O’Rielly به دنبال تهمت کمک در گرفتن DOD طیف برای 5G

گفت: بخش ارتباط با کنار رفتن ‘یک مگا هرتز’

جمهوری خواه FCC کمیسیون Michael O’Rielly خواسته است تا رئیس جمهور تهمت به تکیه در وزارت دفاع به صورت رایگان تا طیف برای 5G.

که در مارس 8 نامه به مغلوب ساختن پیشی جستن از O’Rielly که از طرفداران رئیس جمهور.

O’Rielly ستایش رئیس جمهور را “فوق العاده رهبری” در “تمام ارتباطات سیاست مهم” قبل از وارد شدن به این درخواست داده بود که دخالت مستقیم به وزارت دفاع به “آن را کاهش می دهد طیف رد پا در موقع به ترویج خدمات 5G.”

اما در حالی که رئیس جمهور ساخته شده است و برنده این مسابقه به 5G یک اولویت است, او همچنین در طول تاریخ احترام به نظامی است.

O’Rielly شامل ستایش برای هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و تلاش خود را برای تقویت نظامی, اما گفت که آزاد کردن 5G را تهدید نمی کند که میراث و یا دفاع ملی.

مرتبط با: CTIA ID بیشتر GI طیف برای 5G

“تحت خود را جهت نظامی ایالات متحده شده است بسیار بهبود یافته و بهتر تامین می شود به اطمینان حاصل شود آن را دوباره برجسته آن به عنوان بهترین و قوی ترین نیروی تا کنون دیده ام بر چهره زمین,” او گفت:. “در همان زمان آن را روشن است که بیشتر می تواند انجام شود به منظور بهبود طیف بهره وری در وزارت دفاع. در واقع تخصیص مجدد طیف از وزارت دفاع است و نه ناسازگار با امنیت ملی است و باید به دنبال برای بهبود مردم آمریکا و برای اطمینان از ادامه موفقیت نظامی ما تحت رهبری خود را.”

او گفت که تنها منبع بالقوه دستگاه بزرگ midband طیف تجاری 5G بی سیم یافت می شد در دست فدرال ادارات و سازمان ها و که آنها تا به حال تمایلی به بخشی با آن به خصوص وزارت دفاع “بزرگترین دارنده ایده آل ترین اواسط باند طیف است.”

او به این تصور متمایز DOD می تواند تغییر نام داد DOSD گروه از طیف دفاع کرد و گفت آن را “فوق العاده تمایلی به بخشی با یک مگا هرتز. به سادگی قرار دادن هر بهانه تاخیر تاکتیکی و سیاسی چیت استفاده می شود برای جلوگیری از repurposing از هر طیف است.”

CTIA-انجمن بی سیم جمهور مردیت victoria simpson بیکر اضافه شده عضو حمایت O’Rielly تلاش.

“سهم ما از کمیسر O’Rielly نگرانی در مورد عدم اواسط باند طیف خط لوله” او گفت:. “ما از دیر شده برای عمل بر روی 3 گیگاهرتز باند و ما باید دولت را به سرعت حذف بخش قابل توجهی از این طیف برای کمک به درایو آینده ما 5G اقتصاد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>