یک مورد از coronavirus تایید Knox County

CDC توصیه می کند در نظر گرفتن گام های ساده برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله coronavirus COVID-19. این شامل پوشش خود سرفه یا عطسه ضد عفونی استفاده می شود معمولا سطوح و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید اگر شما احساس بیمار و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

Knox County آن اولین مورد تایید شده از coronavirus با توجه به تنسی وزارت بهداشت.

شده اند وجود دارد 18 مورد تایید در تنسی: 8 در Williamson County, 6 در Davidson County 2 در شلبی و در سالیوان و ناکس شهرستانهای استان است.

این مورد جدا است چرا که فرد در معرض ویروس در خارج از کشور. فرد جدا شده پس از بازگشت به ایالات متحده و آنها نمی نیاز به بستری که Knox County وزارت بهداشت گفت: در آزادی مطبوعات.

“Knox County شده است آماده سازی برای امکان یک مورد از COVID-19 پس از آن برای اولین بار منتشر شده در ایالات متحده” گفت: Knox County شهردار Glenn Jacobs. “ما Knox County Health Department هماهنگی پاسخ ما به تلاش های خود ادامه خواهد داد به کار به منظور کاهش گسترش عفونت و حفاظت از سلامت همه مردم در Knox County است.”

تعداد کل Tennesseans شما با coronavirus شروع به پریدن کرد و روز شنبه از جمله یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی با مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت.

“ما درک می کنیم نگرانی های اطراف COVID-19 اما ما امیدواریم که Knox County شهروندان می تواند برخی از راحتی در این واقعیت است که ما در انتظار یک مورد که ما به طور معمول استفاده از برنامه های گسترده و ملی بهترین عمل برای پاسخ به تمام گزارش های عفونی در Knox County” گفت: KCHD, مدیر ارشد, دکتر مارتا Buchanan.

“مهم ترین چیزی که مردم می توانید انجام دهید این است که به دنبال CDC راهنمایی که شامل استاندارد شیوه های بهداشت توصیه می کنیم برای جلوگیری از گسترش آنفولانزا و ویروس های دیگر.”

دریافت آخرین: شرق تنسی coronavirus لغو: UT رژه سنت پاتریک املا زنبور عسل

صبح روز پنجشنبه رژیم صهیونیستی است. بیل لی اعلام وضعیت اضطراری است.

های متعدد حرفه ای و آماتور ورزش لیگ را لغو و یا به تعویق افتاد تمام بازی های آینده.

چندین دانشگاه و کالج ها اعلام تعطیلی و کار از راه دور فرمت از جمله, دانشگاه واندربیلت, Middle Tennessee State University و دانشگاه تنسی دانشگاه.

دانشگاه تنسی به حالت تعلیق در تمام کلاس های حضوری در شب چهارشنبه. کسانی که کلاس را به یک فرمت آنلاین شروع در مارس 23 طریق حداقل 3 آوریل به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>