ناکسویل — حداقل Vanderbilt ساخته شده 3-اشاره گر در برابر تنسی در این زمان.

هشت نفر از آنها در واقع.

که به نظر می رسد قابل توجه پس از سه شنبه شب بازی در تامپسون-Boling آرنا تنها به دلیل نبود بسیار دیگری برای هر دو طرف به احساس خوبی در مورد.

اجازه دهید لباس تا جلد’ 65-61 پیروزی به عنوان بیش از آنچه در آن بود: فقیر-تیراندازی میانگین SEC تیم به سختی ضرب و شتم یک فقیر-تیراندازی زیر متوسط در یکی ناخوشایند مسابقه که در تنسی به سادگی نمی تواند به استطاعت از دست دادن در حالی که Vanderbilt خوب نیست به اندازه کافی برای پیدا کردن یک راه را به نفع خود.

اگر ما هنوز هم با توجه به جلد یک NCAA Tournament حباب تیم (و با خالص امتیاز بالا در 60s, من می خواهم بگویم ما می توانیم) و سپس تنها نکته مثبت آنها شنبه بود دوج ویرانگر شکست. این بود که بقا نه جشن.

چون Commodores تا به حال مشروع شانس. آنها سوار تنها 49-48 با 7:20 به بازی.

سپس آنها نیست نمره حدود شش دقیقه است.

این نوع از فصل برای ویلانووا مربی جری Stackhouse.

“با این بازی هنوز هم در تعادل” Stackhouse گفت: “ما تا به حال فرصت به برخی از عکس های, و آنها فقط نمی افتد برای ما است.”

این جلد’ 12-0 اجرا در این اواخر کشش باید مهر و موم شده بازی تنها نیست چون تنسی به نوعی نزدیک به آن را تقریبا تا 13-نقطه سرب در لحظات پایانی.

این نوع از شب برای جلد مربی ریک بارنز.

او ناراحت شد و در نتیجهی — پس از یک شروع کند و سپس در پایان بازی پس از تیم خود را 15 گردش و “واقعا مضحک” final دقیقه است.

“از دست رفته وضع یو پی اس, احمقانه, گردش, همه چیز در این زمان از سال شما نباید ساخت” بارنز گفت. “… ما به فکر بازی بود مثل یک دسته از بچه نابالغ و چیزی که بعد از شما می دانید شما را در یک نبرد است.”

ورود پنج بازی کشش است که ویژگی های Auburn و بروس مروارید و دو بار سفر به کنتاکی به پایان فصل به طور منظم تنسی (15-11, 7-6 ثانیه) خواهد شد فرصت برای بهبود آن NCAA رزومه, اما آن را به وضوح خواهید به بازی بسیار بهتر است.

همانطور که برای Vanderbilt (9-17, 1-12) به عنوان بد به عنوان Commodores نگاه کرده اند در این فصل LSU بازی ثابت کرد چقدر خطرناک می توان آنها را اگر آنها داغ ادبانه.

اما سه شنبه شب Vanderbilt — خارج از حرفه شب اول اردن رایت — نمی شوت خوب بازی نمی کند به خصوص به خوبی.

رایت در پاسخ به “یک کمی از آن کاج پزشکی” پس از benched, Stackhouse گفت. خود را به دور بازی-بالا 23 امتیاز 8-of-14 تیراندازی و بقیه Vanderbilt تیم شات 13-از-44 (29.5%) و به ثمر رساند 38 امتیاز.

شمارش رایت, the Commodores شات 36.2% خود را در پایین ترین کلیپ در گذشته هفت بازی.

به طوری که آنها نمی لزوما سزاوار این فرصت را داشتند از ورود 10 دقیقه آخر این بازی, اما آنها تا به حال آن را به هر حال. و آنها می تواند به دست آورد. آنها می پرداخته اند فلج ضربه به رقیب خود را postseason آرمان خود را رقیب خود ساختمان.

“بسکتبال یک بازی است که می آید به ساخت برخی از عکس های” Stackhouse گفت. “… اگر ما شلیک کمی بیش از 40 درصد امشب ما احتمالا برنده این بازی است.”

اما آنها نمی.

کل اخلاقی پیروزی چیزی که واقعا اعمال می شود زمانی که تنسی وارد سهشنبه با .500 رکورد در ثانیه بازی از دست داشتن پنج تا از هفت بازی قبلی خود در به NCAA Tournament امیدوار است با یک موضوع. در یک فصل پر از لحظات اموختنی واندربیلت نمی نیاز به یکی دیگر. آن نیاز به یک سرنوشت برنده به اعتبار آن قابل توجه — تا حد زیادی unrewarded — بهبود زیر Stackhouse.

به جای آن پژمرده در نزدیکی خط پایان این جلد در نهایت پاسخ داد. آنها گذاشتم و دیدم بیشتر انرژی با وجود این واقعیت سه از شروع بازی های برگزار شده حداقل 37 دقیقه. جان Fulkerson گل 16 خود 17 امتیاز حاصل کار دو تیم پس از تلاش بسیار از این بازی و در عین حال هنوز هم مقید اردن Bowden به عنوان تنسی را به ثمر رساند رهبر.

در سمت به علاوه برای Vanderbilt همانطور که اشاره شد آن را 3-اشاره گر. و آن را بازی تنسی خیلی نزدیک تر از آن 21-نقطه ریزش به جلد on Jan. 18 طی آن Commodores’ 1,080-بازی 3-نقطه خط به پایان رسید, در آن زمان به خصوص و تاب و بی رحمانه به یک برنامه در حال حاضر تا کنون پایین.

واندربیلت است بهتر از آن است اما هنوز هم خوب نیست به اندازه کافی برای برنده شدن در یک بازی سه شنبه شب بود که وجود دارد برای گرفتن.

رسیدن به Gentry استس در gestes@tennessean.com و در توییتر @Gentry_Estes.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im