نیویورک تایمز: بسیاری از آمریکایی ها را در آغوش ماسک. Tennesseans ندارد.

Tennesseans تا حد زیادی عدم پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش coronavirus در عصری دولت با وجود قانع کننده اجماع علمی است که ماسک در میان بهترین ابزار برای مبارزه با این ویروس به گفته نیویورک تایمز تحلیل از استفاده از ماسک در سراسر کشور.

تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد استفاده از ماسک شایع ترین است در تنسی بزرگترین شهرستانها و نادر در مناطق روستایی از دولت است. اگر شما سرمایه گذاری به فضاهای عمومی در این مناطق شانس خود را برای همه شما با پوشیدن یک ماسک بسیار باریک است.

رژیم صهیونیستی. بیل لی که تشویق ماسک استفاده کنید اما لازم نیست آن را راه اندازی یک جدید نرم افزار-ماسک مبارزات انتخاباتی آگهی در روز جمعه.

نیویورک تایمز در تحلیل ها بر اساس 250,000 مصاحبه های انجام شده برای روزنامه های نظرسنجی جهانی شرکت Dynata بین جولای 2 و ژوئیه 14. مصاحبه با افراد مورد سوال قرار گرفته بودند مورد منحصر به فرد خود و استفاده از ماسک و سپس پاسخ خود را مورد استفاده قرار گرفت به منظور برآورد پاسخ ساده است-در عین حال-سوال مهم: اگر شما ملاقات پنج تصادفی مردم در این منطقه چه هستند شانس آنها را برای پوشیدن ماسک?

نیویورک تایمز: یک نقشه دقیق که با پوشیدن ماسک در آمریکا

در تنسی اعداد نیست ،

در سراسر بسیاری از دولت ها فرصتی است که همه پنج نفر خواهد یک ماسک است که 20 درصد یا کمتر و گاهی اوقات به عنوان کم 4% – با توجه به زمان تجزیه و تحلیل. بالاترین شانس آمد از نشویل و ممفیس که در آن شهرداران لازم است, ماسک برای هفته اما حتی در این شهرستانها وجود دارد تنها 50 درصد به 65 درصد شانس همه پنج نفر خواهد بود پوشانده است.

این تجزیه و تحلیل نشان می دهد که ملی تقسیم ماسک که با وجود اینکه تبلیغ توسط کارشناسان پزشکی به عنوان یکی از بهترین دفاع در برابر این ویروس تبدیل به آخرین میدان نبرد سیاسی در نهایت حزبی ملت است. مترقی رهبران اغلب ماسک به عنوان یک مسئولیت مدنی برای همه در حالی که بسیاری از منتقدان بسیاری از محافظه کاران را مشخص تصمیم به پوشیدن ماسک به عنوان یک انتخاب شخصی و ماسک حکم به عنوان دولت نفس بیش از حد.

“علم شفاف است که با پوشیدن ماسک می توانید بلانت گسترش ویروس” گفت: دکتر جیمز Hildreth, یک متخصص بیماری های عفونی که منجر Meharry دانشکده پزشکی. “این پیام تحویل داده شده است بسیاری از بار بسیاری از رسولان و پس از هفته و ماه بحث رهبران در سراسر کشور در حال حاضر الزامی به پوشیدن ماسک.”

لی یک دولت جمهوری خواه را رد کرده است درخواست برای یک تنسی دستور توصیف چنین دستوری به عنوان یک “اثر one-size-fits-all رویکرد است.” به جای لی با استفاده از یک فرمان اجرایی به grant county شهرداران اقتدار به موضوع ماسک مورد نیاز خود را در یک. پس از آن حداقل هشت شهرستان و شهرداران باید با استفاده از این قدرت به موضوع نوعی از ماسک قیمومیت.

نشویل شهردار جان کوپر گفت: شهرستان شهرداران به طور موثر ایجاد یک “منطقه ای ماسک فرمان” در اطراف شهر اما این چهل تکه واکنش ضعیف جایگزینی برای استراتژی گسترده تر.

“پس از آنچه که در حال حاضر به طور موثر منطقه ای ماسک فرمان ایجاد شهرستان شهرستان است و یک دستاورد بزرگ و آن را به صرفه جویی در زندگی” کوپر گفت. “ما نیاز به یک تلاش هماهنگ با شرکای ما در هر سطح از دولت و تا آن زمان ما ادامه خواهد داد برای مبارزه با این هر شهرستان-برای-خود-خود رویکرد است.”

برت Kelman است مراقبت های بهداشتی گزارشگر برای Tennessean. او را می توان در 615-259-8287 و یا در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @brettkelman.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>