OpenVault: COVID-19 پهنای باند استفاده از “رسیدن به فلات”

رشد سریع سطح; ساعت کسب و کار بالادست استفاده تا 82.5% در ماه مارس

Hoboken, NJ; 7 آوریل سال 2020 – پهنای باند مصرف در حال نشان دادن نشانه ای از رسیدن به یک فلات در بازار شده اند که “قرنطینه” در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به داده های اخیر تحليل OpenVault پیشرو در ارائه دهنده راه حل های فن آوری و صنعت تجزیه و تحلیل ترافیک برای پهنای باند اپراتورها.

پس از سه هفته از درصد دو رقمی رشد کل پایین دست استفاده از داده ها در این بازار با پناه-در-خانه سیاست کاهش 5.80 درصد در طول هفته مارس 30 آوریل 3 که نسبت به هفته گذشته است. در حالی که مجموع بالادست استفاده به رشد خود ادامه داد و در طول 30 مارس–آوریل 3 بازه زمانی افزایش طول هفته گذشته تنها 2.3%. به طور کلی استفاده از داده های رشد در قرنطینه بازار است 33.1% زمانی که اندازه گیری در برابر OpenVault ژانویه 2020 استفاده از معیار.

در میان دیگر استفاده روزانه روند:

· روزانه به طور متوسط پایین دست مصرف در طول 9 صبح تا 5 ساعت ساعات کار در هفته گذشته بود 6.35 GB 42.46 درصد بالاتر از ماه ژانویه سطح 4.46 GB.

· روزانه به طور متوسط کسب و کار ساعت بالادست استفاده افزایش 82.5 درصد از ژانویه تا آوریل 3 از 0.215 GB به 0.392 GB.

· در حالی که بیشترین استفاده از داده های رشد رخ داده است در طول 9-به-5 ساعت کسب و کار اپراتورهای هنوز هم با تجربه رشد قابل توجهی در طول 6 ساعت به 12 ساعت اوج ساعت: ساعت اوج پایین دست مصرف است تا 21.15 درصد از ژانویه در حالی که بالادست استفاده رز 35.95%.

· به طور کلی استفاده روزانه از رشد 12.19 گیگابایت در ماه ژانویه به 16.22 گیگابایت از طریق آوریل 3 نشان می دهد جدید ماهانه اجرای رای از بیش از 480 GB به ازای هر مشترک در طول زمان بحران.

در مقایسه با قرنطینه بازارهای مناطق که هنوز تجربه محدود کننده سیاست ها نشان داده اند به طور قابل توجهی کمتر رشد است و ممکن است در عین حال تجربه های اضافی را افزایش می دهد با توجه به OpenVault. با استفاده از همان ماه های ژانویه تا آوریل 3 بازه زمانی OpenVault داده ها نشان می دهد که میانگین روزانه مصرف داده ها در کمتر نهفته بازار است تا 38.2% در طول 9-به-5 روز هفته از ساعت, در حالی که ساعت اوج مصرف افزایش یافته است فقط 8.0 ٪ در هر روز از ماه ژانویه است. OpenVault را ارائه تجزیه و تحلیل عمیق تر از تاثیر COVID-19 در پهنای باند روند در Q1 سال 2020 OpenVault باند پهن صنعت (OVBI) گزارش در اواخر این ماه.

“این خیلی زود است که بگوییم این صنعت اب و هوای طوفان اضافی اما در کاربرد نشانه نقطه به بزرگترین افزایش رشد تا کنون به عنوان پشت سر ما گفت:” علامت گذاری ترودو مدیر عامل و بنیانگذار OpenVault. “اپراتورها نیاز به نگه داشتن چشم در هر افزایشی را افزایش می دهد – به خصوص در ساعات اوج و در بالادست و همچنین تاثیر جدید قرنطينه در بازارهای اضافی اما شبکه های خود را به نظر می رسد در این میان به خوبی آماده برای رسیدگی به این افزایش مصرف داده ها.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>