‘یک روز در یک زمان دریافت استقبال گرم از Pop TV, TV زمین و لوگو با 607,000 مجموع بینندگان


بالا 3 روند موضوع در توییتر

LOS ANGELES, CA – یک روز در یک زماناست که برای اولین بار شب گذشته در پاپ و تلویزیون پخش می شد در سراسر TV زمین و لوگو تحویل 607,000 مجموع بینندگان.

یک روز در یک زمان به عنوان رتبه #2 بیشتر اجتماعی کابل کمدی با 126k تعاملات در سراسر Facebook, Twitter و Instagram. این سری نیز سوم روند موضوع در ایالات متحده در توییتر.

نکات برجسته کلیدی زیر:

  • P18-49 تا +35%
  • W18-49 تا +58%
  • W18-34 تا +171%

تولید شده توسط سونی تصاویر, تلویزیون, برنده جایزه, کمدی, یک روز در یک زمان الهام گرفته است Emmy® برنده نورمن لیر را در سال 1975 مجموعه ای به همین نام و داستان کوبا آمریکا Alvarez خانواده است. در این فصل می یابد پنه لوپه (Screen Actors Guild Award® برنده Justina Machado) بررسی تعجب آور رابطه مادر لیدیا (امی گرمی, اسکار® و تونی® برنده ریتا مورنو) تجربه یک بحران مذهبی – و همچنین افشای جزئیات تعجب خود را با سفر به کوبا با دکتر Berkowitz (Stephen Tobolowsky) و اشنایدر (تاد گرینل) پیدا کردن رابطه اش با اوری (India de Beaufort) رشد عمیق تر. در ضمن النا (ایزابلا گومز) شروع به آماده شدن برای کالج و الکس (مارسل رویز) شروع می شود به تاریخ.

یک روز در یک زمان پخش سه شنبه ها در ساعت 9:30 p. m. ET/PT زیر تمام قسمت جدید از فصل نهایی از Schitt نهر.

یک روز در یک زمان تولید می شود توسط قانون سوم Productions, Inc. Snowpants تولیدات و GloNation در ارتباط با Sony Pictures Television, با نورمن لیر مایک رویس, گلوریا Calderón Kellett و برنت میلر خدمت به عنوان تولید کننده اجرایی.

منبع: Nielsen, L+SD. P2+ ناخالص AA. نسخه ی نمایشی ادعا می کند در مقابل P4W TP Avg. نیلسن اجتماعی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>