دهانه و بسته شدن: گل کودک ارتفاعات به زودی به روستایی می رود بالای شهر Pi پیتزا بسته

گل کودک, 1533 N. چوپان باز خواهد شد مارس 24 در هوستون ارتفاعات منطقه است. این سومین هوستون-منطقه محل برای غذا خوردن سالم زنجیره ای است که در یک “روح رضایت بخش ماموریت مثبت خوشمزه vibes.” کسانی که خوشمزه vibes شامل مقدار زیادی از سبزیجات و میوه ها و دانه های سالم. وجود دارد مقدار زیادی از گیاهی وگان و گیاهخواری, گزینه, اما omnivores می توانید اضافه کردن پروتئین مانند مرغ, استیک, میگو و ماهی قزل آلا به خود کاسه یا بشقاب برای هزینه های اضافی. نیز وجود دارد که فاقد گلوتن آیتم های منو.

مهمان می تواند انتظار می رود گزینه های مانند نان تست با حموس, درخشش کاسه و کاری ادامه داده اند, مانند, تایلندی, رنگ, که, گندم, کتان و دانه چیا بسته بندی پر از تند, آلی, توفو, تایلندی, ریحان, آووکادو, هویج, daikon تربچه گشنیز و نخود ضربه محکم و ناگهانی. آووکادو یک ماده محبوب در گل کودک در نان تست آووکادو آووکادو حموس و تعدادی از سالاد. از طرف برخی از بهترین آیتم ها در منو با گزینه های مانند نخود ضربه محکم و ناگهانی و تند, ژاپنی, بادمجان, هندی-ادویه دار گل کلم و ذرت شیرین کوینولا با ماست یونانی.

Healthy food served by healthy servers at Flower Child.گسترش

مواد غذایی سالم خدمت سرور سالم در گل کودک.

عکس از گل کودک

مفهوم کمی هیپی کمی گرانولی را کنار بگذارید-ترد و بسیاری مدرن سبز و سازگار با محیط زیست آگاه است. آن را با هدف استفاده از تمام میوه ها و سبزیجات است که به این رستوران روزانه آب فروش فوق العاده. نوشیدنی دیگر گزینه ها عبارتند از کمبوچابه علاوه آلی شراب و آبجو محلی برای کسانی که دوست دارند عبارتند از کمی الکل در رژیم غذایی سالم است.

تاسیس در شهر فینیکس, آریزونا در سال 2014 از آن است که بخشی از روباه رستوران مفاهیم چتر تاسیس توسط مالک سام فاکس که شروع با Wildflower در ققنوس در سال 1998 است. این شرکت در حال حاضر در استخدام 5000 نفر در آن بسیاری از مفاهیم. شما می توانید یکی از آنها. برای متقاضیان علاقه مند وجود دارد خواهد بود یک کار عادلانه از 2 مارس تا آوریل 14 در ارتفاعات فروشگاه از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر هر روز به جز جمعه. نیز وجود خواهد داشت یک حزب استخدام 14 مارس از ساعت 11 تا 4 بعد از ظهر

Openings and Closings: Flower Child Heights Soon, The Rustic Goes Uptown, Pi Pizza Closes

عکس کارلوس برندن

Pi پیتزا, 181 ارتفاعات بلوار بسته مارس 21. در یک مصاحبه مطبوعاتی مایکل Sambrooks مالک و اپراتور Sambrooks مدیریت شرکت. گفت: “ما عاشق پیتزا از Pi ما فقط نمی باید زمان و پهنای باند به Pi تمرکز آن مورد نیاز با توجه به خواسته های ما مفاهیم دیگر. ما هیجان زده است که چند Pi کارکنان در حال حرکت به ما دیگر مفاهیم و ما آرزوی بهترین ها برای کسانی که با استعداد و مردمی که در حال رفتن به مفاهیم دیگر.”

Sambrooks به دست آورد Pi پیتزا همراه با دو نفر دیگر پای گیلاس مهمان نوازی مفاهیم در سال 2018 است. صاحب لی الیس بود محاصره با مسائل حقوقی و فروش پای گیلاس مفاهیم. این هوستون مطبوعات یک نگاه گذشته در پی پیتزا در ماه سپتامبر پیش از امکان rebranding. اما به ما گفته شد که به تازگی وجود دارد هیچ زمان برنامه ریزی برای یک مفهوم جدید.

دو نفر دیگر پای گیلاس مهمان نوازی مفاهیم خریداری شده توسط Sambrooks در حال حاضر rebranded. لی سرخ شده با مرغ و پیراشکی شد سام مرغ سرخ شده و دونات در دسامبر 2018 و ستاره دریایی شد 1751 دریا و نوار در مارس 2019.

The Triple Pork Chop is new at The Rustic.گسترش

سه گانه Pork Chop جدید در روستایی.

عکس از جیمز Coreas

روستایی, 1121, بالای شهر پارک بلوار در حال تیر اندازی به باز کردن در بهار سال 2020 است. این رستوران موسیقی زنده محل می آید از کایل Noonan و جاش Sepkowitz از محدوده مفاهیم با همکاری Texas کشور موسیقی ستاره پت سبز. از آن خواهد شد یک 27,000 فوت مربع فضا با پاسیو, مرحله, گسترده, فهرست شراب و یک تگزاس نخست استیک برنامه.

در کنار آن موسیقی ارائه محل شامل یک نوار با تگزاس با مضمون کوکتل و محلی و صنایع دستی آبجو. رستوران در خدمت مواد غذایی است که انتظار می رود برای دیدن در تگزاس مانند گراز وحشی کوفته تاماله سه راه انواع tacos, آبجو, می, مرغ, استیک و غذاهای دریایی خلیج فارس. روستایی به تازگی راه اندازی برخی از مزرعه های تازه و آیتم های منو از جمله میگو و آووکادو سالاد چوب-ماهی قزل آلا کبابی ساندویچ و روستایی برداشت کاسه به علاوه دو طرف مانند Elote سیاه سالاد لوبیا. پس این همه گوشت و گوشت بیشتر.

You can be part of the team at The Rustic.گسترش

شما می توانید بخشی از این تیم در روستایی.

عکس دیلون راس کرک

اولین موقعیت باز در دالاس در سال 2013, به دنبال یک نقطه در سن آنتونیو در نهایت فرود با یک سوم در هوستون در نوامبر سال 2018 است. هوستون خیلی عالی است صاحبان در حال حاضر باز کردن یک دوم محل در اینجا. روستایی ارائه می دهد رایگان موسیقی هر روز با ویژه یکی را نشان می دهد و همچنین. پت و سبز و سه بار نامزد جایزه گرمی و شریک در روستایی انجام خواهد شد مارس 13 برای اوایل روز سنت پاتریک جشن در 1836 پولک محل در مرکز شهر هوستون. بلیط ها $27 برای پذیرش عمومی و 60 دلار برای VIP.

و اگر شما در حال کار جستجو روستایی بالای شهر است که در حال حاضر استخدام 250 اعضای تیم است. شما می توانید درخواست آنلاین و یا خود را به ارمغان بیاورد چهره خندان به رستوران در 1121, بالای شهر, پارک, از دوشنبه تا شنبه از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر

Galiana's Bakery will transform into a Tex Mex paradise.گسترش

Galiana نانوایی را تبدیل به یک Tex Mex بهشت.

عکس Lorretta دکتر ruggier

Galiana را Bakery & Cafe, 24110 غربی آزادراه نزدیک خواهد شد 1 مارس تا راه را برای خود تغییر علامت تجاری به عنوان Galiana را Tex Mex و آگاو نوار. متعلق به Grupo Herrera رستوران یک خانواده متعلق به شرکت artisanal نانوایی محبوب برای خود شیرینی و دسر و همچنین به عنوان صبحانه و صبحانه. مشتریان وفادار یکی از آخرین آخر هفته خود را حل کنند. آن را دوباره باز به عنوان جدید رستوران تک مکس در اواخر مارس تا اوایل آوریل است.

The Herrera family are expanding their empire.

این Herrera خانواده در حال گسترش امپراتوری خود را.

Photo by Grupo Herrera رستوران

مفهوم جدید قرعه کشی خواهد شد در Herrera خانواده سفر به مکزیک در طول سال با منو پوشش مناطق مختلف در سراسر کشور است. ظروف را از ویژگی های تازه تشکیل دهنده معتبر مکزیکی ادویه جات ترشی جات و منحصر به فرد ترشیجات. این Herrera خانواده نیز صاحب و عمل آلیشیا, مکزیکی, پنجره مشبک, Marvino و داریو است.

در نوشیدنی های کنار آگاو نوار نمایش خواهد دسته کوچک tequilas از جمله خانواده Herrera خانواده هرردورا دو بشکه Reposado. کامل نوار را کوکتل آبجو و شراب.

همچنین نگاه کنید برای یک نان ذرت مکزیکی و تمل ایستگاه به همراه یک درایو از طریق در آینده است.

Tamashi رامش Robata, 9896 بللیر بلوار باز فوریه 8 در کنار HMart. این باعث می شود چهارمین مکان برای Tamashi این محل است و نه در خدمت سوشی مانند دیگر نقاط که به نام Tamashi رامش و سوشی. وجود دارد شما اولین سرنخ. به جای این محل متمرکز شده است robata که معمولا شامل گریل شده کباب گوشت و یا سبزیجات است.

این robata منو ارائه می دهد گزینه های مانند chicken satayقلب و دل و قلوه گوسفند کباب shishito فلفل, hamachi, تند, قارچ, و بیشتر. نیز وجود دارد رامش به عنوان یک گزینه کاری tsukemen ساخته شده با شیر نارگیل tamashi menn (میگو رامش), miso و tonkatsu.

نیز وجود دارد takoyaki (توپ هشت پا) مرغ karrage و کوفته.

Taqueria Estila مکزیک, 10730 بارکر سرو افتتاح شد در اواسط فوریه. کوچک و دنج رستوران در خدمت معتبر مواد غذایی مکزیکی مانند carnitas, tamlaes و enchiladas. همچنین خیابان ذرت و خیابان tacos. آنها در خدمت صبحانه tacos, burritos و صفحات به عنوان به خوبی. در روز جمعه وجود دارد pozole. Menudo و birria در دسترس هستند در تعطیلات آخر هفته.

شام می توانید سفارش fajitas توسط نیمه یا کامل پوند به علاوه وجود دارد مانند دسر churros و bliny. شستن آن همه را با یک مکزیکی کک یا horchata در حالی که چک کردن نقاشی های دیواری رنگارنگ

Brasa را Brazilian Steakhouse, 705, اصلی, باز سه هفته پیش. این رستوران یک churrascaria تحت تاثیر ریو گرانده دو سول در جنوب برزیل است. در ارائه بیش از پانزده گوشت و از جمله مرغ و گوشت خوک و گوشت گاو و گوسفند و غذاهای دریایی خدمت rodizio ، مجموعه منوی قیمت شامل همه شما می توانید خوردن سالاد بار.

برای ناهار هزینه است $36.50 برای بزرگسالان $18.25 برای کودکان 5 تا 11 یا فقط نوار سالاد برای $23.50. در شام این افزایش قیمت به $48.50 برای بزرگسالان $24.25 برای کودکان و نوجوانان و $26.50 برای سالاد بار تنها. نیز وجود دارد یک سرویس کامل نوار کوکتل, شراب و آبجو.

A crawfish-stuffed croissant will make your day.گسترش

یک crawfish-پر کروسانت روز خود را.

Photo by Philipp نگهدار

EggHaus لذیذ, E. TC دلقک است که در خدمت یک آیتم جدید است که باعث می شود بهترین crawfish فصل است. این Crawfish کروسانت است EggHaus تازه پخته شده کروسانت شکم پر با برنج و خانه ساخته شده crawfish etouffee. این فرانسوی-کاخون درمان از باواریا متعلق به خانواده کسب و کار. نیست که امریکا ؟

Even an executive needs a burger once in a while.گسترش

حتی یک مدیر اجرایی نیاز به یک برگر یک بار در در حالی که.

عکس توسط دوک Hoang

Peli Peli جدید اجرایی, ناهار, منو در آن چهار هوستون منطقه محل در کتی جنگل های ایرانیان و, در پارک. $25 منو ارائه می دهد سه دوره. اولین دوره انتخاب یکی از پنج استارت مانند هویج و زنجبیل, سوپ گوشت گاو Bobotie و رنگین کمان سالاد کلم پیچ. دومین دوره ارائه می دهد گزینه های چنین به عنوان مرغ Espetada Almoco این Peli برگر و مرغ کاری. وعده غذایی است که در صدر با Peli Peli را تافی مهم درمان برای دسر.

رستوران های گزارش شده در فوریه 2020:

Adair, مرکز شهر, 1000, لوئیزیانا باز ژانویه 27
Alma 3974 Westheimer باز در اواخر ژانویه
خرس سیاه, کسی که شام میخورد 8821 Metropark باز اوایل فوریه
Bombshells, 6888 باد از شمال آزادراه باز ژانویه 30
برگر مشترک سال 2002 N. چوپان باز فوریه 21
جوجه’nCone, 1919 N. چوپان باز فوریه 13
همین Tomate گوشت در بازار 17835 اعطای باز فوریه 22
پیراشکی Haus, 2313 ادواردز باز ژانویه 25
Geaux کاخون غذاهای دریایی 13018 Woodforest باز اوایل ژانویه
Eighteen36 اسب سواری کوره 2221 W., آلاباما, باز ژانویه 23
El Capitan عکس 17519 N. Gessner باز اوایل ژانویه
او-B Meyerland بازار 4955 Beechnut باز Janaury 29
JuiceLand, 1709 Dryden, افتتاح فوریه 6
گروه محلی دم 1504 چاپمن باز فوریه 28
Lone Star, غذاهای دریایی, 10990 Fuqua حال آن افتتاح ژانویه 25
NJ فو & Deafood, 10209 جانباز یادبود افتتاح اوایل فوریه
در دا خانه 9405 S. تگزاس 6 باز دسامبر 28
Taqo مکزیکی آشپزخانه و Tequileria, 1343 ییل باز فوریه 8
Tarasco را بستنی 12779 جونز باز فوریه 7

رستوران ها گزارش بسته در فوریه سال 2020:

نوار لویی, 2000 ویلووبروک بسته اواسط ژانویه
Buff, برگر, 10550 W. آلاباما بسته در اواخر ژانویه
Buff, برگر, 10550 Westheimer بسته در اواخر ژانویه
El Paraiso, 2320 کراکر بسته ژانویه 31
ایبیزا 2450 لوئیزیانا بسته فوریه 15
Ooh La La, دسر, بوتیک 770 سام هوستون پارک وی, N, بسته فوریه 22
افزایش شماره 2 1700 پست بلوط بسته ژانویه 28

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>