برای بزرگنمایی کلیک کنید St. Louis County police say this is the man who shot a police officer. - COURTESY ST. LOUIS COUNTY POLICE

  • حسن نیت ارائه میدهد ST. LOUIS COUNTY POLICE
  • St. Louis County, پلیس می گویند این است که مردی که به ضرب گلوله یک افسر پلیس است.

پلیس در سراسر بیشتر St. Louis هنوز هم جستجو در صبح روز دوشنبه برای یک دزد که به ضرب گلوله یک افسر پلیس است که کار امنیتی یکشنبه شب در خارج در فرگوسن.

مدت کوتاهی پس از 7 p. m. خاموش وظیفه ایست ریوردل پارک افسر پلیس مواجه مرد در نزدیکی فروشگاه خارج شوید. مقامات می گویند که این مرد کشیده تفنگ و شلیک چند گلوله هدف قرار دادن 35 ساله افسر دو یا سه بار — یک بار در بازو و یک یا دو بار در تنه.

مسلح زد و St. Louis County Sgt. بنیامین Granda به خبرنگاران گفت: روز یکشنبه که محققان بر این باورند که او احتمالا به یک ماشین در طول فرار خود را. افسر که پوشیدن لباس پلیس و یک جلیقه ضد گلوله به بیمارستان منتقل شد که در آن وضعیت خود را به عنوان شرح داده شد با ثبات است.

“ما بسیار خدا را شکر او با پوشیدن یک جلیقه” Granda گفت.

پس از جستجو از طریق پلیس منتشر شد هنوز هم تصاویر از نظارت تصویری از مظنون تیرانداز. او تخمین زده می شود بین 20 و 25 سال به عنوان بلند به عنوان پنج فوت و هشت و به عنوان سنگین به عنوان 160 پوند است. موهای خود را بافته بود به یک موی دم اسبی و او در یک کت سبز, خاکستری, تراش, نایک, کفش و جوراب سیاه و سفید.

“او باید در نظر گرفته شود مسلح و خطرناک” به پلیس گفت: در انتشار اخبار.

افسر شده است در اجرای قانون و برای حدود دو و نیم سال است. او یک کار جانبی به عنوان فروشگاه امنیتی هنگامی که او مواجه می شود. او را در آتش این مرد به پلیس گفت:.

روشن نیست چه مرد اعتقاد بر این است به سرقت از فروشگاه.

“برای کسی که shoplifting,” مامان گفت: “من نمی توانم به شما بگویم هر کالا که فرد تا به حال, اما آن را به ارزش گرفتن زندگی شخص دیگری بیش از. من می توانم به شما بگویم که.”

مقامات بخواهید هر کسی با اطلاعات تماس St. Louis County Police در 636-529-8210.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The suspect was still at large on Monday morning. - COURTESY ST. LOUIS COUNTY POLICE

  • حسن نیت ارائه میدهد ST. LOUIS COUNTY POLICE
  • مظنون شد و هنوز هم در بزرگ در صبح روز دوشنبه.


ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im