هسته ای آژانس دفاع jettisons فدرال دفاع پیمانکار در Y-12 بیش از نگرانی های ایمنی

ملی امنیت هسته ای در دولت به پایان رسیده است آن مقابله با فدرال دفاع پیمانکار آن می گوید موفق به دیدار با ایمنی و استانداردهای امنیتی از جمله ساقط است که می تواند به کارگران مجروح و منتشر شد مواد رادیو اکتیو در یک اوک ریج تسهیلات.

پیمانکار تثبیت هسته ای, امنیت عمل کرده است Y-12 امنیتی پیچیده در اوک ریج و پنتاکس کارخانه در تگزاس از طرف اداره امنیت ملی هسته ای پس از سال 2014. آن را جایگزین قبلی پیمانکار, B&W, پس از antinuclear معترضان شکست را به Y-12 در سال 2012. B&W اعتراض ختم آن برای بسیاری از سال 2013 است.

ملی امنیت هسته ای دولت است که بخشی از وزارت انرژی مسئول حفظ و تامین سلاح هسته ای را ذخیره. بسیاری از امکانات خود را مدیریت و نگهداری توسط فدرال دفاع پیمانکاران که در اجرای روز به روز تولید کار می کنند.

تثبیت قرارداد است که با توجه به منقضی سپتامبر. 30, 2021.

“ملی امنیت هسته ای دولت تصمیم ناامید کننده است اما آن را تحت الشعاع قرار نمی دهد کار مهمی انجام شده توسط میهن پرستان آمده است که به کار هر روز در سایت های ما” تثبیت امنیت هسته ای سخنگوی Jason Bohne گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

در آن سالانه پیمانکار گزارش کارت ملی امنیت هسته ای اداره به تشریح چندین بحرانی مشکلات با تثبیت امنیت هسته ای را مدیریت Y-12. ملی امنیت هسته ای دولت گفت که تثبیت امنیت هسته ای تا به حال موفق به اصلاح جدی دیرینه عملکرد مشکلاتی که “تداوم خطر غیر قابل قبول به کلی عملیات اداره امنیت ملی هسته ای.” این مسائل شامل مشکلات با “بحرانی ایمنی” و cyber security.

ملی امنیت هسته ای دولت ذکر کرده تثبیت در اوایل سال جاری برای منقضی روش های ایمنی.

قبلی نقض ایمنی

ملی امنیت هسته ای دولت کارت گزارش منتشر شد در مدت کوتاهی پس از دیگری با آژانس فدرال دفاع تاسیسات هسته ای ایمنی مدیره ثبت و باز نامه ای با وزارت انرژی وزیر دن Brouillette با استناد به جدی نقض ایمنی در اورانیوم بسیار غنی شده مواد تسهیلات در اوک ریج در یک مخزن مرکزی برای غنی سازی اورانیوم.

ایمنی مدیره گفت که تثبیت امنیت هسته ای شده بود نادرست ذخیره سازی و برچسب زدن به طور بالقوه “pyrophoric” مواد هسته ای در اورانیوم بسیار غنی شده مواد مرکز در طول سال 2018 است. Pyrophoric مواد می تواند خود به خود مشتعل زمانی که در معرض هوا. به جای تایید است که مواد ایمن, ایمنی مدیره نامه می گوید که Y-12 پرسنل تحت این مواد به عنوان امن برای ذخیره سازی.

“کارکنان به این نتیجه رسیدند که مواد در سوال نشده اند مشخص می شود به اندازه کافی برای تعیین اینکه آیا یا نه آنها ممکن است آتش اگر در معرض هوا و یا اگر در معرض مکانیکی تاثیر” نوشت: یک نماینده از دفاع ایمنی هسته ای هیئت مدیره در یک ایمیل به ناکس اخبار.

“اشتعال مواد را در یک ظرف می تواند منجر به یک حرارتی فراری واکنش است که می تواند نقض ظرف و به طور بالقوه آسیب کارگران در این نزدیکی هست در مرکز و همچنین انتشار مواد رادیو اکتیو در تاسیسات” آنها ادامه داد.

این گزارش هشدار داد که این نوع قراضه به خطر انداخته و باعث یک حادثه مانند یکی که رخ داده است در سال 2018 در آزمایشگاه ملی آیداهو است که در آن چهار بشکه از مواد رادیو اکتیو پاره شده. آتش نشانان به نام برای جلوگیری از سوختن مواد از شروع آتش.

ایمنی مدیره داده ملی امنیت هسته ای دولت 90 روز به آدرس این مسائل از ایمنی محل کار در دراز مدت ذخیره سازی و دفع زباله های هسته ای در چشم انداز.

“گزارش مثل این را من درک این واقعیت که DNFSB وجود دارد” نوشته الن اسمیت بلوط ریج عضو شورای شهرستان. “بدون مستقل نظارت بدن که دارای هر دو ویژگی های تخصص و دسترسی به مجوز های لازم برای ارزیابی پتانسیل نگرانی های ایمنی در داخل امن DOE امکانات مانند Y-12, آن می تواند بسیار سخت تر برای شهروندان ما به احساس امنیت زندگی در نزدیکی این امکانات است.”

این اولین بار نیست دفاع از تاسیسات هسته ای ایمنی مدیره مطرح شده هشدار در مورد مسائل ایمنی در Y-12 تحت تثبیت امنیت هسته ای سازمان دیده بان. یک 2019 DNFSB گزارش به سابق سازمان حفاظت محیط زیست, منشی, Rick Perry مشخص مسائل قصد بازگشت به سال 2010 که در برخورد با این پیمانکار پس از آن در زمان قرارداد.

بحرانی که مواد رادیو اکتیو تحت یک واکنش شکافت. هنگامی که یک راکتور هسته ای “به بحرانی” واکنش آغاز شده است. اما بحرانی خطرناک است هنگامی که آن رخ می دهد وجود ندارد و کنترل انسان. این می تواند ناشی از ذخیره سازی نامناسب از مواد هسته ای کنترل نشده مجموعه ای از مواد هسته ای در گوشه و کنار و یا رطوبت.

حوادث مانند این نسخه گرما و نور بالا و دوز تابش به صورت محلی آسیب رساندن به مردم در این نزدیکی هست. یک بحرانی تصادف در سال 1958 در Y-12 بستری و هشت نفر از کارگران.

2019 دفاع از تاسیسات هسته ای ایمنی مدیره گزارش لیست چند مورد که در آن اورانیوم پیدا شده بود توسط کارگران و یا بازرسان ایمنی در مکان های غیر منتظره. اورانیوم سرباره انباشته شده بود در یک ناودان یا مجرای سرازیر شن و ماسه جداکننده برای سال بعد از تثبیت امنیت هسته ای پرسنل بی سر و صدا متوقف تخلیه یک بخش از فرایند تولید در نظر گرفته شده به طور موقت نگهداری زباله. یک ماده ژل مانند بوده و مشخصه انباشته شدن در روشن مخازن پس از تثبیت امنیت هسته ای در زمان بیش از در سال 2013 و تغییر شیمیایی حلال مورد استفاده در این فرآیند است. به عنوان 2019 گزارش آن هنوز مشخص نیست اگر این ماده موجود اورانیوم.

این گزارش همچنین می گوید که این تیم مسئول ایمنی در Y-12 understaffed و به طور معمول تمسخر توسط تثبیت امنیت هسته ای را تولید کارکنان و مدیریت به عنوان “کاغذ نيستم.” نیروی کار کاهش بودند اکثریت تثبیت امنیت هسته ای را استراتژی کاهش هزینه با توجه به 2020 دفتر پاسخگویی دولت گزارش شده اند و یک مسئله تکراری برای ایمنی مدیره.

Safey محیط زیست مسائل بازگشت دهه

اما مشکلات ایمنی در Y-12 نمی تواند در تثبیت امنیت هسته ای را به طور کامل. Y-12 پیچیده تا به حال طولانی ایستاده, ایمنی, محیط زیست و مشکلات پس از 1950s. آلودگی جیوه بوده و در دراز مدت نگرانی به خصوص در پرچ رودخانه و وات نوار دریاچه. Understaffing ایمنی موقعیت های مشکل بود که DNFSB شده بود برجسته از سال 2006.

اخیرا Y-12 آمده است در زیر آتش از گروه های زیست محیطی برای عدم به اندازه کافی ارزیابی ایمنی زلزله پیچیده است. دیوید جکسون یک استاد زمین شناسی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس گفت که اداره امنیت ملی هسته ای خود ارزیابی شد ناکافی به دلیل شکست خود را به آدرس ثانویه اثرات زلزله مانند آتش سوزی یا سیل و یا بررسی Y-12 را در سایت گسترده آسیب پذیری. ملی امنیت هسته ای اداره ارزیابی با تمرکز بر تنها چند ساختمان.

“NNSA تحلیل لرزه ای خطرات است و نه مستدل علمی. آن را از رنج می برد متعدد تحلیلی نقص نادیده و یا کم اهمیت جلوه اطلاعات مهم obfuscates اهمیت این واقعیت است که ساختمان های موجود نمی استانداردهای مدرن و نتواند به استخدام ابزار مدرن برای تجزیه و تحلیل خطر لرزه ای.” جکسون نوشت: در نظرات خود.

ملی امنیت هسته ای دولت کاهش یافته است به اما می گویند که جکسون نظر در نظر گرفته بود در میان سایر نظرات.

معلوم نیست چه اتفاقی می افتد بعدی.روند مناقصه در قرارداد جدید هنوز آغاز نشده است. جدید پیمانکاران نیست پا به جلو است. یک سخنگوی تثبیت امنیت هسته ای بود مطمئن نیستید که آیا آنها خواهد درخواست تجدید نظر تصمیم گیری.

تثبیت امنیت هسته ای گفت: در اظهارات عمومی است که آنها را ادامه خواهد داد به رعایت NNSA الزامات و انتظارات رفتن به جلو. یک ملی امنیت هسته ای سخنگوی دولت گفت که آنها انتظار می رود به یک قرارداد جدید تا پایان ماه اکتبر 2021.

که این قرارداد ممکن است و اینکه آیا آنها می توانند با خیال راحت کار پیچیده و نامشخص است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>