بلوط ریج دانشمندان کمک طلب کردن از ابر رایانه ها در جستجوی داروی موجود برای جلوگیری از COVID-19

یادداشت سردبیر: با توجه به CDC خطر قرار گرفتن در معرض به کروناویروس (COVID-19) برای بسیاری از افراد کم است. CDC توصیه می کند مصرف ساده و روزمره مراحل برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله COVID-19. این شامل پوشش خود را با سرفه یا عطسه کردن و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 شب در روز است. ناکس خبر ساخت این پوشش از COVID-19 در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

Oak Ridge National Laboratory دانشمندان با تمرکز قدرت در جهان سریعترین ابر رایانه برای جستجوی مواد مخدر موجود است که می تواند به جلوگیری از کروناویروس جدید از نفوذ سلول های انسان است.

دانشمندان امیدوارند به کشف مواد مخدر شناخته شده برای جلوگیری از COVID-19 جدی بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس به دلیل مواد مخدر در حال حاضر در تولید نیاز کمتر تست ایمنی قبل از استفاده در بیماران گفت: Jeremy Smith, مدیر مشترک دانشگاه تنسی/Oak Ridge National Laboratory مرکز مولکولی بیوفیزیک.

“چه ما در حال تلاش برای پیدا کردن یک دارو است که توقف coronavirus را از انجام کسب و کار” اسمیت گفت. “هر چیزی شبیه به آن خواهد بود فوق العاده مفید برای coronavirus.”

دانشمندان هفته گذشته اعلام کرد که آنها تا به حال به نمایش 8,000 شناخته شده مواد مخدر ترکیبات در جستجوی خود را. تلویزیون محلی رسانه ها در سراسر کشور را نادرست گزارش دانشمندان شناسایی شده در گزارش های بسیاری به عنوان دانشگاه تنسی دانشمندان تا به حال “احتمالا درمان” coronavirus اما این درست نیست در همه.

اسمیت تاکید کرد که آزمایش های خود را به حال کشف درمان. داروهای او شناسایی ممکن است کار نمی کند. کامپیوتر مدل دانشمندان استفاده می شود ممکن است درست باشد.

“مقاله منتشر شده ما از چند هفته پیش در حال حاضر خارج از تاریخ” اسمیت گفت: “هر روز وجود دارد آزمایش جدید که ما اطلاع, مدل سازی, که بدان معنی است که ما باید به عقب برگردید و دوباره انجام محاسبات ما.”

آخرین تنسی: میانه تنسی زن چهارم مورد کوروناویروس در دولت

‘… مدل های کامپیوتری هستند همیشه درست نیست.’

اتصال بین یک ویروس و یک سلول است که اولین گام در عفونت های ویروسی. ویروس ها اغلب بهره برداری عادی بیوشیمی سلول با اتصال به خود نشانگر شیمیایی و سنسورهای. دانشمندان فکر می کنم که جدید کروناویروس با استفاده از “اسپایک پروتئین” برای آلوده کردن سلول های انسان است. این یک پروتئین مشابه به یک بیماری تنفسی سارس با استفاده از به یک سلول است.

این کمی مانند ویروس است که با استفاده از یک کلید تکراری به شکستن را به یک خانه. اگر UT/اوک ریج دانشمندان می توانید پیدا کردن یک دارو است که تغییر شکل کلید یا قفل این ویروس می تواند متوقف. دانشمندان را شناسایی کرده اند 77 مواد مخدر است که ممکن است قادر به اتصال به COVID-19 سنبله پروتئین قبل از آن همیشه می تواند رسیدن به یک سلول

اسمیت تحقیقات در حال انجام است. تا کنون دانشمندان شناسایی 20 پروتئین های مختلف coronavirus نیروهای سلول های آلوده را. اخلال در هر یک از آنها ممکن است کمک به درمان عفونت. اسمیت و تیم او در حال انجام نداده با سنبله پروتئین یا. دانشمندان در سراسر جهان در حال کار برای تصحیح تصویر ما از چگونه هر بخشی از این ویروس کار می کند.

“این رفتن بسیار به سرعت,” او اضافه شده است.

هدف از این نوع پژوهش است که برای محدود کردن یک فیلد از نامزدها را به پیدا کردن یک درمان به احتمال زیاد.

“من می خواهم به استرس برای افرادی که مدل های کامپیوتری هستند همیشه درست نیست. آنها اغلب اشتباه” اسمیت گفت: “گروه های بسیاری وجود دارد در این کار در سراسر جهان بسیار مشکل مشابه.

“امیدوارم یکی از آنها را حل کند اما هیچ تضمینی وجود ندارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>