بسیاری از داستان در مورد Loghaven یک 90 هکتار در جنوب ناکسویل منزوی سایت از کابین ورود به سیستم و در اعماق جنگل هستند و احتمالا درست است. آن را قطعا واقعیت است که یک جشن تولد دعوت ذخیره آن افسردگی دوران کابین و درختان بلند از یک توسعه دهنده تخریب.

Loghaven داستان آغاز شد و با یک اراده مستقل زن به دنبال حمایت از خانواده اش در طول رکود بزرگ. بین سال 1932 و در سال 1935 مارتا “Myssie” تامپسون ساخته شده است یک لانه اجاره کابین در ridgetop او به نام “تپه.”

در طول دهه TVA کارگران اساتید دانشگاه, خانواده, نویسندگان و شرق تنسی اواز یا موسیقی دو نفری که می خواهم خرید Esquire magazine زندگی در این ساختمان های ساده با, ایوان طبقه های چوبی و شومینه.

برخی از Loghaven داستان شد lore. مانند چگونه حداقل یک کابین سرد بود که یخ تشکیل شده در آن ، و یا چگونه صرفه تامپسون جمع آوری چپ-پشت بیت هنگامی که ساکنان نقل مکان کرد و پس از گردآوری 15 قوطی فلفل قرمز. چگونه او نمی ذهن دانش آموزان کالج مهمانی — اگر آنها نمی, پارک روی چمن ها. چگونه برخی از ساکنان رقابت در زمینه بزرگسالان روز مسابقات برچسبشده “Logolympic بازی.”

آن را قطعا واقعی گرجستان توسعه دهنده خریداری Loghaven در اواسط 2000s برنامه ریزی در سطح کابین و جنگل برای آپارتمان. اما در این سبک از بهترین قصه های پری یک جشن تولد رهبری غیر انتفاعی اصلان بنیاد به خرید زمین در سال 2008 و صرفه جویی در آن میراث و چشم انداز.

در حال حاضر دوازده سال و 18 میلیون دلار بعد Loghaven این ماه شروع یک فصل جدید به عنوان یک عقب نشینی برنامه اقامت برای هنرمندان است.

ایجاد هنر در Loghaven را جنگل

اقامت برای اولین بار شش هنرمندان — به نام همراهان توسط Loghaven — شروع هشت هفته اقامت در این ماه. در مجموع 21 هنرمندان سنین 20 تا 80 از ایالات متحده, کانادا و شیلی شد به نام 2020-21 همراهان توسط nine-عضو پانل.

هنرمندان در هنرهای تجسمی, رقص و موسیقی و نوشتن و تئاتر و میان رشته ای کار خود رزیدنتی دو تا هشت هفته. هر دریافت $400 به $800 یارانه سفر برای رسیدن به Loghaven و 1000 $در هفته دستمزد در حالی که وجود دارد.

افراد باید حداقل دو ساعت از ناکسویل. پس Loghaven یک عقب نشینی, این برنامه با هدف به هنرمندان تجربه خود را به عنوان های زیادی را در محیط اطراف خود به عنوان کار خود را.

هنرمندان زندگی در یکی از پنج دهه 1930 کابین. چهار ساخته شده توسط تامپسون خط باریک Loghaven درایو. یک پنجم شش اتاق ساخته شده تامپسون همسایه و بازنشسته نجار جان هایتاور نشسته در این نزدیکی هست.

کابین همه متفاوت و از 500 به 1,900 متر مربع بودند تعمیر و به روز شده با جدید سقف های حرارت مرکزی و تهویه و مدرن آشپزخانه و حمام است که حفظ روستایی, قدیمی, پرنیان. روستایی و مدرن ترکیب سراسر Loghaven هیچ تلویزیون ، اینترنت.

کار هنرمندان در استودیو در سه ساختمان های جدید طراحی شده توسط ناکسویل را ساندرز سرعت معماری و در برخی موارد در کابین خود. در میان کسانی که تامپسون سابق دو خوابه; یک پرتره از او آویزان بر روی یک دیوار. یک پیانو نشسته در اتاق نشیمن. با سقف بلند و فوق العاده آکوستیک این ساختمان به دست آورده برچسب “آهنگ ساز کابین.”

اما زمانی که اصلان بنیاد خریداری Loghaven در سال 2008 آن را به حال هیچ برنامه ای فراتر از صرفه جویی در اموال. هیئت مدیره تصمیم بر این هنرمند برنامه در سال 2014 پس از سالها مطالعات و پژوهش است.

حرکت Aslan, مدیر اجرایی, Andrea بیلی گفت: رانده شد “اصلی از اصول چرا ما را نجات داد ملک — مفاهیم حفاظت از زمین و حفظ تاریخی.”

تاریخچه در Myssie تپه

چه شد Loghaven شروع شد و تقریبا یک قرن پیش. تامپسون او را خریده اول 3 هکتار در سال 1915.

جدا از راه آهن کارگر شوهر, مادر مجرد مشخص شد در زمان دشوار است. او قصور در اموال او در سال 1922 اما برنده آن را با پرداخت پول نقد در حراج آن است.

از سال 1932 تا 1935, تامپسون کمک یک نجار ساخت کابین. برای چهار دهه او Loghaven ساکن موجر و نور هدایت. سخت به جمع آوری اجاره در اولین روز از هر ماه او نیز ساخته شده خانه اش در یک آسایشگاه برای بیمار خانواده و دوستان است. او در سال 1975 در سن 89.

آن را در 1970s بود که انتشار دو Chris Whittle و فیلیپ Moffitt زندگی در Loghaven. Moffitt ماند در تامپسون سابق کابین; Whittle در یک کابین که برنامه ریزی شده به تعمیر. بنیانگذاران این ناکسویل-بر اساس ساعت 13: 30 شرکت, مردان شد در سطح بین المللی معروف زمانی که آنها خریداری Esquire magazine در سال 1979.

‘حریص توسعه دهندگان نه خوش آمدید در اینجا’

با سال 2005 Loghaven دچار مشکل شد.

یک توسعه دهنده می خواستم برای ساخت آپارتمانهای 100 هکتار است که شامل Loghaven و نزدیک جنگ سنگر و استحکامات قلعه Higley.

اما Loghaven ساکنان و حامیان حفاظت و جنگ داخلی preservationists مخالف این طرح است. دو نشانه مطلب “صرفه جویی در Loghaven” و “حریص توسعه دهندگان نه خوش آمدید در اینجا” هنوز قطع در اموال.

خود را مردمی مخالفان متوقف شده به rezoning برای آپارتمان و اما در سمت چپ Loghaven آینده در برزخ است.

سپس اصلان اعضای هیئت مدیره جیم و لیندسی دانا بودند دعوت به جشن تولد دوستان در Loghaven. قبل از این رویداد McDonoughs نمی دانم در مورد Loghaven یا آن نامشخص آینده.

2007, پارتی, زمان کامل بود. ملی بازار مسکن کاهش یافته و آتلانتا توسعه دهنده حال زمین در بازار است. Aslan آن را نجات داد.

بازپس Loghaven

زمانی که اصلان خریداری Loghaven آن کابین بودند 70 سال و آن جنگل بودند بیش از حد رشد.

خرید نیز ذخیره فورت Higley; پایه و اساس ایجاد زمین پارک برای حفظ 1863 سنگر و استحکامات کردن چروکی دنباله.

در Loghaven برخی از این اول کار بود بازپس زمین. آن زمان سال برای روشن کردن privet پیچ امین الدوله و دیگر گیاهان مهاجم که خفه جنگل و پنهان views.

هنگامی که آن زمان برای ساخت ساختمان های جدید ساندرز سرعت طراحی شده آنها را در اطراف درختان موجود. “پایه و اساس نیست و قطع درختان” بیلی گفت.

بنابراین جدید 3,900 فوت مربع چوب-و-آبی-سنگ دروازه ساختمان با جمعی ناهار خوری/زندگی/فضای جلسه و میان رشته ای استودیو است دراز و باریک. و 860 فوت مربع هنرهای تجسمی و نمایشی هنر studios در حال معلق بیش از تپه.

به روز رسانی و تعمیر روستایی افسردگی دوران کابین بود “فوق العاده به چالش کشیدن” بیلی گفت. در هر حال یک شومینه; نه همه حرارت مرکزی. برخی از آنان وصله پایه; تمام نیاز های جدید از پشت بام ،

بیلی و Loghaven هنرمند سرا مدیر سارا Swinford می گویند کابین شد “بازسازی شوند.” این بدان معناست که طبقه خود را و بسیاری از سیاهههای مربوط به خود هستند, اصلی, اما کسانی که “بسیار بدوی” آشپزخانه و حمام می تواند جایگزین.

“آن را در مورد تنفس زندگی جدید را به کابین” Swinford گفت.

در تامپسون سابق کابین وجود دارد 85 ساله نشانگر به کاری که شروع Loghaven. یکی مارس روز در سال 1935 تامپسون نوشت: “M. C. T. 3/7/35” در chinking که در آن یک دیوار با سقف. اگر شما می دانید که به کجا نگاه, نماد آسان است برای دیدن.

“او می دانست که او ایجاد چیزی واقعا خاص” Swinford گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im