دهانه و بسته شدن: Eighteen36 آغاز بکار محلی گروه دم به زودی باز می شود

گروه محلی دم, 1504 چاپمن است مجموعه ای برای باز کردن آرام مارس 28 با یک منوی غذا و به صورت مختصر آبجو منو. افتتاح بزرگ را به دنبال خواهد داشت در عرض چند هفته. 7,500 فوت مربع brewpub می آید از جانباز آبجو جیمز “Huggy خرس” ولف مایکل Steeves و تاد Donewar. سه نفر به ارمغان آورده است در جف Samoska اخیرا از پست اوک هتل به عنوان سرآشپز اجرایی. با sous chef پابلو ورس در کنار او Samoska منو خواهد بود تصفیه شده را در آمریکا راحتی مواد غذایی را با مواد تازه و محصولات محلی منابع.

More brews is good news.گسترش

بیشتر brews خبر خوبی است.

عکس کارلا گومز

آیتم های منو شامل مرغ سوخاری, ساندویچ, تگزاس همبرگر گوشت گاو آنگوس با خانه ساخته شده brioche نان و اردک confit پوتین با فلفل سیاه استفاده نا مشروع. انتظار می رود انتخاب تگزاس پنیر و خانه-درمان charcuterie برای پنیر و گوشت صفحه گرامافون به جفت با مجموعه ای از خانه های آبجو. این تیم آزمایش 131 آبجو برای رسیدن به چهار است که در دسترس خواهد بود برای اولین آن افزایش به هشت داشتنی برای افتتاح با تجربیات بیشتری در آینده است. آبجو هنردوستان می توانید انتظار یک چاق و چله جدید, انگلستان امپریالیستی IPA آمریکایی درخشان آل و یک آلمانی به سبک Hefeweizen به سر لیست. برای غیر مصرف کنندگان آبجو وجود دارد خواهد شد به صورت محلی منابع ciders و سودا و تگزاس شراب. این brewpub نیز از ویژگی های یک سیستم نیترو برای سرد دم کردن قهوه که باید در دسترس افتتاح بزرگ.

وجود خواهد داشت یک دوچرخه دندانه دار و یک حیوان خانگی دوستانه پاسیو با سفارش پنجره. این brewhouse را نیز تهیه و به خانواده ها با صندلی های بالا و ایستگاه های. نوجوانی, ریز ممه, کانتو خدمت خواهد کرد به عنوان Front-of-مدیر خانه.

Eighteen36 offers an awesome patio.گسترش

Eighteen36 ارائه می دهد بسیار جذاب پاسیو.

عکس از کلر jack and jack france

Eighteen36 و اسب سواری کوره, 2221 W., آلاباما, باز آرام ژانویه 23 با افتتاح جشن فوریه 7. Eighteen36 واقع شده است در یک خانه دو طبقه است که بازسازی برای حفظ جذابیت خود را. صاحبان Jason Scheinthal و جیک استین باید تیمی با نیک Semoudaris را پشت سابق خود اسب سواری جلو پنجره که بسته آن بللیر آجر و ملات در سال 2017. در حال حاضر Semoudaris خواهد شد و خدمت خود را کلاسیک یونانی و آمریکایی مواد غذایی از داستان دوم آشپزخانه استقرار است.

Nick Semoudaris returns with the Roadster Grill.

نیک Semoudaris بازده با اسب سواری کوره.

عکس تریش دوره گرد

قبلا اشغال شده توسط جغد, نوار, نوار جدید ارائه خواهد شد راحت غرفه نوار سنتی صندلی و یک تازه ساخته شده پاسیو در فضای باز. پاسیو است محصور توسط دیوار و آراسته شده با نقاشی های دیواری از هنرمندان محلی است که نشان دهنده هوستون و تگزاس تم. Eighteen36 به نام سال هوستون تاسیس شد. این شهر همچنین دارای یک شومینه در فضای باز وجود خواهد داشت و موسیقی زنده گهگاه.

مهمانان در تمام سنین مجاز تا 4 بعد از ظهر برای ناهار. پس از آن بار می شود 21 و بالا و وجود خواهد داشت یک شب خاص منو. وجود دارد یک درایو از طریق پنجره را خارج و تحویل خدمات از طریق بارگذاری و Postmates برای اسب سواری کوره.

آلما, 3974 Westheimer باز اواخر ماه ژانویه سال 2020 است. صاحب دیوید Guerrero بسته خود مشهور آند کافه ژانویه 5 به ما گزارش شده در اینجا در هوستون مطبوعات. در حال حاضر یک زن و شوهر هفته بعد Guerrero است در عمل با آلما, خدمت, آمریکای جنوبی, آشپزی با برخی از نکات از الهام بخش است.

نگاهی به منوی آنلاین نشان می دهد انواع مختلفی از کوچک و بزرگ صفحات به علاوه یک به صورت مختصر خام نوار. در خام طرف وجود دارد صدف و ceviche. وجود دارد استارت مانند Ajiaco یک کلمبیا Cornish مرغ, سوپ و chicharrones برای به اشتراک گذاری. بزرگتر صفحات شامل یک شانه خوک ساندویچ و اردک Canneloni.

کوکتل و نوار برنامه های در حال نظارت Chris Morris (رضایت مندانه و دیوانه) و راب لرس (FM آشپزخانه & Bar) با آبرومندانه به اندازه فهرست شراب و کوکتل خلاق مانند Pisco Sour ساخته شده با آلما pisco, مخلوط آبلیمو و gomme شربت (یک شربت ساده ساخته شده با صمغ عربی) و یا پشه Swizzle است که بیشتر مواد تشکیل دهنده از ما می توانید لیست.

That's amore.گسترش

که amore.

عکس جولیا Keim

صفحه اصلی برش پیتزا, 3701 تراویس است که میله میله برای باز کردن در سال 2021 در Midtown. این خواهد بود که اولین موقعیت برای Austin-بر اساس پیتزا رستوران که تاسیس شد در سال 2005 توسط شوهر و همسر duo جن و یوسف Strickland و تری Hannifin Buis. در حال حاضر این عمل یک ناهار خوردن در و را از نقطه در حلقه شمالی و دو محل در جنوب کنگره است.

Openings and Closings: Eighteen36 Debuts, Local Group Brewing Opens Soon

عکس کیرستن قیصر

به جاست از آن خواهد شد در مجاورت قاره باشگاه Austin مبتنی بر پیوند است. پیتزا نیویورک-سبک پای خدمت تمام یا با برش. این نیز ارائه می دهد یک Sicilian به سبک پیتزا و همچنین. وجود دارد, سالاد calzones ها و antipasti, بیش از حد. شام می توانید سفارشی خود استفاده کرد و یا برای محاکمه و درست پای که اجازه نمی دهد برای تعویض زیرا آنها محاکمه و درست است. گزینه ها عبارتند از: بادمجان پای به عنوان بادمجان parm در پای (در حال ya kiddin’ من ؟ من droolin’ ovahere). همچنین سفید صدف پیتزا که منوی آن ادعا شده یزدی در ناپل و در New Haven. من سفید صدف پیتزا در په په را در Wooster, خیابان, بنابراین من مشتاق به مقایسه.

Drake's Burgers & Shakes will be the end cap at The Centre at Greenwood.گسترش

دریک برگر & حرکت خواهد کرد و کلاه در این مرکز در گرینوود.

عکس های استفان سنگ

دریک برگر & لرزد, 6560 گریتوود پارک وی تیراندازی است برای باز کردن در سه ماهه دوم سال 2020 در این مرکز در گرینوود. مالک کوین ریوس که او نیز در عمل Veritas استیک و غذاهای دریایی در زمین قند تا از خواب باز کردن یک رستوران برگر و این سال رویایی که واقعی می آید.

ریوس به امضا اجاره نامه با متر ملک Management LLC به صورت نقطه ای که قبلا دو کسب و کار Gojira, ژاپنی, جوشی و پیچ خورده می آمیزد اسپرسو بار و کافه. این دو فضا با هم ترکیب شده اند یک 2,989 فوت مربع خانه برای جدید برگر مشترک.

رستوران ارائه خواهد شد همبرگر لذیذ, tacos و ساندویچ همراه با آبجو و شراب و شش انواع لرزد. در حالی که وجود خواهد داشت سنتی, شکلات, وانیل و توت فرنگی طعم دهنده نیز وجود داشته باشد Nutella شور و شور کارامل پای سیب.

نیز وجود خواهد داشت یک بازی برای بچه ها و یا بچه ها در قلب است.

Houston, it's time to boil.گسترش

هوستون از آن زمان به جوش.

عکس تنها ستاره دریایی

آن crawfish فصل mes cheres و هوستون برخی از لکه های جدید خود را mudbug رفع. که آیا شما آن را می خواهم ویتنام یا کاخون آن همه خوب است.

تنها ستاره دریایی, 10990 Fuqua حال آن افتتاح 25 ژانویه ارائه crawfish و آبجو ویژه. این seafod رستوران ارائه می دهد مقدار زیادی از غذاهای سرخ شده, اما آن جوش را واقعا دریافت پمپاژ خون خود را. شما می توانید تمام دردل خرچنگ یا میگو و یا شما می توانید سعی کنید تگزاس اسلم با crawfish, میگو, و, برف, پاهای خرچنگ پرتاب در رستوران امضای ستاره سس. زمانی که خواسته ما برای جزئیات بیشتر در مورد سس مخصوص ما گفته شد آن را یک “خوش طعم سیر و کره با یک زبانه دار گیاهی پیچ و تاب”. اگر نیست که کره را نان ذرت, شما می توانید سنتی جوش به جای.

Shrimp Fried Rice is always nice.

میگو سرخ شده با برنج است که همیشه خوب است.

عکس تنها ستاره دریایی

رستوران ارائه می دهد دیگر, لوئیزیانا, غذای روح مانند سرخ شده بامیه, بودین, بامیه و خاص خود ترکیه گردن. میگو سرخ شده با برنج نیز محبوب است. رستوران فقط عرضه آن ماهی تازه به طوری که مهمانان می توانید انتخاب کنید ماهی است و باید آن را آماده ،

Who's your crawdaddy?

که خود را crawdaddy?

عکس بائو Tran

Geaux کاخون غذاهای دریایی, 13018 Woodforest باز اوایل ژانویه سال 2020 است. آن را در خدمت ویتنام-کاخون کرایه مانند ویتنام-کاخون crawfish جوش و محبوب خود فروشنده Geaux جعبه است که خوشمزه تپه ده بزرگ, سیاه, میگو سرخ کرده در سیر و کره بالای میگو و crawfish کاخون برنج. این خدمت با طرف Geaux سس شرح داده شده توسط مالک بائو Tran به عنوان یک کاخون سس کره مرکبات. اضافه کردن این یکی به سس شما خزیدن همانطور که شما جستجو برای مورد علاقه خود جوش مخلوط کنید.

Fusion is fantastic.گسترش

همجوشی فوق العاده است.

عکس بائو Tran

Tran آمد به هوستون از نیواورلئان پس از طوفان کاترینا. او فکر می کند ویتنامی-کاخون فیوژن با این نسخهها کار به خوبی با توجه به تأثیرات در هر دو فرهنگ’ غذاهای. که تلفیقی را نشان می دهد تا در منوی رستوران ارائه می دهد که تخم مرغ, رول, بامیه, etouffee و po-پسران همراه با غذاهای دریایی جوش. وجود دارد روز هفته ناهار ویژه از ساعت 11 تا 2 بعد از ظهر

NJ فو & غذاهای دریایی, 10209 جانبازان یادبود افتتاح هفته اول فوریه است. این crawfish جوش برای $7.99 در هر پوند فوسرخ شده, غذاهای دریایی, صفحات, رشته فرنگی برنج, ظروف و ویتنامی بال. آن را نیز در خدمت نوشیدنی مانند کافه sua دا و تایلند چای.

Cereal tops the smoothies at On Da House.گسترش

حبوبات در صدر مخلوط در در دا ،

عکس Kristian Guntalilib

در دا خانه, 9405 S. تگزاس 6 باز دسامبر 28. فیلیپینی چای حباب نقطه در خدمت boba طبكفي آب و مخلوط. این یک هوستون نقاشی دیواری شامل یک فضانورد شناور با boba چای. جو به معنای سرگرم کننده با کارائوکه باز مایک شب و تصویری بازی مسابقات در مناسبت. این نیز ارائه می دهد حبوبات مخلوط ساخته شده در دوران کودکی مورد علاقه های شما مانند cap’n Crunch, ریس و میوه ای سنگریزه. خانواده متعلق به فروشگاه در نظر دارد برای شروع خدمت تنقلات در هفته آینده.

فشرده Juicery, 714 دانشگاه ییل و 2437 دانشگاه بلوار انتظار می رود برای باز کردن آوریل سال 2020 است. سایت شرکت امکانات خود را در نزدیکی آن تولید کنندگان به منظور به دست آوردن آب ساخته شده به سرعت به عنوان ممکن است در همراهی با آن مزرعه به یخچال ماموریت. این ارائه می دهد انواع مختلفی از نوشیدنی های سالم از جمله شیر جایگزین مانند جو دو سر و شیر بادام آب و سلامتی, عکس های lemonades حق بیمه, آب و پاک و سریع بسته نرم افزاری.

این شرکت به تازگی راه اندازی رایگان در همان روز تحویل خدمات که در دسترس است در سراسر هوستون و گسترش به پرلند, شکر, زمین, Kingwood, بهار سرو و پاسادنا. آن را نیز ارائه 15 درصد تخفیف اگر شما سفارش از وب سایت خود و با استفاده از کد: هوستون.

Bombshells 59 has room for all of your friends.

Bombshells 59 است اتاق را برای تمام دوستان خود را.

Photo by Travis ریس

Bombshells, 6888 باد از شمال آزادراه باز ژانویه 30. این باعث می شود هشتمین و آخرین محل در مدت سه سال-طرح برای منطقه هوستون بیشتر. نظامی با مضمون نوار های ورزشی و رستوران است که به منظور شبیه یک آشیانه هواپیما با خاطرات نظامی و پیشخدمت مجهز به نشان می دهد به پین کردن دختران از جنگ جهانی دوم و جنگ کره.

این Bombshells 59 محل سکونت همچنین ویژگی های یک غول 15.75 پا 4K LED video wall برای تماشای بازی های, رایگان های Wi-Fi شارژ ایستگاه و بیش از 00 تلویزیون. جو است که به معنای برای حلق آویز کردن با دوستان و خانواده در حالی که با بهره گیری کامل آن بارها و گسترده منوی غذا. همانطور که در دیوانه گسترده است. آن را اجرا حیطه از بال پیتزا و دنده ها برای ساندویچ, سالاد و غذاهای دریایی. نیز وجود دارد یک 2,400 فوت مربع پاسیو.

خرس سیاه,کسی که شام میخورد 8821 Metropark افتتاح هفته اول فوریه در شنندووا. کالیفرنیا بر اساس زنجیره ای در سال 1995 تاسیس شد و شده است به طور پیوسته در حال گسترش به سمت شرق چند سال گذشته است. جنگل محل باعث می شود 6 در منطقه هوستون بیشتر اگر شما شامل فروتن, شکر, زمین, لیگ شهرستان و کتی در معادله.

کسی که شام میخورد آن شناخته شده است خرس با مضمون دکور خوب و به اندازه بخش آمریکایی رستوران مورد علاقه های شما مانند املت بریزید همونطور پنکیک همبرگر و ساندویچ. آن را در خدمت صبحانه و ناهار در تمام طول روز و شام منو که شامل برخی از غذاهای دریایی و استیک لازم داریم.

Gauchos دو سول, 405 Westheimer است که برنامه ریزی شده برای اواسط تا اواخر ماه مارس سال 2020 است. این churrascaria رستوران خواهد بود در یک سوم داستان فضا در Westheimer و درخل در هایلند ویلیج. این خواهد بود که دومین مکان برای سرو مبتنی بر Brazilian steakhouse. اصلی واقع در پارک.

این ویژگی Radizio-سبک خدمات ارائه گوشت گاو و مرغ و گوشت خوک و بره به علاوه یک سالاد لذیذ گسترش یافته است. وجود خواهد داشت یک سالن کوکتل, شراب اتاق خصوصی و اتاق ناهار خوری.

جدید بالا بردن عصا را, 7009 آزادراه خلیج فارس است که برنامه ریزی شده برای مارس 24. آن است که در حال حاضر استخدام برای محل. متقاضیان علاقه مند می توانید اطلاعات بیشتر در raisingcanesjobs.com.

این را 161st رستوران برای انگشتان مرغ های زنجیره ای در تگزاس و 502nd سیستم گسترده است.

Relish is going for brunch.

لذت بردن از در حال رفتن برای صبحانه.

عکس جولی Soefer

لذت بردن از رستوران و بار, 2810 Westheimer در حال حاضر باز برای یکشنبه صبحانه خدمات از ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر کلاسیک آمریکایی کافه قطع آن روز هفته صبحانه به تمرکز در شنبه صبحانه اما متوجه شدم مهمانان نیز علاقه مند در یکشنبه صبحانه به عنوان به خوبی.

سرآشپز اجرایی داستین تیگ ایجاد کرده است یک صبحانه منو که شامل آووکادو نان تست یک ماهی قزل آلا نان با پنیر خامه ای و بلژیکی وافل با مرغ سوخاری, ران. وجود دارد صبحانه tacos, بیش از حد.

تاپیک ویژه صبحانه پانچ ساخته شده با Bulleit بوربن guavaberry آب نارگیل و آناناس و لیمو و بابونه شربت یا brunchers می توانید لذت بردن از یک سنتی Bloody Mary ساخته شده و کار میکس و خدمت با ترشی لوبیا سبز. ساعت خوش قیمت است که در دسترس همه روز یکشنبه با نصف قیمت کوکتل و $8 را انتخاب کنید و توسط شیشه ای. برای جلب مشتریان به معطل رستوران تکامل یافته آن مقابله سرویس اجازه می دهد تا بلیط سفارشات به سمت چپ برای باز کردن اضافی گزش و نوشیدنی.

See the world at Traveler's Table.

دیدن جهان در مسافر جدول.

عکس کیرستن Gilliam

مسافرتی جدول, 520 Westheimer در حال حاضر باز برای ناهار از ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر این شهر همچنین دارای یک جدید مبارک از ساعت 3 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه. شام می توانید لذت بردن مقدار زیادی از گزینه های جدید مانند یک وگان Roti کانال با نخود-سبزی dal کاری وگان قارچ Edamame کوفته و پکن به سبک اردک Gyoza برای شروع است. وجود دارد چهار flatbread ارائه plus, مکزیکی, خیابان, ذرت, سوپ, بوکاتینی همه’ Amatriciana و کوتاه کره ای دنده کاسه برنج.

Happy Hour شامل 8 دلار کوکتل با نام هوشمندانه مانند ساحل,لطفا!, تایلندی, من و سال زندگی خطرناک. Happy hour انتخاب شراب $6 شیشه ای همراه با 4 دلار محلی پیش نویس و بین المللی مجموعه ای از بطری های آبجو. نیز وجود خواهد داشت بار گزش اعم از $6 تا 10 دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید