واقعا وجود دارد هیچ راهکار برای پردازش Astros,’ ثبت نام رسوایی سرقت توسط تیم مخالف و پایگاه های فن. قبلی “بزرگترین MLB رسوایی از زندگی ما” بود و بیش از حد بودن استروئید سوء بازگشت در اواخر دهه 90 و اوایل 2000s اما هدف از فن تمسخر که در مورد فردی بازیکنان است. آستروس در یک تیم و تا Red Sox خود نشانه سرقت مجازات هفته آینده آستروس حق هستند میله نور برای خشم و انزجار و در حال حاضر گمان می کنم خشونت بر اساس بریوز نیک Blackburn’ نقل قول زیر:

بله در حال حاضر ما یک بازیکن لیگ اصلی بیس بال دفاع تحت اللفظی خشونت فیزیکی در برابر هر عضو در سال 2017 Houston Astros حتی بینهایت دوست داشتنی و فوق العاده تمیز (آره طفره زن فن شما شنیده ام من!) خوزه Altuve. من نمی دانم که چگونه بسیاری از واقعی fistfights در حال رفتن به رخ می دهد بین Astros و مخالفان خود را و یا اگر آنها شروع به پریدن کرد و در پارکینگ آن را به عنوان برای تلفن های موبایل مانند Blackburn می خواهد به انجام, اما oddsmakers باید در beanballs وارده بر خود را از تیم محلی هوستون.

در اینجا اعداد حسن BetOnline.ag:

Houston Astros بازیکنان در مجموع آمار-توسط-زمین در سال 2020 فصل به طور منظم
بیش از/تحت 80.5

Houston Astros بازیکنان به اتهام تپه 2020 فصل به طور منظم
تحت 1½ اتهامات -300 (1/3)
بیش از 1½ اتهامات +200 (2/1)

بیشترین آمار زمین 2020 فصل به طور منظم
الکس Bregman 1/1
جورج اسپرینگر 2/1
خوزه Altuve 3/1
کارلوس کوریا 7/2

بیایید شکستن این پایین. بیایید شروع با تعداد بازیکنان ضربه-با-زمین در سال 2020 فصل به طور منظم. فصل گذشته تیم تا به حال مورد که آمار به طور متوسط از 66.1 رزین با توجه به ESPN آمار و اطلاعات. آستروس حق داشتند در اطراف میانگین با hitters آمار 66 بار در فصل گذشته. رهبران لیگ در فصل گذشته بودند متس نیویورک با 95 مورد آمار بنابراین بدیهی است که وجود دارد ارتباط کمی بین HBP و در زمینه موفقیت است.

من با رفتن به زیر 80.5 Astro مورد رسید. در پایان مخالفت با کوزه خواهد شد ورود به فصل با هشدارهای جدی در مورد قصاص و آستروس هنوز هم می شود یک تیم در برابر آنها تنگ خواهد به frivolously محل دونده بر روی پایه. در امتداد آن خطوط همان من را تحت 1.5 (-300) بازیکنان شارژ موند. آستروس باید یک سری جهانی به نفع آنها نیست نیاز به اتلاف وقت با خرده مجادله بیش از beanings.

به عنوان برای هیئت مدیره از batters را برای رهبری تیم در HBP است. بیایید برای اولین بار لیست بازیکنان در تقابل هیئت مدیره و 2019 HBP اعداد. در اینجا است که در واقع رهبری این گروه از بازیکنان در HBP را بدون شبح تلافی حلق آویز بیش از سر خود را در سال گذشته:

الکس Bregman … 9
جورج اسپرینگر … 6
خوزه Altuve … 2
کارلوس کوریا … 2

کوریا به نظر می رسد ارزش بازی بر اساس چه مقدار صحبت کردن با او انجام داده چند روز گذشته در دفاع از هم تیمی های خود و حمله به تیم مخالف’ باطل-گسترش دلقک. اما شما باید به نگرانی در مورد آسیب با کرری. Altuve واقعا ضعیف ارزش بازی چون من فکر می کنم تیم مخالف می دانید, deep down بود که او بی گناه از همه اتهامات از جمله استفاده از buzzers. که ما را با برگ اسپرینگر و Bregman و این یکی آسان است. بین دوام و خالص نفرت-توانایی BREGMAN در حتی پول بازی.

بنابراین به برخی از مردمی! اگر شما تیم در حال رفتن به دریافت بی وقفه beaned از وجود شما نیز ممکن است به نظاره نشست و سود حاصل از آن.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im