باز زد گروه می بیند ابر در 5G افق…و این یک چیز خوب

باز زد ائتلاف گفتن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که در حال حرکت به یک باز با هم در ارتباط باشند بیشتر نرم افزار محور (مجازی) 5G معماری شبکه است که بهترین راه برای محافظت از امنیت شبکه است.

این ائتلاف که اعضای آن شامل ترکیب التقاطی از ارائه دهندگان بی سیم, edge, غول تکنولوژی شرکت هایی مانند کوالکام و ظرف مشخص شده پیشنهاد خود را به ملی ارتباطات و اطلاعات مدیریت در نظرات به اجرای ملی 5G استراتژی امنیت.

مرتبط با: تکنولوژی, شرکت ها یکی شدن در اطراف امن تر 5G زد زنجیره تامین

“[B]y استاندارد و یا “باز کردن” پروتکل و رابط بین مولفههای مختلف (به عنوان مثال رادیو و سخت افزار و نرم افزار) در زد [Radio Access Network] شبکه می تواند مستقر با طراحی مدولار و بدون اینکه وابسته به یک تامین کننده گفت:”: “NTIA.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش است تا فاز عمده 5G tech تامین کنندگان Huawei و ZTE از ایالات متحده 5G شبکه به دلیل نگرانی در مورد تاثیر دولت چین.

“یک نرم افزار مبتنی بر شبکه حرکت می کند توابع شبکه به نرم افزار به عنوان مخالف به گذشته که اپراتورهای شبکه را اعزام هدف ساخته شده فیزیکی لوازم شبکه توابع” این گفته NTIA شبکه و لوازم ارائه شده در درجه اول توسط شرکت های چینی.

ائتلاف استدلال می کند که بیشتر طراحی مدولار بیشتر به معنی تامین کنندگان و بدان معنی است که اپراتورها می توانند با سرعت بیشتری به جای مشکل تجهیزات. آن را نیز اجازه می دهد تا برای استقرار امنیت و نزدیک به لبه شبکه از جمله off-the-shelf تکه.

مرتبط با: مجلس سنا در لایحه صندوق امن تر 5G زنجیره تامین

ائتلاف استناد COVID-19 به عنوان یک تصویر از ارزش حرکت به سمت یک بیشتر مجازی, شبکه است.

“ابر معماری اجازه می دهد تا برای سریع استانداردهای مبتنی بر استقرار زیرساخت های مورد نیاز ، “این است که بسیار مقیاس پذیر و پویا رویکرد نسبت به بلند مدت چرخه های مورد نیاز برای توسعه, آزمون استقرار و پیکربندی برای ثابت تابع لوازم شبکه. برای مثال در پاسخ به ترافیک زندگی می کنند در شبکه 5G با یک ابر معماری 5G هسته ای می تواند بلافاصله تشخیص نیاز و به طور خودکار ارائه و استقرار قابلیت های به عنوان مورد نیاز است. اپراتورهای شبکه را دیده اند این بازی پویا را به عنوان آنها ارائه شبکه های خود را در پاسخ به خواسته های بی سابقه ای قرار داده شده بر روی شبکه در طول COVID-19. این تحولات را افزایش می دهد شبکه تابآوری.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>