NRG مرکز نگاه ممکن است Coronavirus تخت خواب, سایت های محلی بیشتر مرگ و میر

روز دوشنبه هوستون وزارت بهداشت گزارش یک مرگ و 23 جدید COVID-19 نفر از آوردن این شهرستان در مجموع به 309. به تاریخ وجود داشته است, سه گزارش مرگ و میر در این شهرستان با توجه به کوروناویروس.

“مرحوم اقامت گرفت یک زن در 70s با شرایط بهداشتی اساسی. او قبلا گزارش شده COVID-19 مورد و درگذشت در تاریخ 29 مارس در منطقه بیمارستان. این شهر دو قبلا گزارش شده COVID-19 مرگ و میر نیز در زنان سالمند با شرایط بهداشتی اساسی” این شهرستان در بخش بهداشت و درمان نوشت: در بیانیه ای.

در ضمن در این شهرستان وجود داشته است, دو مرگ در گزارش دوم در روز دوشنبه مربوط به یک زن در 50s و تعداد موارد مثبت با سنجش زمان در 254 (و نه از جمله شهرستان).

همانطور که برای شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو اقامت-در-سوراخ منظور در اصل مجموعه ای به پایان می رسد در مارس 3, قاضی گفت: در اوایل شب در کنفرانس مطبوعاتی تلویزیونی در کانال 13 و abc13.com سوال این است که “آیا” او سفارش تمدید خواهد شد اما برای چه مدت. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه اعلام کرد او در گسترش اجتماعی خود فاصله دستورالعمل از طریق پایان ماه آوریل است. هیدلگو می گوید که هر آنچه که او تصمیم می گیرد در مورد او سفارش هر گونه تغییر تدریجی خواهد بود و ارزیابی در یک هفته بر اساس.

“آنچه که ما می توانید انجام دهید این است که ارائه برخی از مرتب کردن بر اساس یقین در وضعیت نامشخص این است که ویروس. این چیزی است که من می خواهم به کار. در حال حاضر ما شاهد بیش از حد تیز افزایش هنوز هم حتی در نظر توقف آن است.

“من همچنین می خواهم به مردمی می دانم که در آن ما احساس می کنیم این منظور می توان آرامش آن چیزی نیست که ما قادر خواهید بود فقط به آسانسور. و بنابراین همه ناگهانی شما را به یک کامل به حالت عادی بازگشت. از آنجا که این ویروس در حال رفتن به پاپ تا زمانی که دوباره ما استراحت ، هنگامی که ما به آن نقطه خواهیم آرامش بخش هایی از آن و سپس ما ممکن است برای قرار دادن آن را به عقب فقط تماشای چگونه ما روند انجام است.

“این چیزی است که هیچ یک از ما تا کنون زندگی می کردند از طریق قبل از.”

در پاسخ به یک سوال, Hidalgo گفت: این شهرستان با توجه به استفاده از این NRG مرکز برای یک سایت امکان برای coronavirus بیماران اگر تمام تخت بیمارستان هستند. NRG عرصه نیز ممکن است استفاده شود اما نه ورزشگاه.

هیدلگو گفت که او و کارکنان امیدوارم که روز سه شنبه آنها را کار می کرد یک راه برای آزادی برخی از زندانیان در زندان شهرستان است. تگزاس Gov گرگ ابوت صادر سفارش یکشنبه گفت که هیچ خشونت مجرم باید منتشر زندان به مبارزه در جامعه گسترش coronavirus.

هیدلگو گفت: او در توافق با آن و افزود که هیچ یک با یک سرقت از یک اقامت شارژ یا یک سوم DWI اتهام علیه آنها خواهد بود در نظر گرفته شده برای انتشار به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که متهم به بیشتر جرایم خشونت آمیز.

هر دو هیدلگو و دکتر Umair شاه, مدیر اجرایی, شهرستان هریس, بهداشت تاکید کرد که coronavirus آزمون است که کلید مبارزه با کروناویروس. “قدرتمند ترین ابزار فیزیکی, فاصله,” او گفت:.

Fort Bend County قاضی KP جورج برگزار شد 2 بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی به بحث در مورد همکاری های بین آن و AccessHealth در اولین شهرستان-پشتیبانی COVID-19 تست سایت.

در طی این کنفرانس مطبوعاتی Graig رئیس اورژانس برای فورت Bens شهرستان, مردم هشدار داد که اگر آنها حمل و نقل مشکوک coronavirus بیمار به بیمارستان و اعضای خانواده نمی خواهد بود قادر به سوار همراه در آمبولانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>