تعداد coronavirus موارد در Bledsoe شهرستان تادیبی پیچیده بیش از دو

Coronavirus موارد در Bledsoe شهرستان تادیبی پیچیده در شرق تنسی باید بیش از دو برابر شده تنسی بخش از اصلاح منتشر شد اطلاعات اوایل این هفته.

حدود 12% از تنسی گروه اصلاح زندانیان تست شده برای COVID-19 دریافت کرده اند نتایج مثبت — در حالی که هزاران نفر از موارد باقی می ماند در انتظار.

از بعد از ظهر پنجشنبه 3,260 آزمايش انجام شده در سراسر TDOC امکانات. از آن 384 مثبت بودند با اضافی 1,214 آزمون هنوز در انتظار پس از یک تعطیلات آخر هفته از توده تست.

روز دوشنبه TDOC تایید 162 موارد مثبت در Bledsoe محل. از آن زمان به بعد آژانس گزارش حداقل 345 موارد — با بیش از 1000 تست هنوز در انتظار از آن محل به تنهایی.

روز پنج شنبه در تنسی وزارت بهداشت گزارش 351 موارد در شهرستان در دسترس نباشد.

همه زندانیان در مجتمع بودند آزمایش شده بر اساس “تهاجمی پاسخ” به تعداد موارد مثبت گزارش روز دوشنبه. در جای دیگر TDOC است که با استفاده از یک لایه تست سیستم است که با تمرکز اولین بار در آن دسته از افراد شناخته شده در معرض قرار گرفتن و گسترش بر اساس چه گسترده موارد یافت شده بدون در نظر گرفتن علائم, مقامات گفت.

TDOC در حال حاضر آزمایش حداقل یک فرد زندانی در همه اما دو امکانات: Morgan County تادیبی پیچیده و Riverbend موسسه حداکثر امنیت. هفته گذشته تنسی دیوان عالی کشور با تاخیر برنامه ریزی شده اجرای اسکار فرانکلین اسمیت در Riverbend از ژوئن 4 Feb. 4, 2021.

خانواده های زندانیان همیشه مطلع

افرادی که تست مثبت جدا شده از بقیه جمعیت در مرکز TDOC گفت: در یک نسخه. روز چهارشنبه یک خط تلفن باز شد برای اعضای خانواده تماس بگیرید و سوالات در مورد تست آژانس پاسخ و وضعیت داخل امکانات.

اما یک زندانی را COVID-19 تشخیص معنا نیست که یک عضو خانواده را به طور خودکار مطلع می شود.

TDOC سیاست می گوید که در این رویداد از بیماری جدی آسیب جراحی و یا مرگ “فردی به عنوان تعیین شده توسط اهل بیت باید در ابلاغ به موقع و دلسوز شیوه است.”

یک COVID-19 تشخيص خواهد بود ابلاغ تنها تحت شرایط خاصی.

“این امر بستگی به اهل بیت بیماری که آیا آنها بدون علامت و یا ارائه با علائم شدید” سخنگوی ایمان Seifuddin تایید در ایمیل.

اگر چه در شخص ملاقات متوقف شده است, تماس های تلفنی از طریق اهل بیت سیستم تلفن خود ادامه خواهد داد و بدون وقفه این سازمان گزارش شده است.

کسانی که گوشی حساب از طریق GTL را دریافت دو رایگان پنج دقیقه تلفن تماس در هر هفته از طریق آوریل 30th, برای تماس با عزیزان خود.

اکثریت بدون علامت

بیشتر که تست مثبت بودند بدون علامت آزادی از TDOC نشان داد اوایل این هفته. در آخرین اطلاعات 1,662 از کسانی که مورد آزمایش قرار گرفتند منفی برای ویروس.

تا کنون 21 نفر گزارش کرده اند موارد مثبت در Turney مرکز و 16 در شمال غربی تادیبی. در خانه Turner TDOC گفت: دو نفر که تا کنون گزارش یک تست مثبت. هدف آزمایش وجود دارد آغاز شد و پس از برخی از زندانیان در تماس با یک قرارداد فروشنده که تا به حال ویروس.

تمام تست دیگر سایت ها هنوز گزارش یک مورد مثبت اگر چه برخی از سایت ها هنوز آزمون در حال بررسی است.

در آوریل 11, TDOC گفت: 13 کارمندان دولت و شش قرارداد کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus. به روز شده تعداد کارکنان مورد منتشر نکرده اند.

تنسی وزارت بهداشت کمیسر لیزا Piercey گفت: در فرمانداری جلسه توجیهی روزانه دوشنبه که در نظر گرفتن یک رویکرد لایه به آزمایش با هر دو سازگار است با روند ملی و با راه دولت است ارزیابی دیگر موجود در محیط مانند خانه های سالمندان.

همه زندانیان در حال دریافت دو بار در هفته چک پزشکی و نظارت برای علائم پارکر گفت: در جلسه. زندانیان در انزوا و یا قرنطینه وضعیت به دلیل تایید یا عفونت ممکن است داده می شود دو بار در روز سلامت ارزیابی از جمله دما چک, او گفت:.

پارچه ماسک ارائه شده به همه کارکنان و زندانیان به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در زندان های شهرستان کلانتر ادارات و تنسی بزرگراه گشت TDOC گفت.

آژانس قبلا گفته زندانیان شده اند ساخت ماسک و لباسهای محافظ برای مراقبت های بهداشتی نیاز به استفاده از اهدا مواد. کسانی که کارگران را تولید و تحویل بیش از 93,000 ماسک برای کارکنان و زندانیان زندان شهرستان و کارکنان مراقبت های بهداشتی با توجه به TDOC در روز جمعه. تفکیک جایی که آنها فرستاده شده بود بلافاصله منتشر شد.

تسهیلات به حالت تعلیق در ملاقات ماه گذشته و به تازگی گزارش شده آنها را محدود می کند و حتی حقوقی بازديد تا اطلاع ثانوی. برخی از جزئیات کار در خارج از امکانات در حال انجام است.

داخل امکانات TDOC می گوید آب و صابون در دسترس هستند برای همه زندانیان به عنوان مورد نیاز و رسمی, برنامه, برای ضد عفونی بالا-تماس با مناطق اجرا شده است.

رسیدن به خبرنگار Mariah Timms در [email protected] یا 615-259-8344 و در توییتر @MariahTimms.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>