برگر مشترکسال 2002 N. چوپان باز فوریه 21, پس از چند سال انتظار. اولین موقعیت باز در مونترو در سال 2015 شده است و یک نقطه داغ برای ناهار و شام و آخر شب برگر رفع. صاحبان متی و پاکستان و شاون Bermudez (شرکت) مجبور به پرش را بیش از بسیاری از موانع برای دریافت, جدید, بسیار گسترده تر محل باز است. خیابانهای درست کردن شمال چوپان در یک نقطه که در اصل خانه را به یک ایستگاه گاز پاکستان گفت: هوستون مطبوعات که وجود دارد بسیاری از مسائل درگیر در خلاص شدن از مخازن گاز از ایستگاه و سپس قرار دادن در لوله کشی برای رستوران. با شهرستان مجوزها و جدید, ساخت, سرمایه گذاری بود یکی از آسان نیست.

The Burger Joint has a massive patio for outdoor lounging.گسترش

برگر مشترک عظیم پاسیو برای lounging.

عکس Lorretta دکتر ruggier

آن است که در حال حاضر آماده برای باز کردن درب های خود را به بسیاری از آنها شده اند گله مند برای سال در رسانه های اجتماعی. چیزهای خوب به کسانی که صبر کنید و خوب همبرگر چه برگر مشترک را فراهم می کند همراه با چند ساندویچ, سالاد و خوشمزه طرف. نیز وجود دارد که تقسیم و کبابی داغ سگ ها برای کسانی که بدون توضیح ترجیح می دهند یک سگ بیش از یک برگر در یک برگر مشترک که نام آن به معنای واقعی کلمه برگر مشترک. اما به هر خود از جمله گیاه خواران که می خواهند تمام عطر و طعم و بدون گوشت است. ارتفاع محل ارائه خواهد شد آن گیاهی, همبرگر مورد علاقه Pak های ساخته شده با لوبیا سیاه و سفید و قارچ و کمی بافت پروتئین های گیاهی. اما آنها نیز در آورده غیر ممکن برگر ساخته شده با زمین غیر ممکن محصول است. هر چند پاکستان اذعان می کند که حاشیه در خدمت غیر ممکن برگر بسیار باریک او می خواستم تا مطمئن شوید که چیزی برای همه وجود دارد. هر دو این برگر گیاهی و غیر ممکن همبرگر پخته شده جداگانه در کوره از محصولات گوشت برای اطمینان از وجود آلودگی متقاطع. که بسیار سطح بالایی از خدمات مشتری.

کلاسیک برگر تمایل به بهترین فروشنده برای رستوران چون پاکستان می گوید مهمانان می خواهم به سفارشی همبرگر و وجود دارد مقدار زیادی از اضافه کردن فایرفاکس را به همبرگر خود را راه شما ترجیح می دهند از جمله تخم مرغ سرخ شده, آووکادو, jalapenos کیمچی و پیاز کبابی. وجود دارد فلفل قرمز پنیر برگر اما پاکستان می گوید آن را به فروش نیست و همچنین فلفل قرمز Adriano سیب زمینی سرخ کرده. خانه ساخته شده فلفل قرمز دارای لوبیا در آن است که ممکن است دریافت تگزاس فلفل قرمز purists بخار. به آنها بگویید که آن را به ژاپنی, کاری ادویه و سر خود را ممکن است منفجر شود.

The Cowboy burger uses Black Hills Farm beef.گسترش

گاوچران برگر با استفاده از سیاه تپه Farm beef.

عکس Lorretta دکتر ruggier

این تیم در برگر مشترک به نظر می رسد واقعا پمپ مورد کابوی برگر که در حال حاضر خاص است. آن را با 25 روز سن گوشت گاو patty از تپه مزارع و صدر با فلیکس Florez گوشت گاو بیکن به همراه سس bbq تند, فلفل, جک, پنیر, پیاز کبابی و پیاز سرخ شده رشته. این نویسنده در مورد هیجان زده است که چون تا به حال تنها جایی که تونستم پیدا گوشت بیکن بود از یک گله دار در امریللو در Paidom مزارع و او تقریبا همیشه به فروش می رسد. کسانی که مواد تشکیل دهنده با کیفیت قرار داده کابوی برگر کمی در قیمت بالاتر اما ما دیده ایم برگر بدون حق بیمه گوشت به مراتب بیشتر از $12 برگر مشترک در حال شارژ است.

هنگامی که شما اضافه کردن یک طرف از دست برش سیب زمینی سرخ کرده همبرگر خود را, شما در حال لبه تا کمی در هزینه اما شما باید سیب زمینی سرخ کرده. و منظور از یک زن و شوهر از خانه ساخته شده و سس به شیب آنها را در هر چند آنها خوشمزه خود را. وجود انواع سس ها را انتخاب کنید مانند سیر, گیاه, chipotle تند, bbq و کرم آووکادو. برگر مشترک نیز آن خانه ساخته شده سس گوجه فرنگی تند در هیچ هزینه اضافی.

I'd tap that.گسترش

من می خواهم این ضربه بزنید.

عکس Lorretta دکتر ruggier

به ارتفاعات جدید در محل ارائه می دهد یک نوار کامل با تعداد زیادی از آبجو شیپور خاموشی برخی از امضا کوکتل و چند boozy می لرزد مانند کره بادام زمینی الویس-a-vis و نارگیل رویا. وجود دارد برخی از داخل صندلی اما اکثریت کرسی ها در پاسیو پوشش داده شده است که حرارت مشعل و مقدار زیادی از طرفداران. وجود تلویزیون برای بازی های ورزشی و بر خلاف مونترو محل مقدار زیادی از پارکینگ برای 100 خودرو. آنها در حال رفتن به آن نیاز دارید.

برای نگاه وجود دارد به مکان سوم اعلام می شود در ماه های آینده.

Coconut Manila clams are a sign of great things to come at Xin Chao.گسترش

نارگیل مانیل صدف هستند نشانه ای از چیزهای زیادی را به آمده در شین چائو.

عکس از جان Suh

شین Chao, 2310, Decatur, برنامه ریزی شده است برای سایر ارتفاعات محله در مارس سال 2020 است. مدرن و جدید رستوران ویتنامی را در فضایی که یک بار خانه اصلی بیش از حد است و دکتور پاپ تا کارخانه. مفهوم می آید از فاکس استاد آشپز فصل 3 برنده کریستین هکتار و هوستون آشپز Tony Nguyen (سایگون خانه) همراه با شریک کسب و کار جان Suh. هکتار است که از نظر قانونی نابینا و Suh نیز این دو در پشت کور بز در شجاعت آشپز سالن که باز در تابستان گذشته نمایشگاه آشپز هکتار را مدرن را در ویتنامی کرایه.

در حالی که هوستون دارای تعداد ویتنامی رستوران ها و کافه ها, در هکتار و Nguyen طرح را به خانواده سنتی دستور العمل ها و ویتنامی طعم و آنها را به یک پیچ و تاب و مدرن معاصر تکنیک های پخت و پز و ارائه شده است. هر دو سرآشپزها بومی Houstonians ویتنامی تبار بنابراین انتظار می رود که آنها خواهد بود و آوردن برخی از تگزاس نفوذ در شکل دود.

رستوران خواهد بود ویتنامی-سبک izakaya با بزرگ و کوچک کردن صفحات به معنای برای به اشتراک گذاری و وجود خواهد داشت غذاهای خاطره انگیز از مواد غذایی مانند آلوچه پادشاه خرچنگ و کبابی صدف. وجود خواهد داشت یک پاسیو بزرگ و یک لیست سرپرستی از صنایع دستی شراب و آبجو.

You spell it taco, they spell it taqo.گسترش

آن را به شما طلسم تاکو آنها آن املا taqo.

عکس کارلا Buerkle

Taqo مکزیکی آشپزخانه و Tequileria, 1343 ییل باز فوریه 8. مدرن و سریع و گاه به گاه رستوران تاکو طول می کشد بیش از ساختمان های قدیمی که قبلا قرار مبارک در تمام طول روز کافه و مالکان جدید که زایش آن را در حالی که نگه داشتن برخی از عناصر تاریخی.

آشپز Marcela پرز ایجاد کرده است اما به خوبی هماهنگ منو از tacos و کاسه. مختلف تاکو انتخاب آهسته بو گوشت خوک carnitas, پستان barbacoa مرغ آل, کشیش, مرغ مولportobello قارچ و fajitas. حتی وجود دارد یک بوفالو ترد گل کلم تاکو با پنیر جایگزین ارزشیابی دوزبانه. مهمانان می توانید از خانه ساخته شده ذرت و یا آرد ذرت و یا انتخاب کردن برای آشپز پرز کاکتوس چیپس آن نیز به فروش می رسد در بازار مرکزی.

On or off the cob, elote is delicioso.گسترش

روشن یا خاموش کردن بلال, elote است delicioso.

عکس کارلا Buerkle

در حالی که چیپس خانگی هستند شیرین وسوسه برخی از مشتریان ممکن است ترجیح می دهند کاسه که درست مثل تاکو انتخاب به جز که آنها در حال خدمت با, گشنیز, برنج, لوبیا سیاه, پیکو د گالو کاهو و پنیر خرد شده بدون نان ذرت مکزیکی. کاسه در محدوده قیمت از $7.95 دلار 10.95 در حالی که tacos اجرا از $3.50 به $4.75 هر.

مهمانان قطعا می خواهید برای شروع با adriano با chorizo و چیپس برای $2.99. که مقرون به صرفه با توجه به آنچه اکثر adriano هزینه ها در اطراف شهر. چیپس و سالسا نیست اما برای $3.50 شما تراشه با سه salsas: سبز cake قرمز و فلفل قرمز arbol.

Jake makes his mark.گسترش

جیک باعث می شود علامت خود را.

عکس کارلا Buerkle

وجود دارد دو طرف مانند chicharronesعزیزم سیب زمینی با سس پستو و مکزیک eloteخدمت کردن بلال.. نیز وجود دارد انواع صبحانه tacos و دسر خانگی مانند ترس leche و churros با cajeta.

یعقوب Messa سفارش پر جنب و جوش نقاشی های دیواری که در تزئین دیوار از مشخص شده توسط جیک. جیک سابق گرافیتی و هنرمند تاتو انجام داده است که نقاشی های دیواری در سراسر هوستون برای رستوران ها و کسب و کار و مالکان.

در حالی که ارتفاعات هوستون مردمی در حال گرفتن یک فضل جدید رستوران های مردمی در Northside لازم نیست به ژله. Taqo است debuting در مکان دوم off Interstate 45 و Cypresswood در ماه آوریل است.

جوجه’nCone, 1919 N. چوپان است که با داشتن یک افتتاح جشن 6 مارس. وجود خواهد داشت zydeco موسیقی, مزه کردن شراب, منو و نوشیدنی ویژه plus رایگان بستنی برای کودکان از 6 بعد از ظهر تا 11 p.m.رستوران باز فوریه 13, چند ماه پس از اصل برنامه ریزی شده به عنوان آنها تصمیم به ساخت یک پاسیو برای بیشتر صندلی.

منو اساسا مرغ گزش خدمت در یک مخروط وفل با انتخاب شش سس های مختلف اعم از شیرین ملایم به تند. گزینه ها عبارتند از: Cinna-افرا سنتی کباب Yella BBQ (خردل-سبک) ضربه n انزال بوفالو آبی و Peri Peri. مخروط ها $8 یا مشتریان می توانید آن را به یک وعده غذایی با کاخون سیب زمینی سرخ کرده و نوشابه برای $12. سریع-بازی گاه به گاه رستوران نیز در خدمت آبجو و بستنی.

مفهوم آغاز شد و در شهر نیویورک به عنوان یک کامیون مواد غذایی و شروع به امتیاز چند سال پیش. وجود مکان ها و کامیون مواد غذایی در چندین ایالت و حتی چند در دبی. جوجه’nCone ابتدا به تگزاس در جنگل به عنوان یک کیوسک در آبراه مربع در سال 2018 اما کوتاه بود. در حال حاضر جوجه’nCone هوستون صاحب دیوید Skala, است, به دنبال گسترش حق رای دادن در شاخه فرعی رودخانه شهرستان است. Skala می گوید: “ما هیجان زده به سرانجام رسیدن ما به محل اول باز در هوستون. مانند شرکت ما مدیر عامل به اعتقاد من در ایمان و خانواده و مواد غذایی خوب! هدف ما در جوجه’nCone® است که به هر مهمان یک عکاسی از خود شایسته تجربه آنها می خواهید برای به اشتراک گذاشتن با دوستان خود و خانواده و پیروان!”

دوم وجود دارد محل جوجه’nCone در توسعه در 2805 بلوط سفید.

Bye-bye Baller Boat.

Bye-bye Baller قایق.

عکس جولی Soefer

یک پنجم سواحل خلیج فارس, 1658 Westheimer نزدیک خواهد شد مارس 23 تا راه را برای پنجمین و آخرین تکرار یک پنجم رعد و برق دور ما به عنوان اولین گزارش در اینجا در هوستون مطبوعات.چهارم مفهوم در اصل برنامه ریزی شده برای توقف در پایان ماه ژوئیه اما صاحب و سرآشپز کریس چوپان بود صبح زود تجلی به تازگی و تصمیم گرفته است که مفهوم رستوران خواهد بود آشپزی زمین بازی که در آن او و تیم با استعداد می تواند به کشف و اجرای غذاهای که آنها پیدا کردن فوتی و فوری است.

انتشار چوپان گفت: “در مارس 23, ما در حال رفتن به یک پنجم سواحل خلیج فارس و حرکت به یک پنجم (عدم بهتر کلمات) رعد و برق دور. ما شروع خواهد شد با ویتنامی و سپس حرکت را از طریق دیگر ایده ها و مفاهیم آنها را در یک زمان محدود است. من می خواهم به سعی کنید تا آنجا که من می توانم اما هنوز به هر یک از ما کامل ارادت.” این تیم قصد ندارد به انتشار مفاهیم جلوتر از زمان را سه هفته اطلاع قبل از بسته شدن هر یک.

یک پنجم ایده آغاز شد و در سال 2017 زمانی که چوپان اجاره سابق مارک غذاهای آمریکایی در فضا و راه اندازی اولین ایده یک پنجم استیک. پس از آن قطع آن در نهایت خود را steakhouse, گرجستان, جیمز, به نام پدر و مادر خود را. چوپان در حال حاضر به دنبال یک فضا برای یک رستوران مدیترانه ای آغاز شد که مفهوم به عنوان سومین آزمایش یک پنجم مدیترانه.

در حالی که مشتریان وفادار خواهد بود bummed برای دیدن سواحل خلیج فارس تکرار بازنشسته در اوایل چوپان احساس می کند که وجود دارد بسیار بیشتری برای انجام در یک پنجم با تنها 18 ماه باقی مانده است. و کسی چه می داند ؟ سواحل خلیج فارس ایده ممکن است تنفس زندگی جدید را در جای دیگر بیش از حد.

Openings and Closings: The Burger Joint Heights Finally Opens, One Fifth Makes a Changeگسترش

عکس از رابرت یعقوب لرما

Feges BBQ, 8217 نقطه بلند است که برنامه ریزی شده برای اوایل سال 2021 به ما گزارش شده در اینجا را فشار دهید. زن و شوهر ارین اسمیت و پاتریک Feges اول خود را باز کباب رستوران در Greenway پلازا در سال 2017. آن را به سرعت تبدیل به یک فن مورد علاقه در میان هوستون کباب mavens برای Feges’ تخصص با گوشت دودی و اسمیت نوآورانه مخلفات.

در حال حاضر آنها در حال گسترش با یک دوم بسیار بزرگتر محل در بهار شاخه ایجاد کرد مرکز خرید. آن را باز خواهد شد و شش روز در هفته برای ناهار و شام. این زن و شوهر در حال ساکنان بهار شاخه ای و جدید بودن پدر و مادر برنامه ریزی برای ایجاد یک خانواده دوستدار محیط زیست با یک بچه منو یک منطقه بازی و پاسیو.

اسمیت معاون کشیش بخش 15 بطری شراب لیست که جفت خوبی با گوشت دودی همراه با ارائه آبجو محلی. منو تا حد زیادی خواهد شد همین کار را با چند شده مانند همبرگر, ساندویچ, سالاد و بال. نیز وجود خواهد داشت فوق العاده روزانه.

The Dulce de Leche crepe is just one of the dessert crepes available at Sweet Paris.گسترش

این Dulce de Leche کرپ فقط یکی از دسر کوکوی موجود در شیرین پاریس.

عکس شانون o’hara

شیرین پاریس Creperie & Cafe, 500 Baybrook بازار باز خواهد شد زمانی در مارس در فرندزوود در Baybrook بازار. این را نهم محل برای کرپ-متمرکز کافه که باز آن محل در برنج ایجاد کرد در سال 2012. صاحبان و شوهر, آلیسون و ایوان چاوز می خواستم به “احیای هنر از خوردن کوکوی” و در حال حاضر گسترش یافته و به هفت مکان در سراسر هوستون با یکی دیگر در سن آنتونیو و Vallarta Nuevo مکزیک.

پیچیده و در عین حال گاه به گاه فضای مناسب برای بهره گیری mimosas با دوستان در حالی که طولانی بیش از یک صبحانه کوکوی مانند Croque خانم با تخم مرغ نیمرو gruyere cheese, دودی ژامبون و سس بشامل یا لو Canadiene با نیمرو و تخم مرغ و بیکن و سیب زمینی پوتین پنیر و شربت افرا. صبحانه کوکوی خدمت تا 3 بعد از ظهر

Mon Dieu! The milkshakes at Sweet Paris are formidable.گسترش

Mon Dieu! این milkshakes شیرین در پاریس در حال توانمند.

عکس از شیرین پاریس

برای خوش طعم کوکوی, گزینه های وجود دارد مانند مرغ اینچیلادا مرغ Carbonara و گیاهی ساخته شده با قارچ portobello, سیاه باقلا پوره ذرت سالسا و سس chipotle. هر کس دوست دارد کوکوی شیرین و شیرین پاریس ارائه می دهد معمول Nutella کوکوی محبوب در سراسر اروپا بلکه آنها نیز باید خلاقیت مانند سیب و دارچین هانی و یا s’mores Nutella.

علاوه بر کوکوی وجود دارد paninis, سالاد, سوپ, وافل و milkshakes. آبجو و شراب در حال خدمت به عنوان نوشیدنی های گرم.

کافه جدید خواهد بود واقع بین پری Steakhouse و Rouxpour رو “چمن”, فضای سبز منطقه که میزبان زندگی می کنند, موسیقی فیلم و نمایش و رویدادهای خاص. شیرین پاریس را تحت پوشش پاسیو که چهره های چمن به طوری که پدر و مادر خود می توانید انجام دهید adulting در حالی که نگه داشتن چشم در les enfants.

Ooh La La Memorial City is closing its pretty pink doors.گسترش

Ooh La La یادبود شهرستان است که بسته شدن آن صورتی زیبا درب.

عکس Debora Smail

Ooh La La, دسر, بوتیک, 770 سام هوستون پارک N. بسته است مارس 22. هر چند به یادبود شهرستان فروشگاه را دیگر دو محل در 23920 Westheimer پارک وی و 20155 ردیف پارک باز باقی خواهد ماند.

دسر بوتیک تاسیس شد و در سال 2007 برنده جایزه آشپز شیرینی ونسا o’donnell. مغازه ها به فروش بیش از 80 رفتار های مختلف از جمله شیرینی, کیک, کیک, کوکی ها و خلاقیت های ویژه برای تعطیلات مختلف.

در یک بیانیه مطبوعاتی o’donnell گفت: “این تصمیم که مایک — همسر و شریک کسب و کار — و من در زمان به آرامی اما زمانی که از این فرصت به وجود آمد برای ساده کردن زندگی ما و باید زمان بیشتری را صرف با دختر ما, ما می دانستیم که ما حق انتخاب است.” هر چند ترک شهر و روستای کشور دشوار است خانواده را به تمرکز بر روی دو کتی مکان که نزدیک به خانه خود را در Sealy.

Alamo Drafthouse is going south to League City.

Alamo Drafthouse رفتن جنوبی به لیگ شهرستان.

ارائه توسط 5G استودیو مشترک

Alamo Drafthouseبین ایالتی 45 و FM 646 زنجان به باز کردن در اواخر سال 2020 در پیروزی دریاچه های مرکز در لیگ شهرستان. فیلم تئاتر ارائه خواهد شد ده بالای خط صفحه نمایش همراه با 60 پا premium صفحه نمایش بزرگ برای “نشان دادن”.

صندلی خواهد بود 100 درصد متعلق به کاربران این فرصت را به انتخاب خود را بیش از اندازه تاشو در پیشبرد. وجود دارد یک مواد غذایی و نوار منو با سرورهای آوردن نوشیدنی و munchies به صندلی خود را. نیز وجود دارد یک به تنهایی نوار لابی برای گرفتن قبل و یا بعد از فیلم کوکتل.

مانند دیگر نقاط Alamo Drafthouse لیگ شهرستان میزبان رویدادهای خاص مانند آن شنبه حبوبات احزاب با همه شما می توانید خوردن حبوبات بوفه و شامپاین سینما با کوکتل خاص.

The Sauer Kraut Grill offers hearty Bavarian cuisine.

این Sauer Kraut کوره ارائه می دهد دلچسب باواریا خوردم.

عکس ها توسط اریک مورس

این Sauer Kraut کوره, 734 Crabb رودخانه جاده خود را جشن می گیرند افتتاح مارس 4, از ظهر تا 8 بعد از ظهر با پارکینگ ، وجود دارد خواهد بود موسیقی زنده, بازی و فعالیت های plus فروشندگان و کامیون مواد غذایی.

سابق کامیون مواد غذایی باز آن آجر و ملات در ماه ژانویه و در خدمت غذاهای آلمانی مانند گوشت کتلت گوشت گوساله و وینر کتلت گوشت گوساله و محبوب خود “Schruben” ساندویچ. آن کامیون مواد غذایی در حال حاضر در چرخش بنابراین بررسی آن در Facebook صفحه خط.

BORI offers an elevated Korean BBQ.گسترش

BORI ارائه می دهد یک افزایش Korean BBQ.

عکس شانون o’hara

BORI, 1453 Witte راه اندازی کرده است یک ناهار خدمات و خصوصی منحصر به فرد گزینه های ناهار خوری. کره ای steakhouse ارائه می دهد کره جنوبی bbq در یک مجلل فضای احاطه شده توسط یک کره ای, گالری هنر و صلح باغ است که تشویق به معنای وحدت بین کره شمالی و کره جنوبی.

ناهار خدمات خواهد بود از دوشنبه تا جمعه ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر شنبه از ظهر تا 4 بعد از ظهر و یکشنبه 1 بعد از ظهر تا 4 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im