان کرد و با تعدادی از افرادی که پیامک من و فرستاده من پیام گفت:” متشکرم.” آن را با صدای بلند صحبت می کند.”

ادواردز امید جهان در نهایت می تواند نگاه کردن به همه گیر و یادگیری درس از چگونه آن را به کار گرفته است. او پیش بینی کرد بیشتر ویروس ها بوجود می آیند که اصلا درمان و COVID-19 may ارائه یک راهنمای به حرکت روند.

فقط به عنوان Summitt نمی ایستادگی برای خوشنودی به حل و فصل در میان بازیکنان ادواردز است دفاع آمریکایی ها به ادامه پیوستن به توصیه های کارشناسان پزشکی.

“در حال حاضر مهم ترین چیز این است اجتماعی فاصله. ما به اندازه کافی به این شرکت است که برای دیدن اجتماعی فاصله کار کرده است,” او گفت:. “است که یک چیز بزرگ و من واقعا تحسین مردم آن را انجام می دهند. که بهترین دفاع ما در برابر این ویروس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>