دهانه و بسته شدن: بیشتر اقیانوس آرام می آید به هوستون III چنگال مرکز شهر بسته

بیشتر اقیانوس آرام, 506 ییل آرام باز 2 مارس. اولین صبحانه خدمات خواهد بود یکشنبه 8 مارس.فیلیپینی رستوران شروع به عنوان یک کامیون مواد غذایی در Austin در سال 2011 از بنیانگذاران علامت پاسکوال و Giovan Cuchapin. آنها باز یک آجر و ملات در 7858 Shoal Creek در Austin در سال 2017. پاسکوال و Cuchapin هستند هوستون بومی و بازگشت به زادگاه خود را به باز کردن دوم محل بود بیشتر اقیانوس آرام با مردم محلی Roveen و Jan Abante تشکیل RUNBMP LLC.

Be More Pacific has arrived .گسترش

بیشتر اقیانوس آرام وارد کرده است .

عکس با توان بیشتر در اقیانوس آرام

رستوران ارائه می دهد سنتی, فیلیپینی, مواد غذایی مانند adobo, lancit و lumpia در یک فضای پشت گذاشته با Instagrammable دیوار و دو اتاق کارائوکه. وجود خواهد داشت محلی هنر و صنعت آبجو به علاوه گرمسیری کوکتل سنتی, فیلیپینی, طعم انبه و calamansi. اضافه کردن به گرمسیری احساس خواهد گاراژ درب که باز می شود به خارج از منزل و اجازه می دهد تا در هوستون نسیم.

وجود خواهد داشت یک ساعت خوشحال از دوشنبه تا پنجشنبه از ساعت 3 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر و یک معکوس مبارک از ساعت 9 بعد از ظهر تا 11 بعد از ظهر جمعه و شنبه. به دنبال اوبه پنکیک در صبحانه و نوار مواد غذایی مانند CHICKcharon است که یک ظرف از مرغ سرخ شده پوسته با تند سرکه. نیز وجود دارد به طور منظم توانیا trc ویژه.

Turner's is a sophisticated restaurant from Berg Hospitality.گسترش

ترنر پیچیده رستوران از برگ مهمان نوازی.

عکس کیرستن Gilliam

ترنر, 1800 پست بلوط بلوار باز می شود 6 مارس برای شام. این مفهوم جدید از برگ نوازی خواهد بود منحصر به فرد رستوران ناهار خوری کلاسیک آمریکایی و قاره ای از غذاهای سرآشپز اجرایی Robert Del Grande. دلم گراند و رستوران بنیامین برگ نیز همکاری در تغییر علامت تجاری از کافه آنی است که در حال حاضر آنی کافه و بار.

ترنر است که ادای احترام به دوران گذشته جامعه ناهار خوری ارائه جذابیت قدیمی جهان در یک clubby جو است که تکرار در بافت دیوار حک شده لوستر نصب شده حیوانات سر و جدول کتانی. منو hearkens به عقب به زمانی که ظرافت و کلاس بودند تا به حال برای یک پنی. منوی کلاسیک است و همچنین با یک نوار خام که شامل صدف در پوسته نیم سرد پادشاه خرچنگ و مین خرچنگ کوکتل. وجود دارد Petrossian خاویار خدمات است که ارائه می دهد کلاسیک Daurenki سلطنتی Ossetra و تزار امپریالیستی Baika سلطنتی در شما.

The monkeys will light the way at Turner's.گسترش

میمون خواهد نور راه در ترنر.

عکس کیرستن Gilliam

استارت مانند زمین و دریا در نیمه شل شد مرسی با آن Wagyu carpaccio گرم مغز استخوان و شرق ساحل صدف با Ossetra خاویار. اگر شما احساس کمی کمتر عجیب وجود دارد برگر البته یک $28, ایجاد, به نام ترنر برگر است که خانه خود را ترکیب اسیاب raclette پنیر موروثی گوجه فرنگی و سس راز. راز باید تکه های طلا ما در حال فکر کردن. نیز وجود دارد یک سگ داغ خدمات با تگزاس Wagyu.

Old fashioned elegance requires an old fashioned cocktail.گسترش

قدیمی از مد افتاده ظرافت نیاز به یک مد کوکتل.

عکس کیرستن Gilliam

شما دریافت می کنید آنچه شما برای پرداخت هر چند به خوبی پاشنه بلند هوستون socialites و هوشمند مناسب bigwigs ممکن است رنگ پریده در $68 داور تنها میکنیم اما نه به خوبی و نه پاشنه بلند هوشمند-مناسب پس از ما چه می دانید ؟ ما نمی دانیم که اگر شما می توانید ظرف خمیر برای $78 خرچنگ Thermador پس از آن ظریف محیط و dimly روشن انحصار ممکن است که در آن شما کارگزار بعدی شما بهترین معامله آیا توان مالی و یا عاشقانه و یا هر دو.

A Houston steakhouse closes.

هوستون steakhouse بسته می شود.

عکس از جف Balke

III چنگال هوستون, 1201 Fannin بسته مارس 29. ما رسیده برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسته شدن و رله خواهد شد که به شما به عنوان به زودی به عنوان ما دریافت پاسخ. این شرکت همچنین III چنگال مفاهیم در Austin, دالاس شیکاگو, پالم بیچ و Jacksonville, Florida.

Sean Jensen, Jason Vaughan and Julia Doran (not pictured) are opening a new restaurant.

Sean Jensen, Jason Vaughan و جولیا Doran (در تصویر نیست) در حال باز کردن یک رستوران جدید.

عکس هارون کیسی

کوچک قهرمانان, 2716 مک کینی است که برنامه ریزی شده برای راه اندازی در پاییز سال 2020 است. رستوران جدید با تمرکز بر روی تخمیر است و تلاش تیم های آشامیدنی و مقابل خانه متخصص شان Jensen, سرآشپز شیرینی جولیا Doran و آشپز Jason Vaughan همان سه نفر پشت بسیار تحسین EaDo اغذیه فروشی و مشروب فروشی نانسی فشار و آن را بسیار craved نانسی کیک با کره و دودی ماهی قزل آلا کوچک. نانسی فشار نامگذاری شد ساخته شده Esquire magazine بهترین رستوران ها از دهه لیست. دهه میشم.

نه اطلاعات زیادی داده شد در یک بیانیه مطبوعاتی به جز که وجود خواهد داشت به طور طبیعی نمک ترشی پیتزا و تخمیر غذاهای گیاهی تمام کمک همراه با قهرمانان کوچک از ومزه تخمیر. یک ایمیل به ما گفته شد که از آن خواهد شد “با قهرمانان کوچک از قهرمانان کوچک و کوچک قهرمانان”. وجود یک موضوع در اینجا.

و صحبت از قهرمانان آشپز Vaughan است جیمز ریش جایزه نیمه نهایی کاندیدای بهترین آشپز: تگزاس همراه با دیگر هوستون سرآشپزها سحر Burrell از Kulture, آنیتا Jaisinghani از Pondicheri, Manabu Horiuchi کاتا Robata و Trong Nguyen از Crawfish و رشته فرنگی. و بله تگزاس خود را خود تعیین این سال است. نگاهی که, کالیفرنیا.

Start spring off right with a salad from Salata.گسترش

شروع بهار با یک سالاد از Salata.

عکس توسط آلیسون کاکر

Salata, 449 S. حلقه 336 W. جشن خود را افتتاح مارس 29. این اولین محل در کنر و 93 برای سالاد زنجیره ای در سراسر کشور. این سومین فروشگاه برای کنر سالاد شرکت franchisees کایل Schomburg و دیوید و لوری Nimberger. این کنر دبیرستان گروه دریافت کمک مالی از 20 درصد از فروش از افتتاح بزرگ.

این 2,880 فوت مربع فضای صندلی برای 76 با یک جامعه جدول برای دوستان و خانواده مساحت سالن و غرفه و میز ناهارخوری در. نیز وجود دارد یک قدرت راهرو برو سفارشات.

این گزینه های غذا خوردن سالم شامل پنج سالاد پایگاه بیش از 50 پر کردن و ده خانه ساخته شده فاقد گلوتن سس گوجه فرنگی. نیز وجود دارد انواع پیچد و سوپ. وجود دارد چای ارگانیک و lemonades و رستوران, ویژگی های یک گلیکول چای شیر سیستم برای نگه داشتن همه انواع چای در 34 درجه فارنهایت است.

A secret garden blooms in Midtown.گسترش

یک راز باغ شکوفه در Midtown.

عکس Lorretta دکتر ruggier

گل کوکب, 2901 Fannin, نمایاندن فوریه 5 در Midtown. این نقاشی های دیواری زیبا در این کلوپ شبانه و نوار ساخته شده برای مردم زیبا که زیبا Instas. اگر شما یکی از کسانی که خیلی جوان گل که رفته است و نه به دانه مانند برخی از ما این محل دیده می شود demurely sipping کوکتل در یک florally زنانه تنظیم. کوکتل انتخاب شامل نوشیدنی مانند جسیکا خرگوش (12 دلار) ساخته شده با غاز خاکستری ودکا توت فرنگی, پوره, نعناع, آب لیمو, شربت ساده و آراسته پاپ سنگ. و یا سعی کنید به صورتی کوکب (11 دلار) با انار ودکا یا سفید شکوفه هلو سان گری (8 دلار). برای عکاسی از خود obsessives وجود دارد استراحت Duckface (12 دلار) است که منجمد ادی قطره لیمو.

برای غلطک بالا و خفیف موفق رپ هنرمندان و نوازندگان به دنبال تحت تاثیر قرار دادن وجود دارد خدمات بطری. قیمت ها متفاوت است. شدید. بنابراین سعی کنید به بیش از حد چشمگیر است. Veuve Cliquot برچسب زرد می رود برای $200 در اینجا.

Be pretty on the pretty patio.گسترش

خیلی زیبا پاسیو.

عکس Lorretta دکتر ruggier

برای کسانی از ما بدون همراهان به دنبال تحت تاثیر قرار دادن ما برنامه ریز مالی, شاد, ساعت اجرا می شود و از 4 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه با 6 دلار سان گری و 9 دلار کوکتل. گل ساعت (برای خانم ها) از 6 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر است و حتی بهتر است. آن را ارائه می دهد $5 سان گری انتخاب شراب و 16 اونس سفید پنجه.

زرق و برق دار نقاشی های دیواری در حال انجام توسط هنرمند فرانسوی سباستین “آقای د” بیلیو شناخته شده برای خود نقاشی دیواری “Preservons لا آفرینش” در 2800 سن جکینتو و نقاشی های دیواری در انبار 72 به تصویر می کشد چهره دوست داشتنی بانوان محلی است.

Openings and Closings: Be More Pacific Comes to Houston, III Forks Downtown Closesگسترش

عکس Lorretta دکتر ruggier

Nanyue اغذیه فروشی و مشروب فروشی, 12331 جونز بسته در ماه دسامبر سال گذشته اما ببر معتبر چینی غذاهای آماده است تا به جای آن است. این علامت است اما برخی از بازسازی هنوز در راه است. ما نمی هر گونه اطلاعات بیشتر بر روی آن باز است اما ما نگه داشتن چشم در آن است.

Nanyue اغذیه فروشی و مشروب فروشی باز شده در مارس 2019 و خدمت منوی گسترده ای از علاقه مندی ها و سیچوان کرایه. آن هم کردم خیلی خوب بررسی. ببر است یک رستوران جدید و یا تغییر علامت تجاری? ما باید صبر کنید و ببینید.

بالا بردن عصا مرغ انگشتان دست, 12627 کیرکوود فقط شکست زمین را برای سکونت در استافورد. این را 166 در فروشگاه برای تگزاس و 522nd به صورت زنجیره ای در سراسر سیستم. آن است که میله میله برای باز کردن در ماه جولای. باتون روژ-تاسیس مناقصه مرغ رستوران آن شناخته شده است یکی از مرغ عشق مناقصه وعده های غذایی.

Chicken and waffles become Chick'nCones.

مرغ و وافل تبدیل به جوجه’nCones.

عکس جوجه’nCone.

جوجه’nCone, 1919 N. چوپان به تازگی باز شده است و جشن با افتتاح 6 مارس به ما گزارش شده در اینجا در هوستون مطبوعات. خوب ما یادآوری شما دوباره به خاطر آن امروز است. بنابراین اگر شما مانند مرغ گزش در قیف با انتخاب سس خودتان را بیش از وجود دارد از ساعت 2 بعد از ظهر تا 8 p. m. برای zydeco موسیقی, مزه کردن شراب و رایگان بستنی برای کودکان و نوجوانان.

روشن مرغ, 712, اصلی, باز, 2 مارس در فین سالن. در آن طول می کشد بیش از نقطه ای که قبلا قرار دارد مالا سیچوان اغذیه فروشی و مشروب فروشی. مفهوم جدید می آید از راس کلمن و جیمز Haywood قبلا از آشپزخانه 713. کاربران را پیدا خواهد کرد معروف مرغ سرخ شده در منو و Yaji دوار جهت کباب کردن مرغ. وجود دارد مرغ, ساندویچ مرغ و کوفته (ساخته شده با سیب زمینی) به همراه یک زن و شوهر از سالاد مانند روشن فوق العاده دانه سالاد. جانبی شامل گزینه های لود شده Jollof برنج شمال-سبزی پخته به علاوه یک لوبیا از هفته ارائه شده است.

Master Sommelier David Keck outside of Goodnight Charlies.

استاد Sommelier دیوید کک خارج از Goodnight Charlies.

عکس جولی Soefer

دیوید کک استعفا داد از شب بخیر مهمان نوازی و در حال حرکت است به ورمونت. کک یکی از شرکای موسس این شرکت که در عمل هوستون شب بخیر چارلی یک honky-ٹونک موسیقی و رستوران محل به علاوه روزی گلوله توپ و مونترو پنیر و شراب. دو باقی مانده همکاران Felipe Riccio و ژوئن Rodil ادامه خواهد داد به کار با صاحبان پیتر و بیلی مک کارتی به عنوان حرکت آنها به سمت باز کردن مارس یکی دیگر شب بخیر مهمان نوازی مفهوم در مارس سال 2020 است.

در یک بیانیه مطبوعاتی کک گفت: “پس از بیش از یک دهه از زندگی و کار در کسب و کار مهمان نوازی در هوستون, من تصمیم به نقل مکان به ایالت ورمونت… من نمی تواند بیشتر افتخار Goodnight مهمان نوازی تلاش و هیجان زده هستم برای گام های بعدی برای هر دو ما است.”

شب بخیر چارلی یک پروژه شخصی برای کک و تیم ارزیابی آنچه که در فروشگاه برای این مفهوم است.

این Roastery, 5895 San Felipe, 2300 چوپان و 3663 واشنگتن ارائه شده است Texas-sized kolache ساخته شده با حقیقت BBQ دودی گوشت و گوشت سوسیس پر شده با پنیر چدار و فلفل هالوپینو پیچیده در Roastery خانه ساخته شده kolache خمیر برای $6. ویژه (و خوشمزه) همکاری در دسترس است برای یک مدت زمان محدود و تنها در بوفالو در ارتفاعات, ارتفاعات و سن فلیپ مکان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>