O’Rielly انتقاد Telehealth خلبان مورد به لحاظ مالی بی پروا

FCC رای چهارشنبه 1) برای شروع هزینه 200 میلیون دلار در پزشکی از راه دور در هر جهت کنگره در مراقبت عمل COVID-19 لایحه کمک اما برای حداقل یکی از کمیسیون آن را بیش از حد سریع برای بخش دوم از پیشنهاد 100 میلیون دلار telehealth پروژه آزمایشی است که پخت و پز برای برخی از زمان و همچنین تصویب شد که بخشی از این دو مورد پزشکی از راه دور بسته.

در حالی که آن دو حزبی رای جمهوریخواه کمیسر Michael O’Rielly عقیده داشت به شدت از اکثریت در پروژه آزمایشی مورد استفاده از عباراتی مانند از لحاظ مالی بی پروا obfuscate و برگزاری نمایشگاه عدم دقت “در زیر این کمیسیون استاندارد.

O’Rielly خواسته بود که این دو برنامه چارچوب name COVID-19 Telehealth برنامه و متصل به برنامه مراقبت–جدا شود به دو مورد به طوری که او می تواند رای به سرعت در ابتدا در حالی که در نظر گرفتن زمان بیشتری برای مطالعه دوم اما گفت که در بیانیه طولانی خود را که خود را درخواست نکردند و روز برای “فریبنده دلایل” و این نوشته که چرخید به عنوان هدف قرار دادن افتضاح همه گیر زمانی که پول نمی تواند توزیع شده در هر زمان به زودی بر اساس مورد جدول زمانی.

FCC مقامات را بگویید خبرنگاران در پس زمینه این هفته که خلبان متصل برنامه مراقبت خواهد بود هدفمند در سوء مصرف مواد مخدر, بهداشت روان و بیماری های مزمن مانند دیابت به جای COVID-19.

اما ای’Rielly انجام شد. او گفت که در مورد بود لرزان جایگاه حقوقی و معادل آن به دولت-اجرای مسابقه زیبایی بدون هر گونه معیارهای عینی.

او ناودان آن “نه در اینجا و نه وجود دارد” منبع مالی و گفت: “پرهیاهو و نقض فدرال ضد پس زدن قانون.

او گفت که رای او شتاب زده با هیچ شانس برای ارائه به ویرایش و یا حتی هضم مورد آن خواستار “نه محتاطانه یا موثر سیاستگذاری روند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>