برگزارکنندگان نهایی کردن تاریخ های جدید برای بازی های المپیک توکیو در آغاز ماه جولای سال 2021

این تاریخ جدید از بازی های المپیک توکیو نهایی شده.

کمتر از یک هفته پس از اعلام کرد که این بازی ها خواهد بود به تعویق افتاد و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس سازمان تصمیم گرفته اند در یک شروع جدید در تاریخ 23 ژوئیه سال 2021 با توجه به بین المللی المپیک کمیته سخنگوی. مراسم اختتامیه برگزار خواهد شد و در اوت. 8.

توکیو المپیک قبلا میله میله برای شروع تقریبا دقیقا یک سال پیش در حال اجرا از تاریخ 24 ژوئیه از طریق Aug. 9.

به تعویق افتادن تقریبا یک سال به حال مدت طولانی است که تصور می شود منطقی ترین و به احتمال زیاد نتیجه با توجه به موانع لجستیکی درگیر با جایگزین.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ تا به حال سمت چپ باز امکان برگزاری بازی در بهار که برجسته تر آب و هوای مطلوب و مجاز ژاپن به نشان دادن آن معروف گیلاس شکوفه درختان. اما بهار را ارائه کرده اند قابل توجهی چالش های لجستیکی و احتمالا مانع از برترین ورزشکاران در ورزش هایی مثل بسکتبال از رقابت در دسترس نباشد.

نهایی تاریخ های اضافی را به ارمغان بیاورد وضوح هر دو برای ورزشکاران که هم اکنون می توانید شروع به خیاط خود آموزش برنامه به تاریخ جدید و بین المللی فدراسیون که می توانید شروع به برنامه ریزی مجدد متضاد حوادث.

جهانی دو و میدانی بین المللی حاکم بر بدن است که نظارت میدانی گفت: آن را در حال حاضر شده است در تماس با سازمان از آن 2021 قهرمانی جهان در یوجین اورگان است که برنامه ریزی شده رخ می دهد در ماه اوت 2021. آن را در حال حاضر به احتمال زیاد به تعویق افتاد 2022.

FINA بین المللی حاکم بر بدن برای شنا نیز نشان داد که این امر برنامه ریزی مجدد خود در مسابقات قهرمانی جهان اگر آنها همپوشانی با بازی.

بازی های پارالمپیک شد موکول به اوت. 24-سپتامبر. 5.

تماس با تام chris chavez در [email protected] و یا در توییتر @Tom_Schad.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>