ارشد, شب اول Tamari کلید هموار راه را برای بانوی جلد در برنده شدن بیش از Ole Miss

هر چند تنسی بانوی جلد’ بازی در برابر Ole Miss پنج شنبه شب به عنوان زمان به افتخار بانوی جلد دو سالمندان آنها تنها در کانون توجه در طول pregame جشن.

در عوض, دانشجوی سال اول پست Tamari کلید به سرقت برده نشان می دهد در یک 77-66 پیروزی بر شورشیان در آخرین بازی خانگی فصل به طور منظم در تامپسون-Boling عرصه است.

بین پایان سه ماهه اول و چند دقیقه اول دوم کلید به ثمر رساند و 12 از تیم 15 امتیاز در نه دقیقه از بازی.

“گذشته ما چند شیوه ما فقط به حال مشغول به کار در حال حرکت بدون توپ” کلید گفت. “پیدا کردن که نقطه باز, ساخت آسان بازی و هم تیمی های من قادر به پیدا کردن من.”

کلید شروع نیمه دوم چیدن تا جایی که او را ترک کردن نمره چهار از تنسی 10 امتیاز در پنج دقیقه اول سه ماهه سوم.

کلید به پایان رسید و با 17 امتیاز فراتر حرفه ای خود را بالا و در حالی که 67% از او عکس و شش ریباند.

دیویس از خواب بیدار

می گویند Rennia Davis تا به حال ناامید کننده نیمه اول کتمان حقیقت خواهد بود.

او با به ثمر رساند دو امتیاز در 20 دقیقه نخست بازی در 1-از-4, تیراندازی او کمترین علامت نجومی. او همچنین به نظر می رسید به خواب رفتن در دفاع اجازه می دهد چند سبد آسان.

او باید تا به حال از خواب بیدار کردن تماس حاصل کار دو تیم در او پدید آمد و به دنبال مانند یک کاملا متفاوت بازیکن.

دیویس به ثمر رساند 17 امتیاز در نیمه دوم از جمله 3-اشاره گر به پایان سه ماهه سوم که خاموش یک 9-1 تنسی اجرا شود. او بریده او نهم از دو فصل با 10 پرتاب ریباند.

“من فکر کردم در نیمه اول من بود فقط خیلی منفعل. من هم فکر می کردم در نیمه اول من بودم اجازه دادن به برخی از نظرات که ساخته شد فقط نوع تغذیه به آن” دیویس گفت:. “من فکر کردم در نیمه دوم هم تیمی های من فقط نگه داشته صحبت کردن به من و مورد بحث ما نیست واقعا با توجه به کسانی که همه چیز و فقط با تمرکز بر بازی ما است.”

محیط دفاع می شکند

تنسی (19-9, 9-6 SEC) برگزار شد 17-نقطه منجر میدوی را از طریق سه ماهه دوم است که به سرعت تبخیر با توجه به دفاعی تجزیه در محیط.

در اواخر نیمه اول و اوایل در دوم شورشیان رفت و در یک 18-4 اجرا لنگر توسط یک کوارتت از 3 نقطه عکس. Deja قفس آمار سه از Ole Miss چهار 3-اشاره گر به شروع نیمه دوم.

Ole Miss محدودتر هم دو رقمی بانوی Vol منجر به 45-42 میدوی را از طریق سه ماهه سوم.

“آنها banked که یکی از سه در در نیمه اول بود و این که در طول یک کشش که در آن آنها فقط رفت و در اجرا کردم و برخی از حرکت” تنسی مربی Kellie هارپر گفت. “آنها عکس… آنها outscored ما که در سه ماهه دوم و با آنها رفت و به نتیجهی احساس واقعا خوب است.

“ما به نوعی در ما, پاشنه وجود دارد کمی در آن کشش.”

Ole Miss پایان رسید تیراندازی 12-از-32 از راه دور از جمله 50% کلیپ در نیمه دوم. قفس به ثمر رساند 20 امتیاز 18 که نتیجه 3-نقطه ضربه.

هریس باعث می شود برای اولین بار حرفه ای شروع

ارشد رو به جلو Kamera هریس ساخته شده است اولین کار حرفه ای شروع برای تنسی در روز پنج شنبه شب در بزرگداشت او آخرین بازی داخل تامپسون-Boling عرصه است.

در سه سال منتهی به این فصل او با بازی یک ترکیب 226 دقیقه به طور متوسط بیش از شش دقیقه در هر بازی در طول 36 ظاهر. او در بر داشت یک افزایش نقش تحت هارپر ظاهر می شود در همه آنها به جز دو بازی در این فصل و به طور متوسط بیش از 11 دقیقه.

بعدی

تنسی را از فصل به طور منظم با یک جاده با شیب برابر Auburn در 3:05 بعد از ظهر روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>