نظر: من آماده برای تبدیل شدن به یک برنی فرض (فکر کنم)

برای بزرگنمایی کلیک کنید This man is your man, this man is my man. - SHELLY PREVOST / FLICKR

امروز آخرین روز است که من شکایت خواهد کرد (عموم) در مورد شدید برنی Bros چون فردا سه شنبه روز که همه ما از سردرگمی خواهد شد به احتمال زیاد پاک کردن! شادی!

هنگامی که نتایج آمده در فردا ممکن است ما می دانیم که حزب دموکرات نامزد خواهد شد و آن را به دنبال مانند آن می تواند برنی ساندرز.

من بیشتر از یک فن از الیزابت وارن اما اگر برنی ساندرز است که نامزد سپس Sanders بروید! من تیم #AnybodyButTrump و من برای رای دادن به معنای واقعی کلمه هر فرد در انتخابات است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. (آره حتی که اساسنامه بلومبرگ. مبارزه من است.)

بنابراین من آماده سازی برای انتقال به کامل برنی فرض حالت. من نمی خواهم به معقول فن. من فقط می خواهم به یک سناتور حامی. من می خواهم به ستایش انسان در هر فرصت و در هر راهی که من می توانم به ویژه آنلاین. من می خواهم به یک فرض.

من شده است خواندن نوشته ها و نظرات از برنی وارنر در رسانه های اجتماعی برای سال شده اند و یادداشت برداری است. درست مثل جین گودال را با شامپانزه ها من مطالعه کرده ام چه رفتار به نمایشگاه در سفارش پذیرفته می شود به عنوان بخشی از گروه اجتماعی است.

تا آنجا که من می توانم بگویم این چیزهایی که من نیاز به انجام به مخلوط آنلاین با جدید برادران:

 • تهدید به رای دادن برای هر نامزد دموکرات در حساب از خلوص است.
 • هرگز اجازه ندهید یک پست در مورد ساندرز بروید آنلاین و بدون اظهار نظر در مورد مفرد عظمت من پادشاه.
 • هرگز اجازه ندهید یک پست در مورد هر نامزد حزب دموکرات رفتن بدون اشاره به چیزی بد در مورد آنها و چگونه آنها بر خلاف من یکی از مقدس.
 • پیدا کردن هر کسی که بیان هر گونه تردید در مورد رای گیری برای ساندرز چرا که او در عین حال یکی دیگر از باستان سفید و سخنرانی آنها و گفتن آنها را که آنها clueless در مورد عدالت است.
 • هرگز او را ساندرز یا برنی ساندرز. تنها برنی. او شخصی من است, دوست, بعد از همه.
 • در برابر راه آهن ~ سیستم ~ و چگونه آن را باید در نظر گرفته شود در حالی که همچنین گفت که تمام چیزی که می تواند جادویی ثابت اما تنها با برنی دست. او بهبود می یابد و تمام.
 • شروع یک فیگوراتیو دایره حرکت تند و سریع با من همکار برنی هواداران حاضر در هر بخش نظرات در هر نقطه.
 • در ادامه به پرداخت خدمات لب به رای سیاه پوستان در حالی که همچنین گفتن رای دهندگان سیاه (که اکثریت انتخاب جو بایدن) که بایدن است شیطان است.
 • متهم هر کسی که نیست از صمیم قلب پشت برنی از مرفه بودن و یا به نوعی یک عضو از طبقه کارگر است.
 • به هر کسی که اشاره می کند که برخی از مردم ممکن است freaked توسط ساندرز’ “سوسیالیستی” برچسب که آنها یک خائن و یک میانه رو.

من دست هر? من انجام این کار درستی است ؟ من بهتر ایمیل خودم در حال حاضر و با من تماس clueless در نپال زندگی می کند که مادر خود را در زیرزمین. پس از آن من نیاز به پست در مورد چگونه I hate me on Twitter و Reddit. من برنی فرض در حال حاضر ، این یک کار تمام وقت است.

ایمیل نویسنده (که در حال حاضر رای دادند برنی ساندرز در یکی اولیه و که ممکن است به او رای دوباره این زمان) در [email protected]

 • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
 • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>