OpenVault می پیوندد پهنای باند فروم

رابطه تأکید تعهد به صنعت نوآوری در فن آوری و تجزیه و تحلیل

Hoboken, NJ; 29 ژوئن 2020 – OpenVault یک ارائه دهنده جهانی از راه حل های فن آوری و صنعت تجزیه و تحلیل ترافیک برای پهنای باند اپراتورها, امروز اعلام کرد آن است که در حال حاضر عضو اصلی باند پهن انجمن صنعت ارتباطات پیشرو سازمان متمرکز بر تسریع پهنای باند نوآوری استانداردها و اکوسیستم توسعه است.

OpenVault عضویت گسترش تعهد خود را به همکاری با دیگر رهبران صنعت به درایو و توسعه طرح های استاندارد و بهترین شیوه است که به شکل پهن باند چشم انداز است. کار کردن با انجمن, عضویت OpenVault خواهد اهرم بازار خود را-راه حل های پیشرو و بینش برای کمک به صنعت مدیریت شبکه عملکرد و بهینه سازی تجربه مشتری.

OpenVault پیشرو منبع بینش در سراسر جهان پهن باند الگوی مصرف. آن ابر مبتنی بر راه حل های ارائه شده از طریق یک نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) مدل کسب و کار و تولید عملی داده است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پیش بینی های مسکونی و کسب و کار پهنای باند روند.

“با گرد هم آوردن بازیکنان برجسته از سراسر جهان پهنای باند فروم رهبری سرعت سریع این صنعت ادامه داد: رشد و تکامل” گفت: تونی کوستا, CTO از OpenVault. “همکاری نزدیک با دیگر پهنای باند اعضای انجمن افزایش توانایی ما برای به اشتراک گذاشتن در سراسر جهان استراتژی ها و شیوه های که رانده اند موفقیت در بازار و ROI برای مشتریان بیش از 10 سال گذشته است.”

“اهمیت استانداردهای گوناگون در سراسر باند پهن صنعت و این تنها تر می شود درست همانطور که ما همچنان به شکل دادن به آینده پهنای باند” گفت: پهنای باند فروم مدیر عامل شرکت رابین Mersh. “ما خوشحال به استقبال OpenVault به پهنای باند فروم و نگاه به جلو به سهم خود را به فعال کردن دقیق تر و سریع تر شبکه های پهن باند برای مصرف کنندگان است.”

به عنوان یکی از صنعت های بالا پهنای باند تجزیه و تحلیل و ارائه دهنده راه حل OpenVault ارائه خدمات و محصولات که طراحی شده برای کمک به اپراتورها نه تنها به طور موثر مدیریت شبکه خود را, اما در واقع بهینه سازی فرصت های درآمد که داده های رشد ارائه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>