دیترویت سابقه موسیقی است که یکی از غنی ترین و زیبا ترین نوع پوشا داستان در جهان است. از Motown به مدونا چیزی در مورد موتور شهر کمک کرده است و به تولید برخی از تاثیر گذار ترین و مهم برای تلفن های موبایل در موسیقی است.

دیترویت بومی اولیویا ژان بدون استثنا او صدا است که به عنوان قدرتمند و منحصر به فرد و خام به عنوان برخی از بزرگترین نامها به بیرون آمدن از زادگاه او. ژان ترکیبی از عشق او را از گاراژ راک گشت و گذار راک و ’60s دختر گروه برای ایجاد معتبر و مسحور صدا.

مرد سوم سوابق هنرمند خواهد ساخت مدتها بازگشت به هوستون دن Electro s فوریه 12. کوچک تاریخی, گیتار بار در قلب ارتفاعات خواهد بود اتصالات مرحله برای ژان و باند او به بازی. قبلی هوستون گیگ بود چهار سال پیش در حال حاضر متاسفانه از بین رفته فیتزجرالد.

ژان منتشر شب جغد در سال گذشته شده است و در جاده ها و در نهایت تنظیم جدید آهنگ ها رایگان حتی پیوستن به Raconteurs به عنوان بازکن برای اجرا از تاریخ. این پا بعد از تور را ببینید ژان و باند بازی سالن های کوچکتر خواهد شد که به آنها است.

“من احساس خوبی در مورد آن. من عاشق این آهنگ ها زندگی می کنند و این طراوت را به مواد جدید به بازی. آن را می سازد رفتن روی صحنه خیلی هیجان انگیز تر چون من تا به حال قرار دادن یک رکورد در یک زمان واقعا طولانی می گوید:” ژان.

او حق دارد به احساس خوبی در مورد او آخرین نسخه; او اذعان می کند چندین سال در ساخت. ممکن است تنها او دوم, انفرادی, انتشار, اما ژان است که هیچ تازه وارد او کمک های بی شماری به مرد سوم منتشر نواختن سازهای مختلف. او یک عضو از rockabilly ملکه واندا جکسون حمایت گروه و خواننده و گیتاریست به صورت سیاه و سفید Belles.

در آلبوم های قبلی, وان حمام, عشق, قتلژان نوشت و تمام ابزار در این آلبوم چشمگیر رویکرد به ساخت یک آلبوم. با جغد شب ژان دوباره تشکیل شده و تمام قطعات در آهنگ های او اما این زمان تا به حال دیگر نوازندگان در استودیو. او همچنین در زمان بلند پروازانه نقش جدید پله پشت هیئت مدیره به عنوان تهیه کننده برای اولین بار.

“وقتی که می آید به هنر یا خلاق بودن من واقعا به این نوع وسواس با آن” او اذعان می کند. “آن طاقت فرسا بود اما در پایان من می دانستم که من نمی خواهد پشیمانی تمام اضافی فکر می رود که به انجام همه چیز را در خود.” حال پس از تبادل نظر و دست ثابت می شود یک راه عالی برای انتقال و محافظت از او را دید هنری یکی او شده است و حد عالی رساندن برای تقریبا تمام عمر خود را.

در طول فرایند ژان دیدم جوانب مثبت و منفی برای انجام آن در خود و آموخته به اجازه رفتن از میل به کمال و نیاز به “خارجی گوش است.” “این گاراژ راک و قرار خود را به خام آن را قرار است به جلا و این چیزی است که من تا به حال به خودم یادآوری کنم. آن را بسیار آموزشی در بسیاری از راه های مختلف.”

عنوان آهنگ به آلبوم یک بازی سرگرم کننده ورود به لذت بردن از بودن در خود و اجتناب از ارزان صحبت کنید. آهنگ ضبط شده بود در یک اتاق به آن است که زندگی می کنند نشان می دهد انرژی است که می تواند دشوار برای ضبط در استودیو است. “من دوست دارم که آهنگ بیشتر وقتی که می آید به چگونه آن را مخلوط شد چون تا به حال تمام صداها طبیعی است که من به دنبال.”

ژان ساخته شده تعجب آور اما اتصالات انتخاب برای پوشش هندی راک اند رول و Bollywood song, “Jaan Pehechaan هو”. “من شده است گوش دادن به آن برای سال های من آموخته است که چگونه به صحبت می کنند و کسانی که از آلبوم من خود را بدون قصد به آن را پوشش میدهد.”

گوش دادن به جغد شبآن را آسان به تصور کنید که ذهن خود را به طور مداوم مصرف شده توسط لایه بر لایه برای تلفن های موبایل اما این چیز جدیدی به ژان به او شده است ساخت موسیقی را از سن هفت. او در توصیف مدرسه پرش برای ضبط آهنگ ها در کامپیوتر خانواده و با صدای بلند گشت و گذار راک با برادرش در خانواده زیرزمین.

“زمانی که من مانند یک preteen, من شروع به رفتن به پایین به دیترویت و من گوش دادن به تمام کسانی که در گاراژ گروههای راک بود و واقعا تحت تاثیر قرار که و که هنوز هم آنچه که من گوش دادن به این روز است. این نوع که همیشه با من گیر کرده.”

او ثبت دموی او surf rock instrumental آهنگ ها و دست آنها را در یک مرده آب و هوا نشان می دهد که در نهایت منجر به استقبال به معتبر سوم مرد خانواده تنها برچسب های هنرمند تا به حال شده است در.

ژان از نشویل نقل مکان به یک خانه دوم برای برچسب. “این یک کمی دیترویت حباب که شناور به نشویل. من احساس خوبی در اینجا داشتن سوم و آنها به ارمغان آورده اند دیترویت این سبک از موسیقی برای تودهها و آن را بزرگ.”

هنگامی که بحث در مورد چگونه او را دیده است برچسب رشد ژان می گوید: “من می خواهم بگویم آن را مانند یک کار کوچک عمده برچسب زیرا آنها را در گروههای که آنها واقعا به آن اعتقاد داریم. من واقعا فکر می کنم که سوم شده بود بخش عظیمی در آوردن وینیل به جریان اصلی.”

سوم مرد یک مدافع برای موسیقی با کیفیت و یک محافظ از راک اند رول. آنها نه تنها قهرمان جدید هنرمندان اما همچنین به طور مداوم دوباره آزاد, مسن, مواد, افشای جدیدتر نسل هنرمندان از دهه گذشته است که آنها ممکن است هرگز قبل از شنیده.

“من فکر می کنم که تاثیر آنها در حال حاضر در سراسر جهان است و من واقعا خوشحال هستم برای آنها کار بسیار سخت است. افرادی که کار در سوم مرد آنقدر اختصاصی از تک تک جزئیات آنها در مورد مراقبت از آن و آنها فکر نمی کنم به اندازه کافی خوب به اندازه کافی خوب است.”

یکی دیگر گاهی اوقات نادیده گرفته دستاورد سوم است و گنجاندن آنها از تعداد زیادی از اصلی هنرمندان زن. راک اند رول به راحتی می تواند در نظر گرفته شود یک باشگاه در سطح اما زنان سهم مهمی در ساخته شده از اوایل روز. خواهد بود وجود دارد هیچ “سگ شکاری” بدون مامان بزرگ تورنتون.

هر چند ژان خوش شانس به در شرکت خوب هیچ کس امن است از جنسیتی برداشت از زنان و خاموش کردن مرحله. وقتی پرسید که چگونه او دستگیره شرایطی که به نظر می رسد دانش است که شک داشتند چرا که او یک زن ژان نگه می دارد و حتی آن را دلسرد می کشد و آنها را با استعداد او است.

“اگر شما یک زن و شما عصبانی هستند کلماتی که بلافاصله پاپ تا در ذهن مردم به تماس با شما آن را بسیار ساده برای مردم به توهین یک زن نوازنده. متاسفانه برای زنان, شما واقعا نیاز به پوست ضخیم. شما نیاز به یادگیری در مورد طبیعت انسان و نحوه مانور راه خود را از طریق آن بدون ناراحت شدن که عادلانه نیست, اما آن است که راه رفتن و یا شما فقط دشمنان و من می خواهم و نه فقط بازی موسیقی است.”

اولیویا ژان انجام خواهد شد با کاکتوس گل و اشکال نیش پنج شنبه, مارس 12 در دن الکترو گیتار نوار 1031 E. 24 سنت درهای باز در 7 p. m. $10.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de