دهانه و بسته شدن: 25 درصد راه حل

فرماندار گرگ ابوت روز دوشنبه اعلام کرد که تگزاس را آغاز بازگشایی در فاز با فاز من شروع ممکن است 1. این اجازه می دهد تا رستوران به کار خود را در اتاق ناهار خوری در 25 درصد ظرفیت در حالی که پیوستن به اقدامات ایمنی در اینجا مشخص شده. در حالی که بسیاری از صاحبان رستوران و کارکنان هیجان زده به عقب بر گردیم به نوعی از حالت عادی دیگران هنوز در تلاش برای انطباق با جدید بایگانی اطلاعات و ارائه خدمات آنها اجرا شده است. برخی از رستوران ها مشتاق برای رفتن در حالی که دیگران مردد هستند به بازگشایی در میان تمام دستورالعمل های دقیق و هزینه های که مطیع آنها مستلزم. با 25 درصد اشغال محدود کردن برخی از صاحبان مطمئن نیستید اگر آن ارزشمند است پس حاشیه سود باریک هستند و حتی در یک روز خوب.

با این نورد باز آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه بسیاری از است آماده برای شام خوردن بیرون است. وجود دارد برخی از, cfnm handjobs, است که نمی توانید صبر کنید و خواهد بود که برای اولین بار در خط در رستوران های مورد علاقه خود را. دیگران می گویند: “دوزخ نه, من نمی خواهد!” هر دو طرف باید مشروع نظرات و دلایل خود را انتخاب کند. این اولین مرحله تعیین خواهد کرد اگر فاز 2 می رود به عنوان برنامه ریزی شده برای مارس 18.

این لیست رستوران شامل تعدادی از کسب و کارهای محلی خود را بازگشایی اتاق ناهار خوری با محدودیت. بسیاری از آنها هنوز هم عامل حیاتی را از خدمات به تولید درآمد و ایجاد شغل برای کارمندان خود پس لطفا همچنان به حمایت از رستوران مورد علاقه خود را حتی اگر شما آماده برای شام خوردن . برخی از رستوران ها حلق آویز پشت تا مرحله دو وقتی رستوران می تواند به افزایش ظرفیت به 50 درصد است.

آن زمان ترسناک و بسیاری از این به عنوان یک بازگشت به ما قبل از COVID-19 زندگی می کند. متاسفانه زندگی ما ممکن است هرگز همان خواهد شد دوباره. حداقل نه در هر زمان به زودی. پس لطفا تصمیم گیری است که نگه داشتن نه تنها خود را امن, اما کسانی که در اطراف شما به عنوان به خوبی. هوستون رستوران ها با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی و اجرای استانداردهای ایمنی هستند که به منظور محافظت از ما. در حال حاضر زمان به مشتری است که هر مالک و مدیر سرور و آشپز دوست دارد برای دیدن آمده در درب.

a'Bouzy has bubbles to soothe your troubles.گسترش

یک’Bouzy دارای حباب برای تسکین مشکلات خود را.

عکس Becca رایت

یک Bouzy
2300 Westheimer
713-722-6899
abouzy.com

این شامپانی اغذیه فروشی و مشروب فروشی انجام شده است منظقه را با فوق العاده روزانه از COVID-19 shutdown از رستوران ناهار خوری اتاق. در حال حاضر آن است که بازگشایی برای ناهار خوردن در سرویس آوریل 1 خواهد بود و پیروی از دستورالعمل های تعیین شده توسط CDC و تگزاس انجمن رستوران از جمله تگزاس رستوران وعده. رزرو توصیه می شود.

مهمان می تواند لذت بردن از استارت مانند 72 ساعت Sous Vide شکم گوشت خوک (11 دلار) و entrees مانند غذاهای دریایی Bouillabaisse پاستا (24 دلار) و خفه شده ریز ریز کردن گوشت خوک ($16). وجود دارد ساندویچ از جمله کروسانت Jambon Fromage (14 دلار) یک کروسانت ژامبون و پنیر.

رستوران قصد دارد برای ادامه آن فوق العاده روزانه برای منظقه گرفتن است. نگاهی اخیر به ویژه در Facebook نشان می دهد معاملات مانند لازانیا با سالاد و نان سیر و یک بطری از نوعی شراب قرمز Classico برای $42. دیگر ویژه شده اند مانند غذاهای coq, au, vinمرغ گلدان پای و دنده نخست برای دو, همه زوج با یک بطری شراب. آنها متفاوت است روزانه اما به نظر می رسد مانند بسیار خوب ارائه می دهد به ما. شما می توانید اضافه کردن یک بچه وعده غذایی و یا اگر شما در حال quarantining با آنهایی که کمی. رستوران نیز ارائه می دهد نیم گالن ال Jimador margaritas ($32).

Justin Turner has more to smile about nowadays than just burgers.گسترش

جاستین ترنر بیشتر به لبخند مورد امروزه از همبرگر.

عکس کیمبرلی پارک

برنی برگر, اتوبوس
5407 بللیر بلوار
713-349-9400
berniesburgerbus.com

صاحب جاستین Turner بسته شده است BBB مکان در ارتفاعات کتی و Missouri شهرستان به طور موقت پس از تمام رستوران کسب و کار است که بیرون آمدن از بللیر محل در حال حاضر. ترنر دریافت یک کمک کوچک به تازگی از محلی هوستون مسکن و دوست, David Atkins که خریداری هزاران دلار در کارت های هدیه است که او قصد ندارد به پول نقد در و او نیز خریداری تعدادی از همبرگر بسته برای ارائه به دوستان و همسایگان خود را با توجه به ABC.com.

ترنر تشویق مشتریان به ادامه منظقه به دستور و سفارش آنلاین برای تحویل و از, اما همچنین باز کردن پاسیو برای نقاشی با آبرنگ روی گچ ناهار خوری همراه با یک چادر ویژه ای برای افزایش فضای. را خارج وجود دارد در حال ساخت خود برگر کیت و خانواده کشویی بسته به علاوه BYO تگزاس هنر و صنعت آبجو شش بسته از 5 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر روزانه. همراه با منوی همبرگر با نام مانند اصل و تشویق کننده, وجود دارد می لرزد بچه ها وعده های غذایی و, تنظیم, سیب زمینی سرخ کرده و tots. اتمام آن در تمام طول روز شاد ساعت فوق العاده بیش از حد.

اگر شما رها رستوران حتما برای تبریک ترنر در اخیر خود nuptials. او فقط ازدواج کردم مارس 21, در میان همه این دیوانگی است.

Bisou has reopened its chic dining room.گسترش

Bisou به بازگشایی آن اتاق ناهار خوری شیک.

عکس Bisou کارکنان

Bisou
4444 Westheimer
713-955-3855
bisourestaurant.com

این نقطه داغ مرسوم بسته به طور موقت با توجه به ناهار خوردن در سرویس محدودیت. در اصل قرار به بازگشایی مارس 5 آن ضربه تا تاریخ یکشنبه, مارس 1 در 4 p. m. آن را باز خواهد شد تا نیمه شب و سپس رزومه خود را از صبحانه و خدمات در روزهای شنبه و یکشنبه در ساعت 10 صبح با شام سرویس ابتدا در 4 p. m. رزرو هستند بسیار توصیه می شود.

Coppa Osteria sets the stage for social distancing and dining.گسترش

Coppa Osteria مجموعه صحنه را برای اجتماعی فاصله و ناهار خوری.

عکس شانون اسمیت

Coppa Osteria
5210 Morningside
713-522-3535
coppaosteriahouston.com

این رستوران ایتالیایی شده است پایه های اصلی برای چند دیگر کلارک کوپر مفاهیم مانند پانک ساده غذایی جنوب در طول COVID-19 shutdown. آن را ادامه خواهد داد به ارائه منظقه را-در حالی که باز کردن آن اتاق ناهارخوری آغاز آوریل 1. رستوران باز است و از ساعت 11 تا 9 بعد از ظهر روزانه. رزرو مورد نیاز هستند و ناهارخوری زمان محدود خواهد شد به یک ساعت و نیم. جداول اند فاصله حداقل شش فوت از هم جدا و تمام دستورالعمل های ایمنی هستند که به دنبال. وجود فاضلاب و ایستگاه های ضد عفونی کننده در هر جدول. منو در حال حاضر شامل بسیاری از روزها را, پاستا, پیتزا, antipasti و ماهی کبابی غذاهای.

The Drunken Chicken Kolache at EggHaus is a quarantine comfort food.گسترش

این مستی مرغ Kolache در EggHaus یک قرنطینه مواد غذایی راحتی.

Photo by Philipp نگهدار

EggHaus لذیذ
2042 TC دلقک
713-489-6719
egghaus.com

این صبحانه و ناهار نقطه ادامه خواهد داد انجام منظقه وانت تحویل و سفارش آنلاین را نیز باز برای ناهار خوردن در سرویس آوریل 1 با محدود کنید. آن ساعت از دوشنبه تا پنج شنبه از 7 صبح تا 2 بعد از ظهر و پنج شنبه و جمعه از ساعت 8 صبح تا 3 بعد از ظهر

El Big Bad has a variety of margaritas like the Mint Hibiscus.

ال بزرگ بد انواع margaritas مانند نعناع ترش.

عکس کیت مک لین

ال بزرگ بد
419 تراویس
713-229-8181
elbigbadtx.com

بزرگترین حاوی تکیلا نوار ال بزرگ بد است که قطعا محل ضربه تا آخر این هفته اگر شما به دنبال برای برخی از Cinco de Mayo, سرگرم کننده, margaritas و Tex-Mex. آن را باز و داخل آن و در اطراف پاسیو مارس 1 در 4 p. m. برای آن “کینکو در محل ما” جشن. آن را باز خواهد شد تا 2 صبح با آشپزخانه بسته شدن در نیمه شب. آن 10 سالانه Cinco de Mayo جشن اجرا خواهد شد از طریق ممکن است 5. بررسی آن در Facebook صفحه برای باز کردن ساعت به عنوان آنها متفاوت است روزانه. پذیرش است که در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده و تمام دستورالعمل های ایمنی را در پی خواهد داشت. وجود یک پارکینگ در سراسر خیابان در پرستون.

ال بزرگ بد است enchiladas fajitas و مارگاریتا کیت برای رفتن اگر شما می خواهید به کینکو در محل خود در اقامتگاه است.

Galiana's has gone Tex-Mex.گسترش

Galiana را رفته Tex-Mex.

عکس Becca رایت

Galiana را Tex-Mex و آگاو نوار
24110 غربی آزادراه
832-653-6853
galianastexmex.com

Galiana را Tex-Mex باز آوریل 29 بعد از بسته شدن 1 مارس برای تغییر علامت تجاری به عنوان گزارش شده در اینجا در هوستون مطبوعات. این در اصل Galiana شیرینی و کافه یکی از مفاهیم توسط Grupo Herrera.

این Herrera خانواده ایجاد کرده منو از Tex-Mex مورد علاقه های شما با برخی از الهام از منطقه ای غذاهای مکزیکی از جمله sopes, spandex و خیابان tacos. گواهی گوشت گاو آنگوس Fajitas از یکی دیگر از خانواده ها, رستوران ها, آلیشیا, مکزیکی, پنجره مشبک است که در منو با یک پیچ و تاب و کمی. Galiana نسخه طعم, با, خانواده, راز ادویه مخلوط و پرتقال و خربزه آب است.

رستوران باز است برای منظقه انتخاب کنید و تحویل با مناسب درایو-از طریق باز از 11 صبح تا 8:30 p. m. روزانه. آن را ارائه می دهد رایگان تحویل در عرض ده مایل شعاع برای سفارشات ساخته شده به طور مستقیم از طریق رستوران. آن را نیز ارائه اوین و ال Jimador مارگاریتا کیت برو. هنگامی که رستوران باز می شود بعد برای ناهار خوردن در سرویس مهمان قادر خواهد بود برای لذت بردن از آگاو بار با margaritas و mezcal کوکتل. خانواده و حتی ایجاد شده خود را تکیلا با نام تجاری Herrera خانواده هرردورا دو بشکه Reposado.

Galiana را انتظار دارد که برای باز کردن آن اتاق ناهار خوری و نزدیک به دو فاز از تگزاس بازگشایی طرح است.

Harry's is introducing new dishes in time for reopening.گسترش

هری معرفی غذاهای جدید در زمان بازگشایی.

Photo by Joel مارتینز

هری رستوران
318 توام
713-528-0198
harryshtx.com

این خانواده متعلق به رستوران شده است در اطراف از سال 1948 و گرفته بود توسط Platsas خانواده در سال 1993. آن را به تازگی تحت عمل عمده و مدرن نوسازی در سال 2018 است. صاحب جانی Platsas یک یونانی مهاجر و همسرش پاتریشیا است از اکوادور میراث بنابراین منوی خود نشان دهنده ترکیبی از یونانی, لاتین و آمریکا طعم. دختر Zoi Platsas به عنوان هری آشپز اضافه شده است برخی از آیتم های جدید به صبحانه و ناهار منو فقط در زمان برای بازگشایی آن اتاق ناهار خوری. پسر جیانی نیز در این رستوران بهره برداری است.

مهمانان را ببینید غذاهای جدید مانند Tiropita گوشت خوک, ژیروسکوپ و شیرینی که ما مشتاق به سعی Galatopita. این یک یونانی پای شیر با یک شیر پخته شده بریزید و در ترد fillo. برای $4 که برای تلفن های موبایل مانند یک تکه از بهشت در یک قیمت معقول. آن را نیز باید مورد علاقه های شما مانند یونانی فتا سیب زمینی سرخ شده و تند Chilaquiles. در حال حاضر, وجود خواهد داشت هیچ کافه تریا خط در انطباق با دستورالعمل های ایمنی پس از آن خواهد شد در جدول ، خواهد بود وجود دارد دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه ها و غرفه ها و جداول خواهد بود بررسی پس از هر صندلی.

هری نیز در ادامه آن منظقه انتخاب کنید تا با 10 درصد اضافه بها می رود که به کارکنان.

Helen Greek has plenty of Greek wines for retail.

هلن یونانی دارای مقدار زیادی از یونانی شراب برای خرده فروشی.

عکس توسط Troy زمینه

هلن یونانی مواد غذایی و شراب
2429 برنج بلوار
832-831-7133
helengreek.com

هلن یونانی به طور موقت توقیف آن ارتفاعات محل مارس 24 و در حال حاضر انجام منظقه انتخاب کنید تا از آن برنج ایجاد کرد رستوران تنها. وجود دارد محدود منو در دسترس بر روی وب سایت خود را و شامل ظروف مانند فتا-Brined مرغ Bavette استیک Souvlaki و سنتی گوشت خوک Gyro صفحه گرامافون. نیز وجود دارد اختاپوس کبابی و گردو باقلوا. همه یونانی فهرست شراب در دسترس است و هلن یونانی است که ارائه رایگان را انتخاب کنید بطری شراب با خرید بیش از 100 دلار است. فقط ذکر این ارتقاء است.

رستوران در حال حاضر ارزیابی گزینه های خود را برای ناهار خوردن در سرویس در چند هفته آینده.

پادشاه Biergarten و رستوران
1329 شرق برادوی
832-569-4141
kingsbiergarten.com

گل سرسبد محل هانس نگهدار باواریا باغ آبجو و رستوران بسته این هفته برای بازسازی. انتظار می رود که این بازگشایی در اواخر ماه مه با یک جدید ناهارخوری, اتاق, بار, پارکینگ و منو. نگهدار ارسال شده در حال حرکت و صمیمی پیام در رستوران Facebook صفحه مورد تعهد خود را به کارکنان و مشتریان خود جامعه و رستوران خود را. یک دقیقه به آن را بخوانید. احتمالا شما هم در حال حاضر.

King's BierHaus in the Heights has a gorgeous outdoor area.گسترش

پادشاه BierHaus در ارتفاعات یک زرق و برق دار, در بیرون منطقه است.

Photo by Philipp نگهدار

پادشاه BierHaus
2044 E. TC دلقک 281-990-3042
828 W. FM 646, 832-820-8264
kingsbierhaus.com

هانس و فیلیپ نگهدار دیگر آبجو در خانه ها باز برای ناهار خوردن در مارس 1 در 4 p. m. و باز خواهد شد روزانه از 4 بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر بزرگ, هوای آزاد, مناطق مناسب برای اجتماعی فاصله در حالی که sipping یک hefeweizen یا hofbrau و از خوردن برخی از خوراک سوسیس. هر دو ارتفاع و لیگ شهرستان محل را crawfish جوش در دسترس در روز جمعه و شنبه.

Openings and Closings: The 25 Percent Solution

عکس Lucille Moeller

Moeller نانوایی
4201 بللیر بلوار
713-667-0983
moellersbakery.com

این 90 ساله نانوایی بسته به طور موقت مارس 21 با توجه به coronavirus نگرانی اما بازگشایی مارس 30 به ادامه خدمت Houstonians شیرینی و موضوعات آن خدمت کرده است پس از برادران Goswin و ریموند Moeller برای اولین بار افتتاح آن در سال 1930. و برای اولین بار در 90 سال مشتریان می توانند سفارش خود را پای کیک و سایر رفتار های آنلاین. و یا شما می توانید توسط این فروشگاه و سلام به دوستانه کارکنان که دو خانم دوروتی و خانم کارول کار کرده اند وجود دارد برای چند دهه.

شیرینی بدون استفاده از مواد افزودنی یا نگهدارنده در آن از ابتدا محصولات که شامل yummies مانند رول دارچین, چای سیب حلقه قهوه, کیک, کرم, شاخ, قرص نان, و بیشتر. روی چهار دست و پا پتی یک مورد علاقه در میان مشتریان به طور منظم و نانوایی نیز ایجاد کیک مناسبت های ویژه. بسیاری از موارد در حال پخته در قبل از جنگ جهانی دوم فر که دوار قفسه برای گرم کردن کالاهای پخته شده به طور مساوی.

Ouisie میز رستوران و باغ
3939 سن فلیپ
713-528-2264
ouisiestable.com

Ouisie جدول ارائه شده است فوق العاده هفته به طول بحران. در حال حاضر آن است که بازگشایی آن اتاق ناهار خوری و باغ آوریل 1. آن را به یک کاهش می یابد منو با برنامه ریزی برای گسترش آن در آینده است. ساعت ممکن است گسترش بیش از حد در حال حاضر رستوران باز است برای ناهار از 11.m تا 2:30 بعد از ظهر و شام از 5 بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر و هفت روز هفته.

رزرو برای ناهار خوردن در به شدت تشویق و رستوران می پرسد که مهمانان صبر در خارج و نه ورودی. وجود 100 صندلی موجود در اتاق ناهار خوری با بیشتر صندلی در باغ آب و هوا اجازه. برای روز مادر, آوریل 10 Ouisie است در نظر گرفتن رزرو برای بهنگام صندلی. آن را ادامه خواهد داد به ارائه منظقه انتخاب کنید تا به عنوان به خوبی.

A seafood tower is a thing of beauty at 1751 Sea and Bar.گسترش

غذاهای دریایی برج چیزی از زیبایی در 1751 دریا و نوار.

عکس شانون o’hara عکاسی

1751 دریا و نوار
191 ارتفاعات بلوار
832-831-9820
1751houston.com

این ناهار خوری خوب رستوران غذاهای دریایی بسته برای سرویس مارس 17 بعد از ناهار خوردن در محدودیت برقرار شد. در حال حاضر آن را بازگشایی برای سرویس مارس 1 در 4 بعد از ظهر با محدود کنید. ارائه خواهد شد عبارتند از: خام, نوار حفظ و به سادگی ماهی کبابی. وجود دارد خواهد بود پر بار و شراب خدمات. رزرو مورد نیاز هستند و می توان از طریق باز کردن جدول. هر رزرو خواهد بود محدود به دو ساعت.

Sambrooks مدیریت که در عمل به رستوران و چندین نفر دیگر در اطراف هوستون می گوید که آن را به دنبال خواهد داشت تمام تگزاس انجمن رستوران دستورالعمل و پاکسازی هر جدول و تنظیمات پس از هر گردش مالی. آن را نیز انجام روزانه نمایش درمانی کارکنان خود را.

Sylvia's can set you up with enchiladas to-go or for dine-in.گسترش

سیلویا را می توانید تنظیم کنید تا با enchiladas به-بروید و یا برای ناهار خوردن ،

عکس پائول مورفی

سیلویا را Enchilada آشپزخانه
1140 Eldridge پارک وی 832-230-3842
6401 Woodway 713-334-7295
sylviasenchiladas.com

سیلویا Casares, هوستون “Enchilada ملکه” عمل دو مکان در هوستون از او امضا رستوران. در حال حاضر این رستوران در حال بازگشایی اتاق ناهار خوری, اتاق ناهار و شام در حالی که هنوز ارائه منظقه انتخاب کنید تا برای رفتن به سفارشات. رزرو تشویق می شوند. پیاده روی در مهمانان باید صبر کنید در وسایل نقلیه خود را و یا در یک فاصله امن از رستوران ورودی. آن را احتمالا بهترین برای رزرو یک میز. هر مکان را فراهم صندلی برای 50 از جمله پاسیو.

کامل منو در دسترس است همراه با ناهار ویژه. سیلویا معروف enchiladas در تقسیم منو به عنوان شمال و جنوب. شمال enchiladas بیشتر تگزاس سبک در حالی که جنوب enchiladas الهام گرفته بیشتر سنتی مکزیکی طعم.

The Spicy Chicken Sandwich from Underbelly Hospitality is stacked high with flavor.

تند ساندویچ مرغ از کوچک نوازی های انباشته بالا با عطر و طعم.

عکس جولی Soefer

کوچک نوازی
1100 Westheimer
832-241-5088
underbellyhospitality.com

کریس چوپان و این تیم در کوچک نوازی هنوز در حال کار بر روی یک طرح با خیال راحت به باز کردن اتاق ناهارخوری گرجستان جیمز یونجه تاجر UB Preserv و یک پنجم اما آنها کاملا آماده است برای انجام این کار. در این میان وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های برای گرفتن یک وعده غذایی از تیم, همراه با یک بطری شراب از متی Pridgen شراب لیست و یا برخی از شیرینی از قنادی سرآشپز ویکتوریا Dearmond.

چوپان همکاری با او-B به فروش برخی از محبوب ترین غذاهای عنوان و پخت اقلام در فروشگاه های مواد غذایی. آماده وعده های غذایی نیز در دسترس هستند از کوچک نوازی و همچنین به ظروف مانند چا Ca-سبک Redfish ($24) ویتنام-کاخون میگو و بلغور (16 دلار) و بس و دست برداشتن برگر (12 دلار). نیز وجود دارد یک تند ساندویچ مرغ با فلفل سیاه سس دوغ (11 دلار). استارت شامل گزینه های مانند شیرین و تند گوش خوک (8 دلار) دارد و شیرین عرضه می کنند مانند منجمد کوکی دوغ (8 دلار) و Build-Your-Own کوکی باکس (12 دلار). مشتریان می توانند خرید استیک و غذاهای دریایی از گرجستان جیمز به خانه و آشپزی.

Verandah can accommodate a small amount of guests for dine-in service.گسترش

ایوان می تواند به جای یک مقدار کوچک از مهمان برای شام خوردن در خدمات.

عکس از مارک هانا

ایوان مترقی رستوران هندی
3300 کربی
281-501-0258, 832-886-4291
verandahrestaurant.com

این رستوران است افتتاح آن اتاق ناهار خوری برای شام تنها با محدود منو به علاوه یک منوی مزه. رزرو مورد نیاز هستند به دلیل آن را در حال حاضر می تواند ارائه دهد تنها دوازده صندلی در یک زمان. این رستوران این است که محدود کردن ناهار خوری زمان را به دو ساعت در هر جدول و احزاب بزرگتر از شش نفر است. شام را در خدمت روزانه از 5 بعد از ظهر تا 11 شب خواهد بود وجود دارد یک مادر بعد از صبحانه و خدمات آغاز و در ساعت 11 صبح با شام سرویس در شب. این رستوران را راهاندازی مجدد آن روز هفته ناهار سرویس در فاز دو از بازگشایی طرح است.

رستوران در خدمت آن منوی کامل برای منظقه انتخاب کنید و تحویل. آن را نیز آماده کرده سس مانند کرما و Makhani موجود همراه با کوچک و متوسط و بزرگ دستور غذاهای مانند آن مرغ چراغ پیشانی مدل Tikka W’kana بره Roganjosh و مرغ بریانی. نیز وجود دارد که هند و چین گزینه های موجود همراه با آبجو و شراب و کوکتل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort buy verified stripe accounthtml nullednulled themestugboat 4500BahisnowCasinoslotBahisnowCasinoslotCasinoperHipercasinoSweet Bonanza OynaBig Bass Bonanza OynaWild Wild Riches OynaPragmatic SlotlarıSpaceman OynaAviator OynaJupwin GirişŞimdibahisEnobahisalbibet Girişgates of olympus oynaaviator oynabetizm giriştropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynaaviator oynatombala oynageciktirici hapgeciktirici haphaberpass.combeylikdüzü korsan taksibeylikdüzü escortMaltepe EscortVan Escortcinsel sohbetaviator sinyal hilesiinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol gear 10000bağlama büyüsürekorbetbetboo girişgenco bahis