دهانه و بسته شدن: محلی Edition

همه ما یک کمی بد خو و هم بزنید دیوانه به عنوان هفته تبدیل به ممکن است ماه قرنطینه و اجتماعی فاصله. و برخی از ما هنوز هم برای گرفتن ایده. ما در حال تلاش برای حمایت از هوستون رستوران ها و کسب و کار, اما ما می خواهم به تکرار است که در انجام این کار, شما هنوز هم باید عمل اجتماعی فاصله دست شستشو و بهداشتی. برخی از مردمی هنوز هم آوردن و همه کودکان نو پا خود را به فروشگاه مواد غذایی و یا دیگر کسب و کار. مادر بزرگ در منطقه خطر مردم و کودکان نوپا همه چیز را لمس و سپس دهان خود را. کل خانواده نیازی به بیرون رفتن در سمت راست در حال حاضر. یک فرد سالم باید شکارچی مسلح با ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب. و آن را نمی خواهد صدمه دیده است به رها کردن لباس های خود را در شستن و دوش گرفتن پس از بازگشت به خانه. شما احتمالا صرفنظر از چند روز به هر حال.

Underbelly Hospitality is partnering with H-E-B.

کوچک نوازی است که همکاری با او-B.

عکس های کریس چوپان

صنعت مهمان نوازی است که درد و رنج فوق العاده در حال حاضر و آن را یکی از چند کسب و کار در جایی که ما می توانید با ما دلار است. آن را به می گویند که شما نباید با شتاب وندی برگر یا تاکو بل burrito در حال حاضر. بسیاری از زنجیره های متعلق به محلی franchisees به طوری که آنها نیاز به حمایت بیش از حد. هنوز هم آن است که در درجه اول کوچکتر به صورت محلی متعلق به کسب و کار که در حال حاضر کار بر روی حاشیه باریک که واقعا نیاز به حمایت مالی. ما سعی کرده ایم که شامل انواع مختلفی از کسب و کار به عنوان یک الگو. اگر شما یک رستوران مورد علاقه شما خواهد بود که دل شکسته را از نزدیک ببینید, در حال حاضر زمان برای آنها را حمایت کنید. الکل خرید نیاز به خرید مواد غذایی در رستوران ها توسط قانون است.

Candente adapts to the current climate.گسترش

Candente سازگار به آب و هوای فعلی.

عکس از استیو شکن

Candente در گودال اتاق
1201 ریچموند
281-888-1929
thepitroombbq.com

Sambrooks مدیریت به طور موقت بسته Candente و 1751 دریا و نوار در طول رستوران ناهار خوری محدودیت و ارائه شده است برخی از آیتم های منو از هر دو در آن کباب رستوران گودال اتاق. چند Tex-Mex موارد در Candente در دسترس هستند برای وانت در نزدیکی پاسیو در گودال اتاق از جمله یک پوند از مخلوط Fajitas با تمام اتصالات (35 دلار) و چیپس و adriano (9 دلار). مشتریان همچنین می توانید یکی از تاکو شام با گزینه های مانند گوشت گاو یا مرغ فاهیتا گوشت چرخ کرده گاو birria de res و carnitas. دسر از 1751 نیز در دسترس هستند برای گرفتن است.

گودال اتاق خود را ارائه سفارشات عمده مانند گوشت سینه, کشیده, گوشت, مرغ دنده گوشت خوک و سه نوع مختلف از سوسیس پوند. سفارشات شامل سس باربیکیو قطعه قطعه نان ترشی و پیاز و jalapenos. طرف می تواند دستور کوارت ($11.25) و یا گالن ($40) و شامل charro, لوبیا, سالاد سیب زمینی, سالاد کلم و لوبیا سبز. انتخاب کنید تا شش پشت از آبجو خانگی (9 دلار) واردات (11 دلار) و یا یک بطری شراب (20 دلار) به شستن آن را تمام کردن.

خاک رس رستوران
17717 جاده رس
281-859-3773
claysrestaurant.com

این به صورت محلی و متعلق به رستوران شده است در اطراف از سال 1985 در خدمت همبرگر و ساندویچ به جامعه اطراف است. اجازه دهید نگه داشتن آن در حدود 35 سال دیگر با سفارش برخی از گراب را خارج کنید و انتخاب کنید تا. مشتریان می توانند به صورت آنلاین سفارش دهید و سپس با استفاده از درایو-از طریق خدمات و یا “تماس با خدمات” فقط بوق زمانی که شما می رسند.

علاوه بر انواع همبرگر و ساندویچ وجود دارد غذا مانند پوست سیب زمینی, دسر, کودکان و نوجوانان غذا و فوق العاده روزانه. دوشنبه مرغ سوخاری, استیک با دو طرف برای $9.99. رستوران نیز نصف قیمت آبجو در طول بحران و تنها خدمت به شراب. آنها ارائه یک فروشگاه عمومی در حال حاضر برای موارد مانند تخم مرغ و کاغذ توالت و حوله کاغذی و کیسه های یخ.

Get your spring cupcakes at Crave.گسترش

خود بهار کیک در طلب است.

عکس از Ailee Petrovic

طلب کیک
5600 کربی
2501 تحقیقات جنگل
1151-06 بالای شهر بلوار پارک
713-622-7283
cravecupcakes.com

ما Houstonians نمی خواهید به اجازه coronavirus از بین بردن ما روزهای تعطیل. طلب کیک انواع کیک و شیرینی گزینه های خود را قرنطینه کمی روشن تر است. دارد بهار مانند کیک هویج, شیرینی, و, لیمو, نارگیل, هر شلاق تزئین شده با بهار, تم مناسب برای عید پاک. عید فصح آغاز می شود 8 مارس در غروب آفتاب تا خود را flourless کیک شکلات در طلب از آوریل 4 به 8 مارس.

این رفتار در دسترس هستند برای take-out, منظقه تحویل و تحویل محلی در پیشرفته سفارشات. جعبه کیک و کوکی ها نیز می تواند در سراسر کشور حمل می شود بنابراین شما می توانید به اشتراک گذاری برخی از تعطیلات با خانواده است که شما نمی تواند با این بحران است. و با تشکر از شما کیک می تواند یک راه فوق العاده برای تشکر از یک پزشک یا مراقبت های بهداشتی کارگران در زندگی خود را. یا حتی آنهایی که شما نمی دانید.

Order some salads with your pizza and make it a real meal.گسترش

سفارش برخی از سالاد خود را با پیتزا و آن را به یک وعده غذایی واقعی.

عکس Lorretta دکتر ruggier

DATTZ پیتزا
11730 گرانت
281-257-3377
dattzpizza.com

این کوچک متعلق به خانواده پیتزا را خارج و تحویل نقطه پنهان است در گوشه ای از حومه مرکز نوار اما مردم محلی آن را به خوبی بدانید. آن را تا به برخی از بهترین کیک پیتزا در منطقه است. آنلاین سفارش ساده است و اگر شما سفارش زیادی یک شکوه پیتزا شما می توانید تخفیف برای چیدن. این شهر همچنین دارای تخصص پیتزا فاقد گلوتن گزینه و چند شام انتخاب کند. من پیشنهاد می کنم از بادمجان پارمسان. آن است که خیلی خوب رفو برای یک مشترک پیتزا و آن را همراه با چهار خوشمزه اشکال. نیز وجود دارد بال و یک زن و شوهر از دسر. سودا به فروش می رسد توسط دو لیتری شش بسته یا قوطی.

آن است که اجرای یک مشتری در یک زمان حکومت داخل, بنابراین مطمئن شوید که شما صبر کنید نوبت شما و نگه داشتن فاصله خود را.

The Doris Metropolitan meat locker is a thing of beauty.گسترش

این دوریس شهری گوشت locker چیزی از زیبایی است.

عکس کیرستن Gilliam

دوریس شهری
2815 S. چوپان
713-485-0446
dorismetropolitan.com

این بالا پایان اسرائیل steakhouse ارائه شده است فصح منو برای قبل از سفارش تا 5 بعد از ظهر, آوریل 5 به توان برداشت در مارس 8 از ظهر تا 5 بعد از ظهر منو از سالاد و پیش غذا شامل چغندر, سالاد cuscus سالاد و بابا ganush. وجود دارد سنتی عید فصح ظروف مانند harosetساخته شده با سیب و دارچین و عسل و شراب شیرین به علاوه عید فصح نان و flourless کیک و کوکی ها. موارد دیگر شامل تره بتس و aruk بتس.

این steakhouse نیز افتتاح شد قصاب فروشگاه برای کسانی که می خواهند به خانه یک زن و شوهر از استیک به کوره. آن منوی کامل در دسترس است برای منظقه خدمات و وجود دارد یک زن و شوهر از وعده غذایی بسته های بیش از حد.

هابیت کافه
2243 ریچموند
713-526-5460
hobbitcafehtx.com

این غریب “ارباب حلقه ها” الهام کافه در اطراف بوده است از سال 1972 زمانی که آن را برای اولین بار باز به عنوان یک رستوران گیاهی در چوپان به نام هابیت سوراخ. آن را به تازگی جشن آن 48th سالگرد, اما بدون پارتی در اصل برنامه ریزی شده در رستوران. هنوز هم آن است که در خدمت آن یکشنبه صبحانه پنکیک و mimosas را خارج و به علاوه کاربران می توانید سفارش از منوی آن آنلاین از enchiladas tacos, برگر, ساندویچ, و بیشتر. منجمد bellinis برو تنها 3 دلار به عنوان برخی از آبجو و سانگریای. وجود دارد محدود منطقه تحویل در محدوده است و ده درصد اضافه.

The basil eggplant at Mala Sichuan is a stunning in its simplicity.گسترش

ریحان بادمجان در ملا سیچوان بسیار زیبا در سادگی آن است.

عکس هنگ چن

Mala سیچوان اغذیه فروشی و مشروب فروشی
9348 بللیر, 713-995-1889
231119 استعماری پارک وی 281-665-3300
1201 Westheimer, 832-767-0911
malasichuan.com

این سیچوان رستوران در حال حاضر سه مکان که از آن به نظم است. نام ملا ترکیبی است از دو کلمه که به معنی تند بنابراین اگر شما مانند گرما این است که خود را محل. مانند غذاهای ترد Mala, گوشت گاو, چنگدو ماش ژله و محبوب قرمز روغن کوفته در دسترس هستند را از طریق تلفن سفارش و یا راه رفتن در. مشتریان می توانند درخواست منظقه انتخاب کنید تا جلوتر از زمان. نیز وجود دارد تحویل از طریق حمایت و UberEats. برای سفارشات عمده در مناطق خاصی سعی کنید WeChat.

Molina's Cantina has your Tex-Mex faves.گسترش

ملینا را Cantina دهکدهای را Tex-Mex faves.

Photo by Jenn دانکن

ملینا مغازه خواربار یا مشروب فروشی
3801 بللیر, 713-432-1626
7901 Westheimer, 713-782-0861
molinascantina.com

این ملینا خانواده بوده است در خدمت Houstonians Tex-Mex از سال 1941 و در حال حاضر زمان مناسبی برای بازگشت به عشق است. آن است کارآمد آن به منو بروید اما در بسیاری از مورد علاقه های شما در دسترس هستند مانند Tex-Mex combos fajitas quesadillas nachos در و البته خوزه در شیب. علاوه بر این وجود دارد صفحه اصلی Fiesta کیت مانند Enchilada شش پک ($39.95) که در خدمت 2 تا 3 نفر است. انتخاب گوشت مرغ یا پنیر. دو تا enchies برای $69.95 به برخی از برای بعد. آن را همراه با برنج و لوبیا و چیپس سالسا. نیز وجود دارد که گوشت خوک تاماله $12.95 در هر ده. آبجو و شراب نیز در دسترس است, به, با مواد غذایی خرید.

نانسی فشار
2704 پولک
346-571-7931
nancyshustle.com

این انتقادی-تحسین از رستوران سرآشپز/co-owner Jason Vaughan و شان جنسن آن شناخته شده است معروف نانسی کیک و فصلی پخت و پز. Vaughan بهترین آشپز:تگزاس نیمه نهایی برای این سال جیمز ریش جوایز. آن به طور معمول بسته بندی شده اتاق ناهار خوری تا به حال به در انطباق با زمان coronavirus محدودیت خروج از صاحبان نظر گرفتن اقدامات خلاق به نگه داشتن کسب و کار عامل. شروع آوریل 2 آن ارائه خواهد شد سه مفهوم متفاوت. این اولین بار است که Thicc نانسی. مهمانان می توانید بکشید تا در Nagel و محل سفارش خود را خواهد شد که بیرون آورده به آنها. در حال حاضر این منو شامل یک چیزبرگر در یک brioche انگلیسی مافین (11 دلار) سیب زمینی سرخ کرده با نانسی سس سرخ ($3) MSG, سیب زمینی سرخ کرده ($3.50) و یک طرف قشنگ قطره شیب (3 دلار). نوشابه و شراب و آبجو در دسترس هستند بیش از حد.

پس از آن وجود دارد آخرالزمانی Bodega با اقلام مانند نان شیرینی, خمیر ترش, قرص کشت, کره, شکلات بادام زمینی کوکی, دانه های قهوه, شراب و روغن زیتون. وجود دارد گزینه نانسی فشار شام در خانه یک تغییر منوی شام کیت 2. شام باید قبل از دستور آغاز و در ظهر و در شب در یک مجموعه ساعت. بررسی وب سایت خود را برای روز منو و شراب جفت.

Breakfast tacos from The Original Ninfa's are an easy pick-up order.گسترش

صبحانه tacos از اصلی Ninfa را آسان انتخاب کنید تا سفارش.

عکس الکس پدیللا

اصلی Ninfa را در جهت
2704 جهت 713-228-1175
1700 پست بلوط بلوار 346-335-2404
ninfa’s.com

هر دو مکان از Ninfa را در حال ارائه کامل آن منو را خارج و به علاوه اجرایی آشپز الکس پدیللا اضافه کرده است tacos صبحانه به آخر هفته منو. در روز شنبه و یکشنبه از 10 صبح تا 2 بعد از ظهر وجود خواهد داشت سه تاکو صبحانه انتخاب: سیب زمینی و تخم مرغ و پنیر و بیکن, تخم مرغ و پنیر و chorizo, تخم مرغ و پنیر برای $3 در هر.

There are poboys and tasty sides at Paulie's Poboys.گسترش

وجود دارد poboys و خوشمزه طرف در Paulie را Poboys.

عکس سرنا انصاری

Paulie را Poboys
3823 بللیر بلوار
713-218-8383
pauliespoboys.com

این poboy فروشگاه شده و در حدود 35 سال و لبنان صاحبان ارائه انواع ساندویچ بلکه مخلفات که منعکس کننده میراث آشپزی. Poboy انتخاب شامل کوفته کباب گوشت گاو کوبایی muffaletta و ژیروسکوپ در میان دیگران. برای شروع و دو طرف وجود دارد baba ghanoush, tabouli و سالاد. مهمانان می توانید سفارش را خارج و یا استفاده از خدمات تحویل نفع UberEats و GrubHub. برخی از باقلوا برای دسر.

Pena's Donuts and Diner is open for breakfast and lunch.

پنا را پیراشکی و شام باز است برای صبحانه و ناهار.

Photo by Aldo Salazar

پنا را پیراشکی و کسی که شام میخورد
10555 پرلند پارک وی
832-831-9630
penasdonutsanddiner.com

ریموند پنا شروع زندگی خود را در حلقه ای کسب و کار در سال 1978 کار خود را از فروشگاه. او با افتتاح اولین رستوران خود را در سال 1996 پس از 20 سال به عنوان یک هوستون آتش نشان است. در حال حاضر او و شریک کسب و کار آلدو Salazar ارائه بیش از فقط دونات در پرلند کسی که شام میخورد. وجود دارد صبحانه صفحات ساندویچ tacos, برگر حتی نوشیدنی مانند قهوه کاپوچینو frappes و lattes. کاربران می توانید سفارش آنلاین و استفاده از DoorDash یا فقط از طریق آن درایو از طریق. آن است که باز از دوشنبه تا شنبه از 6 صبح تا 2 بعد از ظهر و پنجشنبه از 7 صبح تا 2 بعد از ظهر

فلفل دوقلوها
5161 سن فلیپ
832-831-2163
txpeppertwins.com

هفتم محل این سیچوان رستوران فقط باز یک زن و شوهر از روز قبل از همه گیر محدودیت و ممنوعیت رستوران ناهار خوردن در. اما همه این هفت مکان را خارج و منظقه انتخاب کنید-به علاوه تحویل از طریق UberEats, DoorDash,Postmates و GrubHub.

جدیدترین محل نیز ارائه crawfish با طعم دهنده هایی مانند تند سیچوان سرخالو شیرین و ترش و سیر, کره. این crawfish 7 $برای یک سفارش کوچک و $10.99 برای بزرگ.

Slow Dough is hitting the grocery shelves.گسترش

آهسته خمیر هدف قرار دادن مواد غذایی در قفسه.

عکس Lorretta دکتر ruggier

آهسته خمیر نان Co.
9330 W. بلوار فرودگاه
713-568-5674
slowdoughbreadco.com

این یکی از هوستون محبوب ترین اذوقه رسان از artisanal نان و ارائه قرص به برخی از هوستون, بهترین رستوران ها, هتل ها و خرده فروشان پس از آن آغاز شده بود در سال 2009 توسط هیت و Marlo Wendell. از آنجا که بحران آغاز شد و ما شروع به دیدن شرکت نان و نان در او ب و Kroger. ما مطمئن هستیم که اگر این است که دائم فرفره اما ما برداشت بسته از آن Challah نان, گندم نان و تگزاس نان تست به نگه داشتن ما در کربوهیدرات راحتی در حالی که ما در قرنطینه. راک کلاسیک باب است به خصوص علاقه تگزاس توست پس باید مانند باب و گرفتن برخی از خود را در کنار مواد غذایی گشت.

The Curbside Queens serve take-out with a side of smiles.

این منظقه کوئینز خدمت را از یک طرف لبخند می زند.

عکس سوزان شیشه ای

چای برای دو چایخانه و هدیه فروشگاه
8475 بزرگراه 6 N.
281-855-1118
teafortwotearoom.net

صاحب لیندا بکر عمل کرده است این چایخانه و کوچک کسب و کار از سال 1998 است. آن را تنها باز از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر بنابراین شما خواهد شد نیاز به در اوایل شروع به دریافت کنید و انتخاب کنید تا یک ساندویچ یا یکی از آن سالاد و برو. آنها همچنین باید منجمد casseroles که تازه ساخته شده. انواع متفاوت بوده و روز به روز پس از تماس های آینده برای دیدن آنچه که پخت و پز. زمانی که شما وارد فقط به فروشگاه تماس بگیرید و این منظقه ملکه را سفارش خود را به وسیله نقلیه خود را. این هم یک هدیه فروشگاه بنابراین شما می توانید در یکی از پازل های خود را به نگه داشتن خود را اندکی آنهایی را اشغال کردند. کیک و بیسکویت دسر را می توان دستور داد پیش رو نیز هست.

Like Savoir-Faire, he's everywhere! Except he's bringing food instead of stealing it.

مانند Savoir-Faire او را در همه جا! به جز او آوردن غذا به جای سرقت آن است.

عکس های کریس چوپان

کوچک نوازی و او-B
1100 Westheimer
underbellyhospitality.com

کریس چوپان کوچک نوازی و او-B مواد غذایی در هوستون باید تیمی را به فروش و پخت غذاهای از کوچک در تعدادی از او-B در فروشگاه های شهر به علاوه یک در پرلند و دیگری در زمین قند. موارد شامل پادشاه در مرتع پرورش احشام, مرغ, Wagyu یاور با پاستا فسیلی, Tater جمع و بیکن سوسیس غذای مرکب از گوشت وارد به علاوه کره ای ملایم پخته شده گوشت و کوفته با chalmat سس.

انتشار چوپان ابراز قدردانی کرد. “این است که یک جریان درآمد برای ما به پرداخت اجاره بها ما حمایت از کشاورزان و استخدام ما furloughed کارکنان سریعتر. او-B یک شرکت است که واقعا پشتیبانی از آن جوامع و ما سپاسگزار برای این فرصت.”

این طبیعی است مناسب به دلیل آنچه که چوپان به هوستون رستوران جامعه طوری است که اسکات مک کللند به تگزاس مواد غذایی جامعه در درجه اول هوستون. مک کللند رئیس جمهور از او-B مواد غذایی/فروشگاه های مواد مخدر. او است که به صورت تجاری از تگزاس مبتنی بر مواد غذایی و همچنین سابق هیئت مدیره صندلی در هوستون بانک مواد غذایی. من در او-B یک روز در, در پارک ایستاده در غذاهای دریایی ضد هنگامی که مک کللند آمد و استقبال کارکنان همه با نام. او پرسید: دیگر چه مدرسه بود. او هزاران نفر از مردم در حال کار برای او به طوری که نوع توجه به انسان با جزئیات قابل توجه بود. هر دو چوپان و مک کللند می دانم که شما تنها به عنوان خوب به عنوان تیم شما ساخت.

طرفداران چوپان مواد غذایی است که هر کس می تواند همچنین سفارش را و پخت غذاهای نپخته استیک شیرینی و شراب برای منظقه انتخاب کنید تا در گرجستان جیمز. در حال حاضر شراب در دسترس هستند برای 20 درصد.

Pick up a couple of bottles of wine with your vegan meal at Verdine.گسترش

انتخاب کنید تا یک زن و شوهر از بطری شراب خود را با وگان غذا در Verdine.

عکس از استفانی غنی

Verdine
449 W. 19
713-876-4768

این وگان اغذیه فروشی و مشروب فروشی برخی از پر پخته شده وعده های غذایی خانواده است که می تواند برداشت و خانه را به پایان برساند در فر. گزینه های شامل Frijoles Y Adriano تاماله ( 6/$19) Jackfruit Enchiladas (8/$28) و فلورانس پیتزا با گل کلم پوسته (12″/ $20). تاماله و enchiladas شامل انتخاب از salsas. نیز وجود دارد که سفید و پنیر چدار مک ($40) که خدمت خواهد کرد شش تا هشت نفر است. برای دسر انتخاب کنید تا برخی از آن وگان, gluten-free, دونات.

Verdine نیز ارائه بطری از شراب خود را لیست به صورت 20 درصد ، اگر شما خرید شش, شما اضافی 5 درصد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>