نیویورک تلویزیون در هفته میراث برندها می توانید درایو جریان موفقیت


متخصصان می گویند قوی خطی مارک آوردن اعتبار مشترکین به خدمات جریان

میراث خطی برندها را حس اعتبار و gravitas است که کمک خواهد کرد درایو بینندگان و مشترکین جدید جریان ارائه یک پنل از مدیران تلویزیون گفت: در آینده تولید مجازی بعدی تلویزیون اجلاس رویداد دوشنبه.

“اساسا ارزش میراث نام تجاری و یا یک نام تجاری شناخته شده است که به سادگی اعتماد” PBS افسر ارشد عامل Jonathan Barzilay گفت: در طول یک پنل جلسه تعدیل توسط B&C کمک ویرایشگر پیج Albiniak. او اضافه کرد که زمانی که گوینده شروع به ساخت فرم کوتاه محتوا برای وب آن جمعی را از طریق PBS Digital Studio نام. “با قرار دادن PBS نام همه از این به طور مستقل تولید شده فرم کوتاه سری است که وسیله انتقال چیزی به مخاطب. …این اعتماد است که مردم باید در PBS تجاری و آگاهی است که مردم باید در PBS نام تجاری شاید به ما یک سر کوچک شروع می شود.”

در آب و, گروه پدر و مادر از کانال آب و هوا, شبکه, رئیس جمهور, Tom o’brien گفت: جریان آن ارائه محلی در حال حاضر از مزایای بیشتر تاسیس کانال آب و هوا با نام تجاری.

“توانایی این فرصت چیزی است که شما را با آن نام تجاری است. اگر شما با استفاده از آن به عنوان یک لنگر شما با استفاده از آن به عنوان یک پایه و اساس نوآوری” اوبراین گفت.

محلی در حال حاضر آب و گروه, اخبار محلی, آب و هوا و ترافیک جریان خدمات. اوبراین اضافه شده است که این سرویس جدید اضافه شده برنامه نویسی — یک سری ارائه مشاوره و روان درمانی بینش در طول COVID-19 همه گیر به نام با کانادا نویسنده و درمانگر دکتر وندی والش به نام دکتر وندی والش است که در اینجا برای شمااست گسترش آن آمریکایی علوم آزمایشگاه علوم نشان می دهد در طول COVID-19 مستند و زنده است, جریان مارس 9 Feeding America, کمدی, جشنواره, جمع آوری کمک برای خیریه تغذیه امریکا است.

در BritBox یک سرمایه گذاری مشترک بین آیکون تلویزیون بی بی سی و ITV تمرکز شده است و در تلاش برای حفظ تعادل آن دو علامت های تجاری به منظور ایجاد یک جدید دیجیتال هویت در آمریکا و کانادا و استرالیا.

“این یک بازی جالب تعادل از آنجا که ما می خواهم برای ایجاد نام تجاری خود ما سهام اما انجام اعمال نفوذ است که از پدر و مادر ما” گفت: BritBox SVP و تجاری سر امیلی قدرت. “راه ما است که در آن مقدار زیادی در مورد تمرکز بر روی محتوای گزاره است که هر دو با استفاده از کتابخانه گسترده ای از پدر و مادر ما به عنوان به خوبی به عنوان شروع به راه اندازی برخی از خود ما اصل است. ما با انتقال به مخاطبان ما از طریق بازاریابی ما از مواد خاصی در رنگ پذیری و حساسیت است که با رعایت احترام پدر و مادر مارک بلکه رسیدن به مخاطبان جدید.”

علامت SVP آژانس استراتژی ماریون Hargett گفت: میراث مارک های ماده در هنگام راه اندازی خدمات OTT به دلیل آن را می دهد بینندگان بالقوه و مشتریان یک پایه که در آن به مجموعه ای از انتظارات خود را.

“بسیاری از میراث بازیکنان باید روت شده تاریخ ارائه اخبار و ارائه محتوای با استانداردهای به آن تحویل”‘ Hargett گفت. “… من فکر می کنم داشتن یک میراث است یک چیز بد نیست و من فکر می کنم که قادر به آوردن آن دانش را به یاد تلویزیون اکوسیستم است که واقعا ارزشمند است.”

چیدن درست استراتژی توزیع نیز مهم است که یک میراث نام تجاری راه اندازی یک جریان گزینه است. در PBS که ساخته شده از صدها فرد ایستگاه در سراسر کشور همه با محلی حضور آن را حس برای PBS.org و برنامه را به یک محل جغرافیایی تابع تا زمانی که بیننده وارد شده از آنها خواسته شد به منظور بررسی ایستگاه های محلی خود را و دریافت اطلاعات ارائه شده در آن کانال. وقتی PBS راه اندازی در YouTubeTV آن استفاده می شود ملی تغذیه.

“ما امیدواریم که در نهایت به یک محل که در آن می شود که geo-هدفمند و یا به صورت جداگانه طراحی شده اما در حال حاضر آن را بیشتر برای ما مهم بود و بر روی پلت فرم با برخی از مرتب کردن بر اساس از حضور به جای دقیقا آینه محلی ایستگاه” Barzilay گفت. “ما که هر کجا که ما می توانیم و هر زمان که ما می توانیم.”

در BritBox قدرت گفت که توزیع تمرکز در ابتدا به چند کلید سیستم عامل است.

در راه اندازی BritBox در دسترس بود در تلویزیون اپل Roku و همچنین همزمان از طریق کانال های مانند کانال های آمازون و اپل تلویزیون کانال.

“برای ما مهم است به تعادل کسب و کار بین مستقیم به مصرف کننده و این کانال به این دلیل که کانال شما می شود به هر خانواده می کند اما کار در راه است که بسیار پایین تر مانع ورود.”

فاز 2 او افزود شامل دسترسی به تلویزیون های هوشمند. BritBox به توافق با ال جی و سامسونگ و انتظار بیشتری از جمله معاملات در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>