دهانه و بسته شدن: خبر خوب و معاملات خوب

در حال حاضر, بسیاری از ما در حال کار در خانه ما کامپیوتر در تلاش برای کشف کردن که چگونه برای تدریس به کودکان ما جبر و آنچه را برای شام از منابع است که ما را ترک کرده اند. دیگران در حال کشیدن دو شیفت در بیمارستان ها و یا دفع شکایت از خریداران که در حال عصبانی که خود را با نام تجاری مورد علاقه از کاغذ توالت در دسترس نیست. برخی از مهمان نوازی کارگران خود را پیدا گذار از نوار مدیران و waitstaff به رانندگان تحویل و یا از اسمبلر.

و سپس کسانی هستند که از دست داده اند شغل خود را به طور کامل. مهم نیست که چقدر سخت شما فکر می کنم شما باید در آن شخص دیگری احتمالا از آن بدتر است. هنوز هم این بدان معنا نیست که شما نمی توانید یک مختصر حزب ترحم. همه ما در حال صدمه زدن به. به همین دلیل آن را بسیار فوق العاده برای دیدن برخی از چیزهای مثبت اتفاق می افتد. در حالی که اینترنت پر است از حزبی عضو شورای نظارت مدت و تلویزیون ما به ما تیره و تار به روز رسانی روزانه ما هنوز مقدار که ما می توانیم خدا را شکر.

در این بحران اقتصادی وجود دارد هنوز روزنهای از امید. وجود دارد برخی از رستوران جدید باز کردن برخی از آنهایی که قدیمی بازگشایی و بسیاری از, بسیاری از تلاش برای زنده ماندن از طریق takeout و تحویل. اما آن انسان اشعه های نور که روشن این تیره چشم انداز است. حتی اگر آن را فقط یک وعده غذایی رایگان برای بهداشت و درمان کارگران و یا بیشتر قابل توجهی کمک مالی به کارگران مهمان نوازی آن است که ارتباط انسان که همه ما هنوز هم نیاز دارید.

در اینجا برخی از خبر خوب.

دهانه:

Broham Fine Soul Food and Groceries offers a taste of Indigo.گسترش

Broham خوب غذای روح و مواد غذایی ارائه می دهد یک طعم و مزه از نیلی.

عکس Chana رودز

Broham خوب غذای روح و مواد غذایی 517 بری باز آوریل 1. آشپز جانی رودز بسته شده است خود به شدت تحسین 13 صندلی رستوران, نیلی برای زمان حال است و با استفاده از فضا به عنوان Broham خوب غذای روح و مواد غذایی. رودز و Chana هر دو سابق تفنگداران دریایی در حال برنامه ریزی برای باز کردن مواد غذایی و غذاهای خوب مغازه در آینده اما COVID-19 همه گیر آورده که مفهوم به ثمر کمی اندکی زود است.

نیلی است نه نوع رستوران است که متناسب با آن را از مدل. این یک مفهوم رستوران محور نه تنها در اطراف مواد غذایی, اما آفریقایی-آمریکایی داستان و فرهنگ است که رودز می گوید از طریق غذاهای تقریبا مانند عملکرد و هنرمند. این نوع از نبوغ و خلاقیت به دست آورده رودز تمجید و جیمز ریش نامزد جایزه برای افزایش ستاره آشپز در سال 2019. متاسفانه مشتاق foodies باید صبر کنید تا زمانی که به ناهار خوردن در محدودیت های در حال تغییر در سفارش به بخشی از تجربه است.

در ضمن کاربران می توانید دریافت یک طعم و مزه از رودز’ استعداد در فروشگاه مواد غذایی. علاقه خود را برای حفظ معنی خریداران می توانید سعی کنید موارد مانند دودی ترشی هویج یا چغندر سس گوجه فرنگی. سایر چاشنی ممکن است شامل اپل کره یا قناری خردل. برای گیاهخواران وجود دارد housemade سبزیجات و ژامبون برای گوشتخواران را در خانه عسل-لعاب هام. نیز وجود دارد که گوشت اغذیه فروشی و کاهش از گوشت خوک و گوشت گاو. غذاهای دریایی, گزینه های متفاوت است اما اخیر Instagram پست نشان داد ماهی مانند طبل و Sheepshead به علاوه پادشاه خرچنگ پاها. وجود خواهد داشت مانند نان ذرت کلوچه یا تازه پخته brioche و رفتار مانند برنج و کره و بستنی و شیرینی یام بستنی. نیز وجود دارد که تازه تولید کند.

پیوند مشترک On-the-Goدر 601 ارتفاعات بلوار اتحاد آزمایشی باز تاریخ مارس 18, با توجه به آزادی مطبوعات. درایو جدید-از طریق نسخه از پیوند مشترک شیرینی و اغذیه فروشی و مشروب فروشی را بیش از نقطه ای که قبلا قرار دارد سم سرخ شده با مرغ و پیراشکی که مایکل Sambrooks در زمان بیش از گیلاس مهمان نوازی را لی سرخ شده با مرغ و پیراشکی در سال 2018 است.

آن را گرفتن و رفتن شیرینی کروسانت, کوکی ها و قهوه به علاوه ساندویچ صبحانه و ناهار و شام اقلام است. نیز وجود داشته باشد یک پیک نیک به سبک منو که ارائه خواهد شد پنیر و گوشت و مناسب برای جفت شدن با برخی از پیوند مشترک شگفت انگیز نان. محل جدید در نظر دارد برای شروع خدمت آبجو و شراب در ماه ژوئن.

پیش امدگی لبه بام ساخت و ساز و نظارت بر نوسازی و ساخت. پاسیو گسترش یافته و وجود دارد خواهد بود یک نوار ضد و اضافی در داخل صندلی با یک نگاه به آینده هنگامی که به ناهار خوردن در محدودیت برداشته می شوند.

پیوند مشترک شیرینی و اغذیه فروشی و مشروب فروشی باز آن محل در مونترو در سال 2014 و پس از افتتاح دو بیشتر در مرکز پزشکی و ارتفاعات است. در طول بحران کنونی آن است که در حال اجرا یک درایو کمک مالی برای باگت برای تغذیه Houstonians نیاز دارند. شما می توانید وب سایت خود را به صورت یک گزینه برای اهدای 3 دلار در هر قاب. هدف آن این است 10,000 قرص.

Millie's Kitchen will have fried seafood for takeout and delivery.

Millie آشپزخانه را سرخ کرده از غذاهای دریایی برای بایگانی اطلاعات و تحویل.

عکس کریستینا پل

Millie و کوکتل, 3542 جنگل بلوط باز خواهد شد مارس 24, به گزارش CultureMap هوستون. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد غیر معمول زمان برای شروع یک رستوران جدید مالک کن پل خوشمزه مفاهیم که در عمل تعدادی از هوستون رستوران ها و کافه ها از جمله آیین طرقه Izakaya و آماده اتاق فکر می کند آن را خارج و تحویل مدل کار خواهد کرد تا همه چیز به حالت عادی بازگشت.

رستوران الهام گرفته شده است و هزینه شرقی-سبک غذاهای دریایی حاجت که به یاد پل در حال رشد است. او می خواست به یک نقطه خوب به باغ اوکس/جنگل بلوط منطقه برای همه برای لذت بردن. Millie را در خدمت سرخ شده غذاهای دریایی در حال حاضر و علاقه مندی ها مانند رول خرچنگ و صدف بخارپز در آینده هنگامی که شام خوردن در محدودیت برداشته می شوند. پل گفت CultureMap‘s اریک سندلر است که وجود دارد خواهد بود صدف سرخ شده. این نویسنده نمی توانید صبر کنید.

در حال حاضر استخدام:

JuiceLand has jobs.گسترش

JuiceLand دارای شغل.

عکس جولیا Keim/غول سر و صدا

Juiceland, 5310 کربی در حال حاضر استخدام با برنامه ای برای بازگشایی آن غرب دانشگاه محل در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه. چک حفاظت وام فعال Austin-بر اساس شرکت برای شروع به طور فعال استخدام با برنامه های بازگشایی فروشگاه در هوستون Austin و دالاس.

روشن کردن و از بین بردن:

Dumpling Haus has family feasts to-go.گسترش

پیراشکی Haus خانواده اعیاد و برو.

عکس Amiley لای

پیراشکی Haus
2313 ادواردز
832-781-1807

این چینی ها و خانه پیراشکی رستوران باز این ژانویه گذشته. این اولین آجر و ملات برای کسب و کار است که در اصل به عنوان یک پاپ آپ در هوستون بازارهای کشاورزان و در Axelrad. متاسفانه آن راه اندازی شد و به زودی تحت الشعاع قرار توسط بحران کنونی ترک صاحب ایلین برنده و دختران Amiley و اشلی لای تقلا برای پیدا کردن راه هایی برای راه اندازی یک رستوران جدید در حال حاضر تحت رستوران محدودیت. بنابراین آنها ایجاد کرده اند خانواده بسته است که می توان برداشت و یا تحویل داده شده و منجمد بسته از خانه کوفته و wontons.

خانواده بسته به مدت چهار (60 دلار) شامل 20 کوفته ماکارونی ظرف یک بشقاب برنج و یک ظرف سبزی. آنها همچنین دارای 25 قطعه منجمد دمبلنجس برای $20. را انتخاب کنید از گوشت مرغ یا وگان. آنها همچنین باید منجمد wonton بسته. پیراشکی Haus طول می کشد قبل از دستور خود را برای وعده های غذایی مایکروویو برای انتخاب کنید تا در شهری برداشت شنبه بازار در 2752 بوفالو جاده سریع السیر.

Grab some dumplings for your little dumplings at home.گسترش

چنگ زدن به برخی از کوفته های کوچک خود را کوفته در خانه.

عکس Amiley لای

در حالی که آنها نیز ارائه تحویل از طریق GrubHub و DoorDash مهمان را انتخاب کنید که به به صورت آنلاین سفارش دهید و انتخاب کنید تا منظقه می تواند احساس بهتر از دانستن است که کل خرید می رود به خانواده متعلق به رستوران به جای تحویل اتهامات و کمیسیون. فقط متن رستوران هنگامی که شما وارد و اجازه دهید آنها را می دانیم رنگ و وسیله نقلیه خود را و آنها را به مواد غذایی را به شما.

برای کسانی که در نزدیکی سایر متری منطقه Phat رستوران 23119 استعماری پارک وی, است, اعطای وام یک دست فروش پیراشکی Haus منجمد کوفته در آن رستوران در کتی با 100 درصد از درآمد حاصل از رفتن به دامپلینگ Haus. Phat رستوران صاحب/آشپز الکس طلا یونگ نیز توزیع رایگان غذا به رستوران کارگران در همکاری با هوستون تغییر وعده غذایی در هفته های گذشته است. اگر شما بیش از آن که راه گرفتن برخی از آشپز یونگ را در مالزی غذا و یا crawfish, شما می توانید برخی از منجمد کوفته برای بعد. شما به کمک دو به صورت محلی و متعلق به رستوران ها در یک زمان.

The Paella del Meson at El Meson is filled with seafood and saffron.

Paella دلم مزون در ال مزون پر, غذاهای دریایی و زعفران.

عکس ساندرا Crittenden

ال مزون
2425 دانشگاه
713-522-9306

این لاتینا, رستوران متعلق به آشپز Pedro Angel Garcia و Regina, اتحاد برای بازگشایی انتخاب کنید و تحویل پس از آن بسته به طور موقت برای ناهار خوردن در محدودیت. این ارائه می دهد یک منو از کوبا مورد علاقه های شما مانند لباس های کهنه, Pollo Al Ajillo و گوشت ران گاو Empanizadoیک کوبا-برش گچ بری بالا. این شهر همچنین دارای یک Tex-Mex منو از enchiladas nachos در quesadillas و carne asada. وجود ماهی و صدف, غذاهای بیش از حد. برای paella, عاشقان ال مزون ارائه می دهد شش نسخه از 22 دلار برای هر فرد به صورت گیاهی paella به 30 دلار در هر فرد برای غذاهای دریایی, گزینه های.حداقل سفارش paella برای دو نفر.

در طول زمان خاموش شدن آن است که این برنامه شامل یک ویژه فهرست شراب بطری 25 درصد ، آن را نیز ارائه چهار برای قیمت سه غذای اصلی معامله است. Entrees همه باید یکسان باشد. باز برای وانت یا تحویل از دوشنبه تا جمعه از ظهر تا 8 بعد از ظهر شنبه و یکشنبه از 3 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر آن نسبتا بزرگ منطقه تحویل و آن را رایگان در سفارشات بیش از $75. بررسی وب سایت خود را برای اطلاعات بیشتر.

Can I have some of your tots?گسترش

آیا می توانم برخی از tots خود را?

عکس کیرستن Gilliam

FM آشپزخانه + نوار
1112 چوپان
832-404-6006

این بازی گاه به گاه رستوران و نوار را بازگشایی های جدید به منو بروید مارس 27. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از حد معمول مورد علاقه های شما مانند آن بال لود کودکان و همبرگر. نیز وجود دارد سالاد و انواع ساندویچ مرغ.رستوران ارائه شده است برخی از ویژه در این زمان مانند آن برنده برنده مرغ شام (35 دلار). آن را یک کل بوداده مرغ 2 طرف و 2 آبجو. شما می توانید ارتقاء برای مقابله با جایگزین کوکتل کیت برای آبجو برای اضافی $5.

صحبت از کوکتل کیت, FM ارائه شده است آنها را برای $9 به تنهایی. را انتخاب کنید از سبک های کلاسیک و مارگاریتا, انبه Chamoy مارگاریتا مسکو قاطر یا FM Ranchwater. وجود دارد $9 frozens مانند Frose, سوراخ کردن و Dacquiri. انتخاب شراب $25 توسط بطری.

نیز وجود دارد برگر بسته برای 2-4 نفر و FM Snack Pack برای یکی که شامل یک FM برگر با سیب زمینی سرخ کرده یا tots و Montucky سرد میان وعده آبجو برای $10. سفارش در طول یک ساعت یک مبارک از دوشنبه تا جمعه از ساعت 3 بعد از ظهر تا 6:30 p. m. و معامله برای $8.

Kata Robata's lobster mac n'cheese is luxurious.گسترش

کاتا Robata را خرچنگ مک n’cheese لوکس است.

عکس جولی Soefer

کاتا Robata
3600 کربی
713-526-8858
katarobata.com

ژاپنی-متولد آشپز Manabu “Hori” Horiuchi چهار بار جیمز ریش نامزد جایزه, باز این, براق, مدرن, رستوران ژاپنی در سال 2009. با توجه به کروناویروس ناهار خوری محدودیت کاتا Robata بسته به طور خلاصه در ماه گذشته بازگشایی شد اما برای منظقه سرویس مارس 21. منو کمی کوچکتر است اما هنوز هم ارائه می دهد سوشی و ساشیمی, ramen و robata موارد مانند تگزاس کوبه کباب گوشت گاو. آن باز است را خارج و روزانه از 4 بعد از ظهر تا 8:30 p. m.

این نیز ارائه می دهد آبجو, شراب و خاطر از یک لیست گسترده ای.

La Grange has a pop-up.گسترش

لا گرنگ یک pop-up.

عکس از ویکتوریا کریستنسن

لا گرنگ
2517 رالف
832-962-4745
lagrangehouston.com

لا گرنگ بسته به طور موقت در مارس 8, اما آشپزخانه خواهد بود رفتن نیروی کامل در آوریل 24 از 3 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر به صورت یک پاپ آپ ویژه با وعده های غذایی خانواده و در خانه بسته به انتخاب کنید تا. وجود دارد Fajita جعبه که شامل سه پوند گوشت, خامه ترش, guacamole و آرد یا چیپس ذرت. مشتریان می توانید گوشت گاو (45 دلار) مرغ ($38) کبابی, ماهی تیلاپیا (45 دلار) را انتخاب کنید و یا ترکیبی از دو برای $45. سه پوند باید خوراک یک خانواده بزرگ و یا دو وعده غذا برای یک کوچک.

نیز وجود دارد یک آبجو کتک ماهی و میگو جعبه (20 دلار) و جعبه نمونه بردار (22 دلار) باید کل خانواده مبارک با 4 گوشت خوک کشیده, empanadas, 6 گاو تاک-itos و 4 دودی مرغ flautas. آن را با خامه ترش و گشنیز موجب pico de gallo و guac. فراموش نکنید که برای اضافه کردن adriano: 8 اونس (9 دلار) و 16 اونس ($16). وجود آبجو و شراب در دسترس برای انتخاب کنید تا.

ما نمی توانیم صبر کنید تا زمانی که آن عالی پاسیو باز است دوباره.

Bring Mel's home cooking to your home.گسترش

را مل پخت و پز خانه است به خانه خود را.

Photo by Jeff Henry

مل کشور, کافه
24814 Stanolind
281-255-6357
281-255-9411
melscountrycafe.com

این کافه در تامبال آن شناخته شده است پایین-صفحه اصلی آشپزی و بیش از حد بالا مگا مل برگر چالش است. برادر من کابوی کلینت و پسرش آستین باید هر دو به اتمام چالش به عنوان من برادر و پسر-در-قانون اما ما نمی خواهد بحث در مورد آنچه اتفاق افتاده است پس از آن. که داستان دیگری است. اجازه دهید فقط می گویند برخی از افراد نباید از تلاش برای خوردن یک برگر ساخته شده با 1-1/4 پوند گوشت گاو 1 پوند بیکن 1/4 پوند پنیر و تمام مواد باغچه خانهها.

مل شده در Weirich خانواده پس از آن آغاز شد که مریم مرغ سرخ شده در سال 1977. آن را تبدیل به یک برگر مشترک در سال 1985 بود و تغییر نام مل کافه به نام دختر ملودی. آن مل کشور کافه در سال 1994 و گسترش منوی آن شامل مواردی مانند آن مرغ استیک سرخ شده و روزانه ناهار ویژه.

در وضعیت فعلی مل را ارائه تحویل رایگان در عرض 20 شعاع مایل به مکان هایی مانند جنگل, بهار, تامبال و ماگنولیا. این شهر همچنین دارای یک مقابله به نام یک خانواده چهار بسته است. گزینه های تغییر بر اساس در دسترس بودن. مشتریان می توانید یک غذای اصلی که در خدمت چهار نفر. گزینه معمولا شامل ظروف مانند مرغ استیک سرخ شده, مرغ سرخ شده, مرغ سرخ شده, ماهی و یا اگر شما خوش شانس مرغ و Dumplings. این بسته آمده با چهار طرف نان ذرت یا رول و انتخاب پودینگ موز یا هلو پینه دوز. دوباره تغییرات منوط به در دسترس بودن. این است که برگر کینگ.

کامل منو در دسترس است را خارج و به جز برای ناهار ویژه. اگر شما بوده ام به دنبال یک مناسب و معقول مونت کریستو مل می تواند به شما قلاب تا برای $6.95. سیب زمینی سرخ شده اضافی هستند.

The Fish Lover is one of many sushi rolls at Redfish Grill.

ماهی عاشق یکی از بسیاری از سوشی رول در Redfish کوره.

عکس Rolita چانگ

Redfish غذاهای دریایی کوره
19950 بزرگراه دولت 249
281-970-8599
redfishhouston.com

این رستوران افتتاح شد در سال 2003 توسط تایوانی-متولد مالک و آشپز دیوید چانگ. او و همسر Rolita باید رسالت خود را به سرو جامعه در طول سال با استقبال از مهمان نوازی و خلاق غذا که ترکیبی از چینی و ژاپنی با طعم سس تکنیک های که بیشتر یادآور یک اغذیه فروشی و مشروب فروشی. مختلف انواع ماهی ممکن است صدر با منحصر به فرد مانند سس تند لوبیا سیاه و سفید و یا فندق کرم. با این حال بسیاری از مشتریان وفادار هستند اختصاص داده شده به سوشی رول ارائه شده است. برخی از محبوب ترین آتش ترقه رول با تند ماهی تن و ماهی قزل آلا و Rolita رول.

Redfish Seafood Grill has steaks as well.

Redfish غذاهای گریل شده استیک به عنوان به خوبی.

عکس Rolita چانگ

در حال حاضر را از منو است که کمی کوچکتر از حد معمول منو هر چند نه زیاد. بسیاری از سوشی ارائه و غذاهای دریایی اقلام در دسترس هستند همراه با مرغ و استیک غذاهای مانند sous vide کره ای استیک. وجود دارد برخی از استارت مانند چسبنده دنده یا تمپورا میگو سرخ شده به همراه دسر مانند شکلات سفید پودینگ نان و شکلات فوران کیک. Redfish همچنین خاطر, خانه, ساخته شده, فلفل هالوپینو, خیار margaritas و آن Redfish 76 کوکتل برای رفتن و یا به صورت تحویل از طریق DoorDash.

ویژه این هفته شامل edamame با خرید سه رول سوشی و سالاد را با یک غذای اصلی سفارش دهید. Redfish در حال حاضر بسته شده در روز دوشنبه.

Wine and pizza are a quarantiner's best friends.

شراب و پیتزا هستند quarantiner بهترین دوستان است.

عکس توسط Cory جانسون

مزه اتاق
818 شهر و کشور بلوار 281-822-1500
1101-18 بالای شهر پارک بلوار 713-993-9800
tastingroomwines.com

این شراب نوار و رستوران ارائه کامل آن منو به علاوه برخی از “اجتماعی فاصله” فروش فوق العاده در حال حاضر. آن Facebook صفحه لیست های مختلف ویژه مانند 2 پیتزا یا entrees, 2 طرف 2 دسر و یک بطری شراب برای شیرین $40. دیگر ویژه شامل 2 پیتزا, 2, سالاد, 2 کوکی ها و یک بطری شراب برای $40 به عنوان به خوبی. وجود دارد, همبرگر, پاستا و غذا بیش از حد.

تحویل در دسترس است از هر دو در مرکز شهر و بالای شهر از طریق DoorDash به نفع و GrubHub. CityCentre نیز تحویل از طریق UberEats.

مزه اتاق نیز ارائه وعده های غذایی رایگان به مهمان نوازی کارگران با چک خرد هر سه شنبه در ساعت 4 بعد از ظهر

وعده های غذایی رایگان:

مک دونالد
مکان در سراسر جهان

مک دونالد رستوران در هوستون در حال ارائه رایگان با تشکر از شما وعده های غذایی به اولین پاسخ دهندگان و بهداشت و درمان ضروری کارگران از مارس 22 مارس تا 5. این شامل افسران پلیس و آتش مبارزان EMTs. پزشکان و پرستاران و کارکنان بیمارستان و سایر ضروری بهداشت و درمان کارکنان. یک کار معتبر نشان مورد نیاز است برای تعریف غذا.

برای صبحانه گزینه های تخم مرغ McMuffin مرغ McGriddles یا بیکن, تخم مرغ و پنیر و بیسکویت. وعده غذایی همراه با یک نوشابه هر اندازه چای یا قهوه داغ به علاوه یک هش قهوه ای است.

شام انتخاب شامل دو چیزبرگر, 6-قطعه Chicken McNuggets یا فیله o’ ماهی با نوشابه و چای و یا قهوه و سیب زمینی سرخ کرده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>