O’Rielly نامزدی پیشرفته به سنا کامل

نامزدی حزب جمهوری خواه FCC کمیسیون Michael O’Rielly برای پنج سال مدت در FCC شده است مطلوب گزارش از کمیته بازرگانی مجلس سنا و در حال حاضر حرکت به سنا برای رای دادن.

که آمد با صدای رای چهارشنبه (22 ژوئیه) اما با رتبه عضو ماریا Cantwell (D-شستشو.) رای گیری هیچ حتی اگر رویه او یک پیشنهاد است که آن را مساعد گزارش می شود. همچنین خواسته بود ثبت شده به عنوان “هیچ” در O’Rielly نامزدی بودند Sens. ctq (D-Minn.), ریچارد بلومنتال (D-Conn.), و برایان Schatz (D-هاوایی). دیگر کمیته دموکرات گفت که آنها هم مخالف نامزدی.

مرتبط: O’Rielly نامزدی رای گیری برنامه ریزی شده

در توضیح او هیچ رای Cantwell اشاره کرد که در سال 2018 ایالات متحده دفتر ویژه مشاور به این نتیجه رسیدند که O’Rielly نقض کرده تخم عمل سیاسی نظرات در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) کنفرانس.*

O’Rielly صادر شد هشدار نامه ای که از تکرار چنین اظهاراتی می تواند متحمل بیش از یک هشدار است. O’Rielly مقابله که با او اختلاف نظر است که بدون مقدمه سخن گفتن بود و تخطی اما گفت که او در زمان هشدار جدی است.

Cantwell همچنین گفت که O’Rielly “به تازگی تزریق به اعتقاد من سیاست به بخشی از طیف مسئله” که او گفت که او در بر داشت “نگران کننده است.” او نداد.

در مقابل رئیس کمیته راجر ترکه یا چوب کوتاه (R-Miss.) گفت: او به جلو نگاه به پیشرفت O’Rielly را نامزدی. او گفت: او قدردانی O’Rielly تعهد به استقرار سریع باند پهن به خصوص با توجه به همه گیر و بیشتر تکیه بر اتصال و همچنین تعهد خود را به بیمه آن را هدف قرار داده بود به مناطقی که به آن نیاز دارید.

مانند همکار خود را جمهوری خواهان O’Rielly می خواهد FCC به تمرکز بر روی unserved اول به جای overbuilding خدمات موجود.

O’Rielly مدت منقضی شده و در پایان ماه ژوئن سال 2019 اما کمیسیون می تواند همچنان به خدمت تا پایان از بعد از کنگره. ترم جدید را از تاریخ 1 ژوئیه 2019.

O’Rielly شده است که در FCC پس 2013, یک محافظه کار سابق هیل کارمند که به طور کلی به نفع زدایی از جمله Isp ها و بلند کردن اجسام رسانه مالکیت قوانین با توجه به افزایش رقابت از کابل و پهنای باند و ماهواره ای و ابزاری در شل شدن KidVid regs در تلویزیون ایستگاه.

او همچنین تحت فشار قرار دادند برای FCC برای جمع آوری بهتر اطلاعات در پهنای باند در دسترس بودن قبل از توزیع میلیاردها دلار برای 5G buildouts.

“این است که با درک عمیق است که من با تشکر از اعضای کمیته بازرگانی مجلس سنا به خصوص رئیس ترکه یا چوب کوتاه برای حمایت خود را همراه با رئیس کمیته فرعی Thune و دیگر اعضای این کمیته برای بررسی و مطلوب با توصیه به سنا کامل من نامزدی به خدمت یک دوره جدید در FCC” گفت: O’Rielly. “کمیته طول می کشد اساسی در با توجه به نامزد جدی و من بسیار خوشحال هستم به دست آورد حمایت دو حزبی اکثریت اعضای.”

“منشور تبریک کمیسر Mike O’Rielly در تایید توسط کمیته بازرگانی مجلس سنا برای مدت دیگری در کمیسیون ارتباطات فدرال” گفت: این شرکت در بیانیه ای. “در طول زمان خود را در FCC, کمیسر O’Rielly نشان داده است یک تعهد قوی برای ایجاد یک محیط نظارتی را تشویق می کند که پهنای باند buildout و همواره ترویج متعادل طیف سیاست هایی که درایو نوآوری آمریکا رو به جلو است. به عنوان مردم در سراسر کشور تبدیل شده اند به طور فزاینده ای متکی بر اتصال در پاسخ به COVID-19 pandemic, کمیسر O’Rielly تحت فشار قرار دادند به طور قابل توجهی گسترش پهنای باند به کسانی که هنوز فاقد دسترسی داشته باشید. ما مشتاقانه منتظر دیدن کمیسر O’Rielly مجدد نامزدی تایید توسط سنا کامل.”

“ACA متصل’ استقبال سنا reconfirmation از مایکل O’Rielly به عنوان FCC کمیسر گفت:” رئيس جمهور انجمن مت رقص لهستانی پولکا. “او تا به مدت طولانی نشان داده است که او جدی است و با ملاحظه و حاضر به عمل در بهترین منافع عمومی است. از ACA متصل نظر ما تا به حال فرصت خوبی است برای کار با کمیساریای O’Rielly برای بسیاری از سال و همیشه یافت می شود که درب باز است و که او مایل به گوش دادن به نگرانی های کابل کوچک و پهنای باند اپراتورها. ما مشتاقانه منتظر ادامه این ارتباط است.”

ما ستایش @SenateCommerce برای تصویب نامزدی @mikeofcc–یک قهرمان نوآوری” مصرف کننده انجمن تکنولوژی توییتی.. “ما مصرانه کامل سنا به مجددا او را به سرعت.”

“NATE [ارتباطات زیرساخت انجمن پیمانکاران] تبریک Michael O’Rielly در پیشبرد از طریق گام بعدی در این فرایند و تشویق آمریکا به سرعت وارد عمل شده و به تایید کمیسیون renomination” گفت: رئيس جمهور انجمن تاد Schlekeway. “داشتن تداوم رهبری در این کمیسیون بسیار مهم است با توجه به بی شمار از بی سیم و زیرساخت پهنای باند طیف و نیروی کار توسعه مسائل در حال حاضر مقابله با این صنعت است. کمیسر O’Rielly ثابت مشکل حل و انجمن به نظر می رسد به جلو به ادامه همکاری با او بسیار عالی کارکنان برای مدت دیگری.”

“ما تحسین کمیته بازرگانی مجلس سنا را تصویب کمیسیون Mike O’Rielly را renomination به FCC برای یک دوره پنج ساله گفت:” NCTA-اینترنت و تلویزیون انجمن. “او در طول زندگی حرفه ای مایک برجسته خود را با پیشبرد سیاست های که ترویج رقابت و ادامه داد: نوآوری در ارتباطات بازار در حالی که کمک به آمریکایی ها رشد در دنیای دیجیتال امروز. خود را به جلو فکر کردن رهبری است با کمک FCC در نوسازی رسانه های بازار در از بین بردن موانع نظارتی که مانع سرمایه گذاری و باز کردن جدید طیف گروههای بدون مجوز استفاده از آن می توانید از ادامه سلامت و رشد Wi-fi و مصرف کننده فن آوری های بی سیم. ما مصرانه از مجلس سنا برای تایید کمیسیون برای این دوره جدید است.”

“کمیسر Michael O’Rielly شده است یک قهرمان از سیاست های که ترویج سالم و پویا ارتباطات اکوسیستم است که در خدمت مصرف کنندگان آمریکایی نیز گفت:” کتی گریلو Verizon SVP. “در میان چیزهای دیگر, کمیسر O’Rielly بوده است در FCC را تلاش برای شناسایی و در دسترس طیف برای 5G. ما تبریک کمیسر امروز کمیته رای و امیدوارم که کامل سنا به سرعت خود را renomination.”

* خواسته در یک CPAC پنل جلسه چگونه به اجتناب از موضوع های نظارتی پینگ پنگ تغییر دولت, O’Rielly گفت: “من فکر می کنم آنچه که ما می توانید انجام دهید این است که مطمئن شوید که به عنوان محافظه کاران که ما منتخب مردم خوب به هر دو مجلس سنا و مطمئن شوید که رئیس جمهور تهمت مجددا انتخاب می شود.” O’Rielly گفت: مشاور ویژه او بود و نه دفاع از رئيس جمهور در انتخابات اما به معنای رله این نکته که “تنها راه برای حفظ این زمان نتیجه بود برای حفظ رهبران فعلی در دولت است. به عبارت دیگر حفظ دولت کنونی تنها راه مطمئن برای جلوگیری از تنظیم مقررات پینگ ponging.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>